Reklama

Líbí se mně kluci v ponožkách a jsem taky kluk

Default User Image
Pavel (Čt, 28. 3. 2024 - 08:03)

Kam se poděl Mirek, vzpomněl jsem na Tebe. Na YouTube se objevilo spousta videí z maturitních plesů a při půlnočním překvapením spousta kluků, holek tancují bosí, někteří v ponožkách, prostě nádhera.

Kimi (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

Jitka opravdu kdy se dubna galerie fotografií

Ponožkáč (Po, 8. 8. 2022 - 12:08)

Ahojte kluci. Jsou tady takoví, kteří běžně nosíte jenom dámske ponožky. Takové ty barevné, a myslím normálně i mezi lidi. Zajímá mě to, protože sice nejsem gay, bi ani trans, oblíkám se normálně jako kluk, jenom prostě miluji nosit pořád tyhle barevné dámske ponožky, protože jsou moc hezké. Třeba i do pánskych sandálí, nebo i do běžných bot, když se někde zuju, vypadá to pěkně. Už mi hodně lidí pochválilo, že nosím hezké ponožky. Jak tedy vy vnímáte barevné ponožky u kluků? Myslíte že je to úlet, nebo normálka?

nožný (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

Já taky nosím dámské ponožky. Jediná nevýhoda je jen, že končí na čísle 42-43. Nohy mám 44. Ale je tam rezerva, takže největší dámské číslo ještě jde. Navyše, jsou elastické takže v poho. Jen se vyhýbam těm, co mají na sobě potlač čísla, aby si lidi nemysleli, že mám menší nohy.

Petrovic (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Zdravím všechny...já zjistil o sobě, že jsem gay a našel jsem si partnera, kterému nevadí kvůli mně nosit bílé kotníkové ponožky. Já mu pak ty bílé ponožky sundám a postříkám mu chodidla.

Mirek (So, 24. 4. 2021 - 10:04)

To je moc fajn. Kolik vám je let? A on vám taky stříká chodidla, nebo jen vy jemu?

Standa (Čt, 2. 7. 2020 - 16:07)

Už jsem dávno ze školy. Ve třetí třídě jsem ale byl jednou bos. Ztratil jsem pantofle, byl červen a vedro, tak jsem si ani nevzal ponožky, ale kalhoty jsem měl dlouhé. Tak jsem byl celý den ve škole bos. A pak v sedmičce jsem v červnu schválně ztratil pantofle a chodil v ponožkách. Jenže zase byly vedra, tak jsem chodil bos. Schválně jsem zahodil pantofle taky Martinovi a Milanovi. Oba přišli naboso a byli pak se mnou bosí.

Jarda (Út, 14. 7. 2020 - 14:07)

Já chodil dost často ve škole v ponožkách. Nosil jsem si pantofle domů, tak jsem je často naschvál zapomněl. Zrovna v tý sedmý třídě jsem je v druhým pololetí úplně zničil. Jedna se rozbila, tak jsem je zahodil a do konce roku chodil v ponožkách.

Tomáš (Po, 31. 8. 2020 - 14:08)

Jardo, já jdu zítra do devítky. Vezmu si botky bez ponožek a ve škole budu bos. Celý školní rok.

David (Pá, 12. 6. 2020 - 12:06)

https://bit.ly/KluciNaDiscordu

David (Po, 1. 6. 2020 - 16:06)

Vědecké laborky.
zstrebenice

David (St, 13. 5. 2020 - 16:05)

Tak jsem se tam přihlásil. Mejdlo, dáváte tam skvělý věci.

Luboš (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Davide, já teď dávám věci na fórum Bosky a naboso - fórum B. Zkuste to taky.

Ward (Pá, 15. 5. 2020 - 00:05)

To je dobrá a bohatá diskuse, doporučuji. Pro každého něco, rozsáhlá fotogalerie. Pokud máte něco i mimo téma, je tu zmíněné fórum B, kam můžete psát o čemkoli.

Jarda (Pá, 22. 5. 2020 - 07:05)

Taky už jsem tam něco napsal.

Tomáš (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Já taky. Tak se, kluci, scházíme zase všichni jinde. Fajn. Akorát tam člověk musí čekat 20 minut, než tam dá něco dalšího.

Jarda (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Já tam proto dám víc odkazů do jednoho příspěvku. Na ty vaše, Tome, jsem se koukal. Je to pěkný.

Mejdlo (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Jak vidíte, z jiné adresy se mi již povedlo odeslat komentář. Je jen otázkou času, kdy Vás zdejší cenzoři také tak "bloknou", pane ladis, stejně jako to již udělali mně.

Mejdlo (Pá, 8. 5. 2020 - 20:05)

Ta adresa co jsem zveřejňoval funguje, je třeba pouze odstranit mezery mezi písmeny (nedařilo se mi odkaz vložit normálně).

Zkusím tedy ještě jednou: https://bit.ly/KluciNaDiscordu

Discord je obecně komunikační platforma, vybral jsem jej převážně proto, že umožňuje řadit příspěvky do kategorií a činí tak diskuzi přehlednější.

Co se týče těch odborných výrazů, předpokládal jsem že jsou všechny zmíněné věci všem komentujícím v této diskuzi dávno známy a neočekával jsem, že by zde komentoval někdo ze své domácí IP adresy. Doktorka.cz se nejspíše rozhodla blokovat některé stávající diskutéry, já měl rovněž se zveřejněním posledních příspěvků problémy, podobně jak píše pan David.

ladis (Pá, 8. 5. 2020 - 17:05)

Neuložila se sem přímo ta fotka, ale dá se na ní proklikat.

Reklama

Přidat komentář