Reklama

trampling

Pro Dona (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Ahojky muzeme se poslapat navzajem mam rada slapani po tele ? Slapani po prsou a bolestivy muceni prsou? Je mi 43 / 165 /70 odepis dik Lenka

Don (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

já mám rád šlapání po nádobíčku a těle :)

Pro Dona (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Ahojky musi ti byt 18 let jinak mi na veku nezalezi ? Budu ti slapat po nadobicku I po tele ? Mam rada bolestivejsi slapani po tele I prirozeni a prsou ,Mam rada i bolestivy muceni prsou , odepis : Lenka

Don (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

tak dobrý,se někdy můžeme dohodnout,máš fb nebo tak něco,kde ti mohu napsat? :)

Pro dona (St, 13. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj muzem se domluvit a napsat si bud sem na doktorku nebo na tel 721 431 786 a okud jsi ? Chtela bych aby jsi mi mucil prsa vrusuje mi bolest napis bud sem na doktorku nebo na tel ? Dik odepis Lenka

Lukáš (Po, 22. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj Lenko. Jmenuji se Lukáš a jsem z České Lípy. Právě jsem si přečetl ty hlody co si píšeš tady s tím nebo psala s Donem. Já to ani nemu vůbec číst buď se odváží sii pod ty tvé nohy lehnout a nebo bude jenom kecat nesmysly že ti chce psát na maila. Promiň ale já bych asi byl hned pro tohle to. Já bych na jeho místě okamžite se s tebou spojil a hned bych si to s tebou domluvil. A ne dělat kolem toho takové brikule. Dovolil jsem si napsat to tvé číslo a v brzké době bych ti mohl zavolat co říkáš. Já si klidně lehnu pod tvé nohy. Tu je i mé telefonní číslo 731 809 142. Ale také by mě zají malo odkud pak jseš. Klidně mi pošli fotku mmskou teda jestli to půjde.

Pro Lukase (Út, 23. 6. 2020 - 08:06)

Ahoj vono to neni tak jednoduchy pac mi jsme si s Donem psali spousty sms I jsme si posilali fotky ale v tom je ten pro blem ze je zenatej a nemuze priject ke mne pac ja kousek od Prahy a on je
s Krumlova vis

Lukáš (So, 27. 6. 2020 - 18:06)

Tak Lenko napíšeš mi na sebe to tvé správné telefonní číslo rad bych ti napsal či zavolal osobně. No tak. Rád bych ti ležel pod tvýma nohama a díval se na tebe jak se po mě procházíš. Zajímalo by mě jak doopravdy vypadáš. Jak jsi vysoká kolik vážíš atd...

Pro Lukase (Út, 7. 7. 2020 - 11:07)

Ahoj ja sem ti psala jak to je a i vo tom ze jsi jak ty i Don zdaleka ja bydlim kousek od Prahy a Don je z Krumlova a ma rodinu Donovi jsem poslala fotku i moje tel cislo psali jsme si hodne sprav a ty jsi z Cesky lipy to je daleko od Prahy
Me je 43 jsem 165 / 75 ahoj Lenka

Sroty (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj Leni nápis na. [email protected] domluvíme to mě je 39.. a Praha není problem

Don (Út, 7. 7. 2020 - 20:07)

HAHA :DDD....co to tu pises za hovna o mne :DD...ja a zenaty?? :DDDD tak to jo

Lukáš (Pá, 26. 6. 2020 - 17:06)

Jo tak mi teda řekni nebo napiš když jsem ti psal sms že mi někdo napsal že mám špatné číslo. Tak jak to je s tvým telefonem. Poněvadž jsem ti chtěl na to číslo volat ale neměl jsem momentálně čas. Co mi na to napíšeš.

Don (St, 13. 5. 2020 - 17:05)

Popř.nějaký tvoje photo či něco by bylo? :) pak pošlu také,bych chtěl vědět za kým takhle pojedu,ať se ujistím,že to není nějaký Karel :)

Don (St, 13. 5. 2020 - 17:05)

Tak mě je to jedno,pokud to tak chceš bolestivý trampling nemám problém :) ,já bych chtěl spíše pěkný či jemný :D

Pro Dona (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Abojky mam rada bolestivy slapani po prsou ? Chtela bych aby jsi mi mucil bolestive prsa ? Nevim co je bolestivy trampoling , Vsechno je o domluve , Nemam ani messenr ani FB muzu ti poslat fotku skarty sprace , Muzes mi popsat co je bolestivy trampoling , Muzes mi odepsat sem na doktorku nebo na muj tel co jsem ti psala dik odepis Lenka

Don (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Tak pošli to foto,budu rád :) ,jinak já to takhle nwm :D,to budeš vědet spíše ty,kdyžto chceš ;)

Pro Dona (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Ahojky kam ti mam poslat fotku , Na muceni prsou je spousty moznosti , Chtela bych vedet co znamena , Bolestivy Trampoling jak jsi mi napsal , odepis mi sem nebo na tel jak jsem ti psala dik Lenka

Don (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

Právě proto jsem psal jestli máš fb či něco :(

Pro Dona (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj ja sem ti odepisovala ze naman FB ani Messeng , Mas rad jenom slapani po nadobicku nebo jeste neco jinho , Co znamena Bolestivej Trampoling dik odepis Lenka

Don (So, 16. 5. 2020 - 16:05)

Ten bolestivý trampling jsi napsala právě ty :),o ten já zájem právě nemám :D,ale klidně ho aplikuju na tebe Lenko :),a ano chtěl bych pošlapat nádobíčko

Reklama

Přidat komentář