Reklama

žena - Štír

s. (Pá, 24. 10. 2008 - 22:10)

Granwine,spíš než sranda to bude asi pěkný rachot. Ale což, ne nadarmo se říká: Co tě nezabije, to tě posílí. Tak hlavně aby jste se nezabili...

Granvin (Pá, 24. 10. 2008 - 21:10)

Moje nová přítelkyně je štír. Tak si říkám, že bude občas možná docela sranda - když se sejde štír se štírem...Za pár let sem možná přidám své zkušenosti:D

Návštěvník (Pá, 24. 10. 2008 - 16:10)

jsem také žena štír,chlapi mne obdivují,ženy nesnášejí

Jana (Pá, 24. 10. 2008 - 13:10)

Tak s Vodnářem mám stejnou zkušenost :-)

martina (Pá, 24. 10. 2008 - 13:10)

Se mnou to také nemají jednoduché,většina chlapů se u ženy dívá prvně na vzhled,potom teprve na duši.Z vlastní zkušenosti vím,že zkouší IQ .Když zjistí,že nejsem žádné kotě,dostanou strach,někteří zůstávají jako kamarádi, aniž by si dovolili na mě sáhnout.Možná právě tady vzniká nenávist těch druhých žen.Kdo mě někdy dostává na kolena je určitě vodnář,ten umí číst moje myšlenky.Řekl mi i ,že jsem nebezpečná.Ale v pracovním vztahu to vůbec není na škodu.

Maga (Čt, 23. 10. 2008 - 23:10)

Nejsme zlí, jsme prostě štíři. Každý se nějak brání, někdo brekem, někdo lhostejností a pod. a my prostě útočíme,když to od nás nikdo nečeká...Taky odpouštím, ale nezapomínám a máloco od málokoho si nechám líbit. I když se zdám křehká, až subtilní. To vážně nejsem, ale když tomu chce někdo věřit a zkouši finty, tak proč mu to nedopřát.

Jana (Ne, 19. 10. 2008 - 22:10)

Já jsem taky Štír a řekla bych, že Štíři odpustit dovedou, ale nikdy nezapomenou. Ono to ale není někdy na škodu.

pro Mishulli a (Ne, 19. 10. 2008 - 21:10)

štíři fakt nedovedeou odpouštět, i když se tak tváří.Pěkně se dovedou přetvářet. Jsou v tom nepřekonatelní. Maskují se, aby si mohli připravovat protiútok. Fuj. Ani se nedivím, ýže toůik lidí nemá rádo štíra.

Mishulle (Ne, 19. 10. 2008 - 21:10)

to teda máš fakt být na co hrdá...A hlavně jsi příliš sebevědomá, jak napovídá Tvá odpověď. Fakt, s těmi štíry je to dost těžký.

Mishulle (Ne, 19. 10. 2008 - 21:10)

Hej lidi, jsem taky štirka a mam to podobně. když mě někdo zradí tak nedokážu odpustit, možná se tak dokážu tvářit ale nikdy neodpustím. A jinak jsem teda trochu výbušná, no nevim, kluky trochu děsím :D Taky sem hrozně náročná co se týče chlapů. A jsem hodně cílevědomá a tvrdohlavá :D a jsem na to patřičně hrdá

Granvin (So, 18. 10. 2008 - 11:10)

AmberJj, na tebe;)

martina (So, 18. 10. 2008 - 06:10)

Musím se do toho zase vložit.Je to pravda, když se ke mě někdo chová dobře,neprovokuje,jsem schopná pro něho udělat první poslední,ale kde je ta míra toho opaku , to možná ani sama nevím.Můj manžel/lev/,je ze mě taky,někdy na větvi.Tvrdí ,že na ně miluje ty dobré vlastnosti,dokáže mi to i říct.Asi je hodně důležitá komunikace.Mluvit a hlavně si myslet to co říkáte,jestli to tak není,pak přijde ten útok.Ještě musím dodat,že se snažím předem varovat.Já sama mám dvě holky,starší ve znamení panny a mladší v býku.Musíte uznat,že ani já to v tom rodinném životě nemám jednoduché.Štír přece rád řeší složité úkoly.

