Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 20:05)

Oficiálně ne. Je to proti pravidlům FB, a když to FB zjistí, tak ty multi profily zablokuje. Spousta lidí to porušuje, někteří nevědí že se to nesmí, jiní ano a stejně to porušují. V jejím případě je v sázce docela dost, kdyby jí to FB všechno smazal, tak jí zničí její hlavní mediální prezentaci.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 20:05)

ona už ted je docela zoufalá :-)

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 11:05)

Neporušuje, jen je JE.BLÁ :))))))))))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 21:05)

Blázen,je to blázen,nic víc nic min. Prej Demoniana Vampirova, její další nick.To už opravdu hraničí s debilitou:)))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

A taky sem zvedava jak dopadne operace 4.6. Odhaduji ze cysta zahadne zmizi nebo ji to prelozi na jiny termin nebooo uz se o tom radeji nezmini. :-))

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

To mi reknete kde tahle baba Kveta bere to sebevedomi vyjimecnosti nadrazenosti a ja nevim ceho jeste? Komu kdy pomohla nezistne? Co kde vymyslela nebo cim obohatila ostatni? Dneska sem byla nemocne zene uklidit a nakoupit. Clovek ma hned lepsi pocit. Jenze ta zena byla po operaci. Kveta neni schopna se postarat ani sama o sebe. A to je zdrava! Psychickou nemoc mam taky a neberu ji jako zdroj nejakych stalych vymluv. Ja jen ctu ze je unavena. Hergot jak muze byt unavena kdyz se vali s tabletem v posteli? Tahle zena asi fakt nevi o cem zivot je.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

bere si peníze i od zoufalých lidí ,kteří v nemoci či neštěstí hledají pomoc kde to jde -i u ní

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 21:05)

Je škoda, že nemůžu postnout sem ty její vyblitky a fotky co si myslí že dává jen těm vyvoleným:))) Ještě nějaký čas chceme zůstat v utajení, ale kámoška už rozjela stránky pro tu naší nejlepší, nejchytřejší, nejkrásnější paní květákovou. Chce být přece nejslavnější, tak bude, třeba jako Kristelka, nebo Nelca Slovákova. :-))))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Jj, taky jsem “milovaná vyvolená” Je to hloupá kr.va :)))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

taky jsi vyvolená kamarádka ? já taky hééč :-) jdu kouknout co vypotila novýho

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Jasně, holka "špatně" vybírá. Ač se tváří jak nad tím zvítězila a všechny ty podle ní ubohé chudinky co ji nerozumí a jen závidí eliminovala na 0, je blbější než jsem si myslela :))))

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Ne, nejsem. Já jsem jen sledovala ty vtípky. To mě bavilo, ale obejdu se bez toho. Že se od návratu z léčebny hodně zvedla, to vidí každý. Těžko říct, co bete za léky, ale asi ji hodně limitují. Navíc je v blbým věku. Když mi bylo 50, tak jsem spala 12 hodin denně, než se tělo hormonálně zklidnilo. Tu únavu jí věřím. Mladší kolegyně v práci s nástupem padesátky také ubraly a klidně si po práci zchrupnou.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

každý vidí,že ji víc hráblo,že se vůbec nevyrovnává s věkem,a dělá ze sebe pomalu komiksovou postavičku s velkou hlavou.Léky nebere,sama to píše.A bipolárku nemá.měla jen demonstrační pokusy o sebevraždy ,proto byla v léčebně,což je běžný postup.zeptejte se Ravena ,potvrdí to.A ano přechod snáší někdo lépe někdo hůře, určitě je třeba se s tím vyrovnat.Ale né tak,že budu tvrdit,že jsem v 50 ti těhotná, že menstruuji,a že jsem pořád mladá krásná gazela....

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Ona fakt bipolarku NEMA? Tak to je mazec, jak manipuluje s lidmi. To by měli vedet ti její obdivovatele, jak jim leje do hlavy sracky :D

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

Já myslím, že tě to trápí zbytečně. Věnuj se problémům co ovlivnit můžeš a to co nemůžeš radši pusť z hlavy.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Cloveka to netrapi. Clovek se nad tim bavi. To proste nevymyslis. Malej harant v 50 lety zensky. Holcicka a pritom nehezka starnouci baba. Nevyzrala neschopna se postarat ani o sebe. Nic pro nikoho nedela nezistne. Je lina jak svine. A tahle osoba mluvi o nejakem svem rustu a jaka je je gazela a jak ji lidi zavidi. Vlastne nevim zda je to k smichu ci placi. Ale lito mi ji kazdopadne neni. Je to jeji volba ze je pro smich.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

to by jsme teda měly se čím trápit :-) mne to nepřestává udivovat,jak se člověk propadne do pasti svých vlastních lží a iluzí, Tolik výmyslů snad jedna hlava ani nezvládne vyprodukovat...Fotky pro playboy :-) ,oholená hlava, Bude i velmi hloupá,na labyrintu,ji tam ten pán vložil ty nehezké fotky,a ona je neumí ani odstranit..

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 09:05)

Ona je ale práce a práce. Pochopitelně, když se někde potite v práci 8- 12 hod a je jasné že jste unavený. Ale ona se co ji znám jen valí a že sem tam vyleze ven, to opravdu není o únavě, ale o hlavě a o tom že je rozvalena jak svina. Mám kolegyně v práci mnohem starší než je Ariana, makame opravdu trvde, vstává se ve 4 ráno a jedeme jak šrouby a opravdu žádná z nich se z toho nehrouti až tak aby zbytek času proválela. Hlavně mi ukažte někoho kdo si může dovolit spát 12 hod denně. To asi opravdu moc nemaka. Snad o víkendu, to si prispi každý rád kdo nemusí i o něm do práce.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

a kolikrát i v sobotu ráno vyskočíte z postele i když nemusíte,a jedete jak fretka, úklid žehlení ,vaření....málokdy se mi stane,že proležím den,a když ano ,jsem přeležená,a unavená jako bych složila vagon uhlí.Odpočívat se dá i jinak, odpočinek není 12ti hodinový spánek,odpočinek je relax .Tohle je lenivost,neschopnost se vybabrat z baráku, jít se psem do parku,poklábosit s lidmi,nebo jen tak si užít den...

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 10:05)

Pochop, že je každýmu jedno jak to máš ty nebo ta Arianna. Každá to máme jinak. Já těch 12 hodin klidně prospala. V práci 6-7 hodin, doma v pohodě uklizeno, navařeno. Děti z domu, manžel si taky rád schrupnul, když jsem si to mohla dovolit, proč neudělat, co si tělo žádalo? Já tu ženu chápu.

Reklama

Přidat komentář