Reklama

kakání partnerky

tik tak (Ne, 24. 5. 2020 - 16:05)

Tak to ti nezávidím :D

Pavkol (Ne, 24. 5. 2020 - 16:05)

prostě jsem za zavřenými dveřmi slyšel žbluňkání šišek a protože jsem před tím nemohl nikde najít svou lásku tak jsem tam čekal už jenom ta představa mě vzrušovala o to větší byla radost když ven vylezla skutečně ona a ne nikdo jiný

martina kurvová (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

přiznáváme se jsme uchylove ale já jsem holka a jsem uchylna píča která znásilnuje male kundy

GAMERpttk (Ne, 24. 5. 2020 - 13:05)

HMM tak nevím jak vy ale mě kakaní partnerky vzrušuje a asi se už nikdy nezbavím silné erekce když slyším žblunkajicí hovna kere padaji do hajzlu

Pavkol (Ne, 24. 5. 2020 - 16:05)

hurá konečně někdo kdo smysl proč tahle diskuze existuje pochoopil taky jsem měl v 17ti ten samý pocit když jsem slyšel kakat svojí spolužačku s kterou jsem v té době chodil

Kikina (So, 23. 5. 2020 - 13:05)

Ta dotyčná osoba je především psychopat když někomu přeje aby umřel na korona virus ale i ten zbytek tady je slušná diagnóza. Jak už jsem tu napsala bejvalo to pohodový vlákno. Snad zase někdy bude.

Major (So, 23. 5. 2020 - 08:05)

se dalo čekat že ti dva lízači budou uchylove tohle slyšim poprve lizani huby žiraf a podobné extrémy

Informace (Pá, 22. 5. 2020 - 21:05)

Ahoj Kiki, děkuji za komentář ale bohužel nemůžu zmazat ty starší vulgární příspěvky . Ano vytvořil jsem tuto diskuzi ale nevím proč mi nejde vůbec se dostat zpět do diskuze a nějak ji vylepšit každopádně snad se nebudou podobné nevhodné situace opakovat dotyční jsou 2 kteří útočí a vydávají se za jiné osoby : např Iva. Pavkol, tik tak , a Honza vydávají se i za jiné ale právě tyto čtyři lidé mají ty potíže, zatím se nic neděje snad nic nepříjde . A ještě mám špatnou zprávu že by jste si mělí dělat s těch dotyčných také (prdel) protože jeden dotyčný je bohužel úchyl ...

Informace (Pá, 22. 5. 2020 - 17:05)

ovšem první přispěvatel se jmenovat tajnej mu také děkujeme že zde byl jako první pohotová linka

Informace! (Pá, 22. 5. 2020 - 13:05)

Dobrý den já jsem právě ta osoba která vytvořila tuto diskuzi o kakání. Jsem velmi rád že tato diskuze má už 16 let ale od roku 2019 se diskuze začala horšit tím že zde přišli lidé kteří druhým nejmenovaným osobám začali nadávat a urážet je. Ale přesto bych tuto diskuzi nemazal, z osobních důvodů víte je to až zděšující každým rokem jsem se zde pár krát podíval ale dneska když vidím že je tu už 215 pages tak jsem velmi rád , pamatuji na chvíle kdy bylo pouze 15 pages a byl rok 2005/2007 ale uběhlo velmi hodně let a doufám že to ještě alespoň do té dvacítky vydrží. Diskuzi jsem vymyslel když mi bylo 20 let ale po této strašně dlouhé době se zde dívám a je mi už 36 let diskuze byla vytvořena proto protože naše partnerky když zrovna kakají tak mnohým mužům se to zdá lechtivé a může se jim to líbit jak formálně tak sexuálně každopádně bych chtěl poděkovat Pavkol, Iva, Honza, tik tak, Igha7, marco polo , Zdeněk sevčik že jste zde byli dlouhou dobu a doufám že už se zde nebude opakovat ta vulgární situace PS: jsme nejstarší diskuze vůbec na doktorka.cz takže děkujeme.

Kikina (Pá, 22. 5. 2020 - 20:05)

Ahojky a ty když jsi to tady založil tak nemáš tu možnost mazat ty vulgární a off topic příspěvky? Chápu že zablokovat jejich pisatele asi na serveru jako je tento není možné ale aspoň promazat ten hnus co se tu cca poslední měsíc objevuje.

ale stejně (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

jednou je ta diskuze o kakání a objevuje se to něco nového to je jako kdybych já psal do diskuze o hokeji něco o autech nebo do diskuze o autech něco o hokeji fakt to nechápu a fakt mi to hlava nebere ale už 3 stránky je vidět že se s tím asi nic dělat nedá

Pavkol (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

hlavně že se dobře bavíte

PAK PAK VAGÍNAK (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

čurej sem a čurej čurej a tam ty zasraná svině vy všichni zdechnete na koronavirus vy kundy on vás nemine! protože příjde druhá vlna která vezme 25mil lidí a vy češi alespon 8 milionu at vas zdechne jinak 25.6 hodím bombu na prahu a bude s prahou ámen vy kundy skurvené spíčené celá praha zhebne!!

Pavkol (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

a vykouřil bych ti píču a nacákal bych ti do ni sperma a měli by jsme děcka ketere by jsme pak nahazali do popelnice

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 21:05)

Škoda, že do popelnice nehodili tebe.

iva (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

Zavři hubu jo

Pavkol (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

já bych ti hladil záda a prdelku a dráždil bradavky a to co chceš ty asi až po delší době známosti ne hned na poprvé

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

když já jsem tak načatá a mam chut sexovat souseda jenomže on už ma nějakou zrzavou flundru tak co stím? ja chci prostě mrdat

Pavkol (Čt, 21. 5. 2020 - 08:05)

mě už to může být ukradený mě jenom mrzí že poslední tři stránky se vyhýbají danému tématu dobře jesli se místo kadění chcete bavit o hlazení a jiných normálních projevech sexu (myslím i ten hlubší např stig pohlavson tak jste to tu měli říct hned a ne pozurážet všechny koprofily a ty co maj zálibu v kakání a voyeurství už je mi to jedno jenom to píšu proto že mi ty poslední tři stránky přijdou celkem bezvýznamné

Reklama

Přidat komentář