Reklama

Výprask před diváky

NIKOLA (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

No to se opravdu těšili.Když k tomu mělo dojít ,tak jsem jim řekla,že jse pomlázka někde ve sklepě,že nemůžu najít.Nic neříkali a vypadalo to ,že to vzdali.Jenže v té době co jsem v kuchyni pomáhala mamce s nádobím,tak odešli na zahradu,tam si každý uřízl větvičku z keře a udělali si proutek.Neměla jsem kam utect,jeden mně chytil a druhý šlehal pote se vystřidali.Po výprasku mám na zadku červené pruhy a heozně to svědí a štípe.Na třinácté narozeniny nezapomenu.Takže jsem se velikonocům nevyhla.Ale dostala jsem k narozeninám plno dárků.Takže zase tak špatný nebyly

Mara (Pá, 15. 5. 2020 - 08:05)

Jo joo zapírat pomlazku se nevyplácí:D ..
Jedině co tězachránilo, že to nebylo na holou :D..

NIKOLA (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Zítra mám ty narozeniny,přijedou stryc a bratranci,mám slíbený ten výprask ,co jsem měla dostat o velikonocích a nemohla ho dostat ze známých důvodů.Mamka mně straší at si už připravuji prcku.

Mara (Čt, 14. 5. 2020 - 10:05)

To se příprav kluci se určitě moc těší.

Trojkař (St, 13. 5. 2020 - 20:05)

Tak rozmýšlej, co na sebe :-)

warp (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Jo, to by byla určitě škoda nechat si ujít takovou příležitost. Kolik ti je a kolik je bratrancům?

stalevplence (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Mě je 45 let a v loni na konci města na okraji lesa svlíkly 3 puberťáci 13,14,15 let cigáni a dostal jsem od nich na holou rukama i našly si klacky proutky měl jsem zadek úplně červenej místama až fialový podlitiny nešetřily mě.

tygr (Po, 27. 4. 2020 - 20:04)

Já teda nevím, ale v 15 by to už neměl bejt problém ne..?
To by bylo jako naplácat mladší segře :D

Adi (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Ahoj všichni baví mě číst vaše příběhy s vypraskem a to jak dostáváte i těch kteří dávají. Hrozně ráda bych to zažila dostat na holou. Je mi ale 15nact. Kdyby mi někdo chtěl říct své skusenosti s vypraskem tak může tady je můj email. Adi335 @seznam. cz

Abe (Pá, 24. 4. 2020 - 22:04)

Připojím i svou zkušenost. Prostrčil jsem ukazováček poklopcem a holky žalovaly, že jsem jim ukazoval pinďoura. Paní učitelka mi nechala před celou třídou stáhnout kalhoty i trenýrky ke kotníkům, takže dívky konečně viděly toho pravého a rákoskou mne vyplatila. Erekce byla naprosto přirozenou odezvou.

Ondra 24 (Pá, 24. 4. 2020 - 17:04)

To my se sestrou doma než jsme přišly dom už na nás čekala mamka v předsíni s proutkem a už to jelo pěkně 15-25 na holou učitel dal zprávu než jsme přišly dom.

Verca (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

Jo tak to bylo u nas stejny...jen jsem otevrela dvere, uz jsem schytavala prutem pres zadek a nohy...

XXX (Pá, 24. 4. 2020 - 09:04)

Jděte se léčit

zdeněk (Čt, 23. 4. 2020 - 15:04)

Dostala si někdy řemenem.Já doma dostával většinou řemenem.Postavil jsem se k posteli předklonil se a a vystrčil zadek .

zdeněk (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

To souhlasím s Verčou,lepší bylo dostat mémě,každá rána byla znát.Navíc do druhé třetí třidy si s nahoty si nic nedělaly až tak od 4.třidy se děti začnou stydět.Poslední výprask ve škole jsem dostal ve 4.třídě .Byl jsem poslední kdo dostal z naší třidy výprask.Pak už jsme dostávali poznámky a výprasky doma od rodičů.Přišel jsem do kabinetu a paní učitelka tam doučovala nějákou holku z jiné třidy,pokukoval jsem po ní protože se mi líbila.Holka když viděla ,že budu bit,tak dělala ,že se dívá jinam. Ale každou chvilku po očku koukla.Několikrát jsme se ve škole potkali,chtěla si se mnou povídat ale se bál ,že mi bude připomínat ten výprask.Ale všichni říkali,že jsem hloupý,že na to už zapomněla.

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 18:04)

Nezapomněla. Holky nikdy na nic důležitého nezapomenou.

Verča (Út, 21. 4. 2020 - 08:04)

To tedy bylo :) 3 rány rákoskou se ještě daly snést, ale 25 už nee. Já dostala ještě v šesté třídě :) ale to už ne před třídou!! :)

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

Takže jsi dostala 25?Stála jsi někdy před kabinetem,když dostával někdo jiný?A později už rákoska nebyla potřeba?

Verča (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

Jasně, holky tam byly furt :) Rákoska na mě byla potřeba až do maturity, doma teda

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 09:04)

Vždy je problém fyzický trest. Neměl by být ani doma a ve škole už vůbec .Verčo já vědět, že za každé zlobení dostanu před třídou tak dělám tak, aby k tomu nemuselo nikdy dojít. Když už by došlo jednou tak poprosím doma o přeložení do jiné školy.Kdyby to neprošlo doma tak se snažím, aby se to už nemuselo nikdy opakovat.Jen tys to asi brala tak, že když jsem dostala jednou nebo třeba 100 krát už to je jedno.Zadek mi už všichni viděli a všichni taky dostali.

Reklama

Přidat komentář