Reklama

Kluci a nahota doma

Jirka (Ne, 7. 6. 2020 - 14:06)

Já také chodím doma nahý. Je to moc fajn a jeto zdraví.

Nikolka (So, 23. 5. 2020 - 21:05)

Jsem na holky

Barča (So, 23. 5. 2020 - 20:05)

Ahoj kluci jak se máte?
Potrebuju jen jednoho kluka. Pls.
Ukazu všechno co nyste chteli

Martin (Ne, 24. 5. 2020 - 14:05)

A mi by si ukázala?

T (Ne, 24. 5. 2020 - 12:05)

Kolik ti je Barčo?

?? (So, 23. 5. 2020 - 22:05)

Wtf?

Hanys (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

A viděla tě i střikat?

Abe (Pá, 22. 5. 2020 - 01:05)

S nahotou doma mám frustrující zkušenosti. Když mi máma nařídila, abych se svlékl do naha, byl to minimálně "zarach", čili opatření, abych nešel ven. Převážně to bylo bití, ponížení a povinná masturbace.

Anonym (Po, 8. 1. 2024 - 14:01)

Neco podobneho jsem videl u bazenu.Mama tam naridila synovi pred zrejme tremi sestrami,at se svlekne donaha a vysusi se.Ony si.ho nestoudne prohlizely,tak ze asi byly zz domu zvykle.Nejdriv to odmital,pod pohruzkou nasilk se pak neochotne svlekl a byl pred /cca sedm,osmi lety/nahy na verejnosti.

Jarka (Út, 19. 5. 2020 - 10:05)

Tak Tondo jestli nekecáš tak to musí být mazec,to bych chtěla taky zažít, Už teď teču.

Tonik1234 (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

Jasně že nekecám :) je to super

Tonik1234 (Po, 18. 5. 2020 - 23:05)

Mně je 13 a doma chodíme opravdu zásadně nazí. Oblečení doma je u nás obrovská vzácnost a výjimka (např. o Vánocích nebo v případě návštěvy. Všem nám to vyhovuje a cítíme se uvolnění. Je nás pět, mamka taťka já a 2 ségry, které mají 11 a 16. Ta 11 letá má taková menší prsa ve vývinu a docela i chloupky na pipině a ta 16 letá má už poměrně velká a pevná prsa a poradneu chlupy na pipině. Když je vidím nahé tak se mi hned postaví (takže mi stojí prakticky furt; mám docela dlouhý penis – 18 cm při erekci) a tak si se starší ségrou zalezeme do pokojíku a ona mi ho vykouří a případně vyhoní a já na oplátku vylížu. To je nádhera! Zhruba jednou za týden si všichni sedneme na židle do kruhu a počkáme než se nám s tátou postaví (což je obvykle hned, teda aspoň u mě). Pak si vzájemně kouříme/lížeme a honíme/prstíme. Těsně před orgasmem to zastavíme a postupně se uděláme každý sám. Začne mamka která se obvykle vyprstí, pak taťka který mamku postříká, pak starší ségra si pohraje s klitorisem a všechny nás postříká tím průhledným, pak já postříkám prsa oboum ségrám a 11 letá vytáhne vibrátor který dostala k narozeninám a jede. Ve finále si vždy vezmu svůj ztopořený penis a jemně projedu mladší sestře po pipině a špičkou penisu jí podráždím pošťeváček. Jednou za čas máme také praktické ukázky od rodičů. Například nám ukáží sex a mi se můžeme zblízka dívat. Dávají nám i lekce masturbace, honění, kouření, lízání a prstění a to vše (kromě sexu) si mezi sebou mi sourozenci zkusíme.

Celá rodina to bere jako přípravu a sbližuje nás to. Vůbec to nebreme nějak úchylně.

Dave (Po, 21. 12. 2020 - 22:12)

Nekecáš? Nebo vážně

nwm (Ne, 31. 5. 2020 - 17:05)

Ahoj, Tondo řekneš mi toho prosím víc? Napiš na email: [email protected]

Z (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

Z

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Brácha to se svojí holkou taky dělá přede mnou a nemám s tím problém. Když nejsou rodiče doma, tak už si s tím vůbec nijak nedělají starost. Ta jeho holka prohlásila, že ať to vidím, aspoň se přiučím. Dřív jsem chodila pryč, ale poslední dobou už zůstávám a ať si dělají co chtějí.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 01:05)

Patříš do Bohnic.

Hanka (Pá, 15. 5. 2020 - 17:05)

Mončo nauč se nejprve psát a pak šoustej. Tolik pravopisných chyb to je hrůza na devaťačku.

Monca (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

U nas doma chodime nazi vsichni
Mamka,tatka i bracha.Me je 15 a brachovy 13.Uz jsem nekolikrat vydela tatku se stoporenim ptakem a nejen to.Ale mamce to bubec nevadi.Brachovy take pekne stoji.U nas se nicim netajime tak ze se opcas stane,ze vydim tatku jak si ho honi.Az do sameho vysriku.Nekdy se pridam a prstim se.Braska taky honi a mamka se prsti.Nekdy kdyz je tatka hodne nadrzenej,tak se bez ostichu vrhne na mamku a normalne spolu soustaj.Nebo na opak kdyz mamka ma chut.Nekdy mu ho jen pred nami vykouri a ja vydim jak pak strika do maminciny pusy.Mame jen jedno pravydlo a to,nemit pomer mezi rodici a detmi.Tak ze pokut si privedu kluka muzu snim pred rodici sukat a nic mi nereknou.

Z (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

Z

Reklama

Přidat komentář