Amber (Pá, 17. 10. 2008 - 23:10)

To je na mě?

Granvin (Pá, 17. 10. 2008 - 22:10)

Pak napiš své dojmy;)A pamatuj, pozitivně do toho a půl je hotovo.

Amber (Pá, 17. 10. 2008 - 18:10)

Ahoj, děkuji vám za rady a že jste mi napsali své vlastní postřehy a zkušenosti. Má skoro tchýně má dva syny a oba je má velmi ráda, hlavně toho staršího, se kterým teď chodím, proto mám obavy, že mě bude brát jako rivalku, že jí kradu syna. Slyšela jsem, že tchýně, co mají syny jsou prý ty nejhorší tchýně, což se mi i pozorováním okolí bohužel potvrzuje. Má matka to také zažila na vlastní kůži. To je jen tak mimo téma. Jinak můj bratr má tchýni taky Štírku a je to pohodová ženská, ale dokáže být taky pěkná jedůvka, ale to spíš směřuje na svý vlastní, než na nás. Naše celá rodina s ní vychází úplně v pohodě. Jinak já osobně se Štírkama mám víceméně neutrální vztah, ale nevšimla jsem si nikdy, že by měli na mě tendenci nějak útočit, spíš naopak. Tak snad to nějak skoulím i s tou mou skoro tchyní Štírkou. Jo a to je ještě psycholožka, dokážu si představit, jak mě bude rentgenovat.

s. (Pá, 17. 10. 2008 - 17:10)

To Amber: ta štírka jako vyšitá, o které jsem se zmiňovala, měla syna. A ten její syn - ještě mu nebylo ani 18 - si našel děvče. Ta holka u nich začala přespávat a její syn ji měl moc rád. Asi i kvůli , že najednou začala u nich žít, ji ta štírka dost nenáviděla, ale přesto jí nikdy neřekla ani slovo, navenek se k ní chovala mile, jako by se nic nedělo. Dokonce jí platila ze svého i doučovací kurz jazyka. Když jsem se jí ptala, proč to dovolí, když se jí to ani trochu nelíbí - tak mi odpověděla, že to dělá, aby neztratila syna.Že by odešel z domu s tím děvčetem. A navenek nedala nic najevo. Takové sebeovládání si vyžaduje ohromnou vnitřní sílu.Já bych takovou falešnou masku určitě neunesla.I já jsem měla tchýni štírku. Vždy se ke mne chovala hezky a korektně,v podstatě jsme neměly spolu žádný konflikt.Ale nesmírně milovala svého syna, a tu doslova opičí lásku přenesla i na naše dítě. Až po její smrti jsem se od manžela dozvěděla, že babička mne moc nemusela... Přesto když si na ni vzpomenu, tak jen v dobrém.

jarča (Pá, 17. 10. 2008 - 16:10)

Já sem prozměnu vodnářka ale v scendentu jsem štírka...jsou to mazce

Linda (Pá, 17. 10. 2008 - 09:10)

Jsem Štír a bojím se i sama sebe. Mám několik let kluka, který je na mě ve všech směrech hodný, ale poslední dobou cítím, že mi něco chybí, až nevím co. Asi to bude vášeň, obdiv, bez toho nemůžu žít. Uvažuju o tom, že od něj odejdu. Neskutečně mu tím ublížím, ale časem pozná, že jsem mu spíš pomohla. Život se mnou není jednoduchý.

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

Take nemuzu zit bez obdivu,jsrm stirka,nevim zda tohle je pro ne txpicke.Na prdelkovani si ale nepotrpim.

Nikol (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

ano,jem podobná

Reklama

Přidat komentář