Reklama

Kluci a nahota doma

Monca (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

U nas doma chodime nazi vsichni
Mamka,tatka i bracha.Me je 15 a brachovy 13.Uz jsem nekolikrat vydela tatku se stoporenim ptakem a nejen to.Ale mamce to bubec nevadi.Brachovy take pekne stoji.U nas se nicim netajime tak ze se opcas stane,ze vydim tatku jak si ho honi.Az do sameho vysriku.Nekdy se pridam a prstim se.Braska taky honi a mamka se prsti.Nekdy kdyz je tatka hodne nadrzenej,tak se bez ostichu vrhne na mamku a normalne spolu soustaj.Nebo na opak kdyz mamka ma chut.Nekdy mu ho jen pred nami vykouri a ja vydim jak pak strika do maminciny pusy.Mame jen jedno pravydlo a to,nemit pomer mezi rodici a detmi.Tak ze pokut si privedu kluka muzu snim pred rodici sukat a nic mi nereknou.

Z (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

Z

pilot Rambousek (So, 16. 5. 2020 - 01:05)

Náš kocour by to napsal lépe. M o n č o, jsi kráva, jen mě napadlo nemáš náhodou v kalhotech ptáka s koulema? tomusel psát hroznej blb!

Anonym (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Klidně bych v takovém případě na rodiče zavolal policajty

Anonym (Pá, 15. 5. 2020 - 13:05)

Máš pravdu Steve,jestli to opravdu dělají,tak je to na sociálku.

Marcela (Pá, 1. 5. 2020 - 07:05)

Můj brácha když něco provedl tak taky musel stát v koutě nahý ale to jenom do dvanáci let.Když už byl v pubertě to míval jiné tresty že nemohl za kamošema nebo na komp.Já jsem v koutě když jsem něco provedla stát nemusela ale šla jsem pomáhat za trest na pole k babičce což jsem nesnášela.Tam jsem si našla kamaráda od sousedů kluka mi bylo 15 a mu 17 tak jsem tam chodila ráda rodiče mě nekontrolovali a babička to brala sportovně. Pak už tresty pominuly a k babčce jsem jezdila za jiným účelem.Teď mi je 24 a vzpomínám na to jako na první lásku a prvni sex u babičky na slámě ve stodole.

Z (Ne, 3. 5. 2020 - 22:05)

Z

Rather (Čt, 30. 4. 2020 - 07:04)

To já jsem nucen svléknout se do naha za trest. Kdykoliv něco provedu, tak mi rodiče oznámí počet hodin a tak dlouho musím být nahý. Je mi 17, mám patnáctiletou sestru a dvanáctiletého bratra. Ti jsou na tom podobně. Máme ale možnost, když něco provedeme se sami svléknout do naha a v tom případě dostaneme "jen" pět hodin. K tomu ještě máme takzvané motivační soboty. Ty jsou nejvíce ponižující. Ten den se totiž zastavují všechny tresty a ten je celý den povinně nahý a navíc musí půl hodiny klečet na hrachu.

Z (Ne, 3. 5. 2020 - 22:05)

Z

Martin V. (Pá, 1. 5. 2020 - 06:05)

I my podobně trestáme syna, tedy určením nahých hodin či dnů. Nemáme u nás motivační dny, ale trest nahotou se nepřerušuje v případě návštěv, cestování autem apod.

Z (Ne, 3. 5. 2020 - 22:05)

Z

Steve (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Už s tím plevelením konečně skončíš?

Steve (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Kecy v klecy ...

A pokud to opravdu děláte, tak je to na nahlášení na Sociálku ...

hafan (Ne, 3. 5. 2020 - 21:05)

nejlepší jsou bonzaci,tem patri nakopat do riti

Steve (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

A to ti jako máme fakt věřit?

Steve (Čt, 30. 4. 2020 - 02:04)

Ne, určitě nebudou ... proč by měli? :-)

Mirka (Čt, 30. 4. 2020 - 00:04)

moji synové dvojčata 5 let půjdou na obřízku ,myslíte že se budou časem stydět?

Jitka (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Já jsem taky začala se sexem v patnácti a to díky tomu že jsme neměli doma žádný problém s nahotou .chodili jsme po domě v létě buď se sestrou nahoře bez nebo když bylo vedro úplně nahé i brácha to preferoval. K sexu jsem se dostala po oslavě mých patnáctin na zahradě když se setmělo tak šly trička a plavky dolů a s kamarádem z ulice jsme se tak mazlili až se to přehouplo v pomalý a krásný sex .Panna jsem už nebyla udělala jsem si to sama při masturbaci s vibrátorem. Ale nelituji toho bylo to i tak poprvé pěkné.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 14:04)

Rád chodím nahej,hlavně před holkama.

Erpégečko (Po, 10. 4. 2023 - 23:04)

Aj ja a hlavne keď sa po telesnej prezliekame a mam spotené bokserky tak si ich prezleciem pred dievčatami aj keď sa mi postaví

Reklama

Přidat komentář