Reklama

Tresty v práci

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

Odměnu pro tebe nebo pro přítele? :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 09:05)

Tak nevím, rukou jsem dostávala taky, ale s odměnou to nemělo nic společné. Šéfova ruka byla pořádně rázná a tvrdá. Zadek jsem měla bolavý a rudý někdy i dva dny.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

A bylo to na holou?
Záleží jak moc přitlačil.
Jednou jsme v práci kolegyni taky naplácal rukou. Nejdřív jsem jí ale stáhl kalhotky, takže dostala na holou - velice jemně. Nešlo o výprask a taky se to pak zvrhlo v něco úplně jiného :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 10:05)

Jo, na holou, Ale jemně to nebylo a taky to pak pokračovalo něčím jiným. Šéf si se mnou kompenzoval něco, co mu jeho manželka nedovolila.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 11:05)

Aha, chápu.
To je smutné že měl potřebu si něco kompenzovat.
Věděla jsi dopředu do čeho deš?
Byla to jakoby předehra?

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 11:05)

No šéf se mi ze začátku dvořil, dával vysoké prémie, brával mě na obchodní schůzky do luxusních restaurací a pak když jsem mu jednou podlehla, tak už to šlo. Později mě začal při tom vyplácet přes zadek, líbilo se mu to. No pro mne to byl stres, sex s ním se ještě před manželem dal zatajit, no skrývat seřezaný zadek byl už sakra problém.

Petr (Pá, 22. 5. 2020 - 12:05)

Aha, tak to jo.
A podařilo se ti to skrýt?
Nenaplácal ti manžel? :-)

asistentka (Pá, 22. 5. 2020 - 13:05)

Nějako se mi podařilo to před ním skrývat. Doma jsem chodila jenom oblečená a když manžel dostal právě v tom čase chuť na sex tak jsem se buď vymluvila na menstruaci nebo bolení hlavy a když už nebylo zbytí tak jsem běžela obléct si červené nebo černé punčocháče přes které nebylo poznat, že mám seřezaný zadek.

Sylva (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

mě šéfka mlátí po prdeli vařechou jak malou hoku :)

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

A vlhneš při tom vzrušením?

Marťas (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Samozřejmě, že rád, ale bohužel nemám sekretářku :D..
No a šefovi to budeš muset dát asi písemně, pač dneska už ty poblblbý úřařady považují kde jakou kravinku za sexuální obtěžování a určitě nechce mít průser ..

Iva (Út, 12. 5. 2020 - 17:05)

To mi je jasné, že nechce mít problém. No co se dá dělat. Když mě vypravovaly ty starší, jak vypadaly firemní večírky, to by byl pěkný odvaz. Dnes je to jak v nějakém bláznivém zařízení, stále jen co se nesmí a co je nevhodné. To by se z toho člověk picnul. Tak buď mu podržím a jsem spokojená a mlčím o tom a ne jako dnes, kdy někomu tenkrát radostně podržely, aby měly výhody a teď to vytahují a dělají těm chlapům problémy a myslí si, jak jsou IN a chudinky co musely prožít. Já jsem spíš ráda, že se za mnou chlapy otočí, jinak bych si myslela, že je se mnou něco špatně.

Marťas (Út, 12. 5. 2020 - 18:05)

Jasný dřív to bylo všechno víc na pohodu. Teď je to vyloženě jen z práce dom a zase dokola ..
Přesně jak píšeš pindy .. tenkrát rády podržely nikde to nevytahivaly pomohly si na lepší pozici a teď jim je to málo, tak to vytahují, jaký byly chudinky zneužívány . To by se jeden fakt picnul .

Iva (Po, 11. 5. 2020 - 14:05)

Sex na pracovišti? Dnes má každý strach. Já bych chtěla, aby mě tak trestal můj stejně starý nadřízený a pěkně mě ošukal, ale má asi strach a nebo o to nestojí.

asistentka (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

No asi ne úplně každý. Já jsem to vydržela dva roky. Začalo to lichotkami a zvláštními prémiemi od šéfa, pak následoval sex a netrvalo dlouho a už jsem od něho taky pravidelně dostávala přes zadek. Ne za trest, ale proto, že jemu se to líbilo a jeho manželka mu to doma nedovolila. Byli to dva roky permanentního stresu, protože když přijdeš z práce domů pořádně ošukaná od šéfa, tak se to dá skrýt, no seřezaný zadek už tak lehce nezatajíš.

Iva (Po, 11. 5. 2020 - 16:05)

Tak ten sex bych si nechala líbit, proti tomu samozřejmě nic nemám a chtěla bych ho, večer by bylo pokračování doma. To bych hned brala na nedělalo by mě problém mu podržet. Ono si to dělat tajně rukou v práci není nic moc. Ale dostávat na zadek, to bych ho skopala, že by ho na všechno přešla chuť. Ještě takové to sexy plácnutí, to jo, ale nějaký nářez, to by koukal jak by dostal mezi nohy.

asistentka (Po, 11. 5. 2020 - 16:05)

No já na to koule neměla. Takže jsem mu podržela, když mě šoustal a taky když dostal chuť mi naplácat. Nebyl to zas nějaký brutální nářez, většinou rukou, ale když si někdy vzal pravítko tak to už bylo cítit víc. A taky stopy na zadku zůstávali déle, to byl pro mne největší problém.

Iva (Po, 11. 5. 2020 - 17:05)

Podržet někomu mi nevadí, to je v pohodě, dělá mi to dobře, ale to pravítko, to je moc. To by ho koule bolely hodně dlouho, jak bych ho nakopla.

Marťas (Po, 11. 5. 2020 - 19:05)

Tak tomu říkám snová sekretářka:) ..

Iva (Út, 12. 5. 2020 - 07:05)

A ty ho do nás snad nerad strkáš? Já ho mám v sobě ráda zastrčeného. Jen bohužel ten můj nadřízený v práci je buď trdlo a nebo se drží zásady věrnosti té svojí. Zkusila jsem už hodně lákadel, aby k tomu došlo a nic.

Reklama

Přidat komentář