Reklama

půjčená manželka

Vvv (Út, 12. 1. 2021 - 15:01)

Me to take moc vzrusuje ale bojim se to rict manzelce:(ale predstava jak ji nekdo dela,mam z toho vzdy erekci.

Roman (Po, 11. 1. 2021 - 19:01)

Mě se líbí zase ukazovali manzelky, nebo nějaké ženy, líbí se mi když se někomu ukáže, jen ona k tomu nemá vztah...

Olda (Út, 10. 11. 2020 - 05:11)

Já už přes dva roky manželku půjčuji kámarádovi a jsme všichni tři spokojení. Baví mě se dívat, když si to moje žena rozdává s někým jiným. Dost mě to vždycky vzruší a musím se sám udělat. To si sednu do křesla a jen se dívám, jak mi kámoš manželku svléká, jak ji nejdřív dráždí rukou, jak ji líže kundičku. Když jí vidím, jak mu před stykem kouří ptáka, jsem na vrcholu blaha. No a když nakonec zajede jeho pták do mé ženy až po koule a pořádně ji provětrá a vystříká kundičku, jsem hned hotový taky.

jerry (Út, 26. 1. 2021 - 16:01)

Super. To je taky muj sen. Jak jsi ji k tomu premluvil? Dej mi par tipu... Dik.

Návštěvník (Čt, 14. 1. 2021 - 10:01)

Nejsi sám kdo to tak má .

Návštěvník (Út, 10. 11. 2020 - 06:11)

Áno

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 18:11)

A to víš že ano. Tady je více těch ptáků.

Anonym (St, 30. 9. 2020 - 08:09)

Ahoj, já po tom Toužim hodně dlouho, přítelkyni to nevadi ze to chci...ale bohužel prý nedá to abych u toho byl . Řešením bylo “pausa”, na tri měsíce jsme se rozešli, par borcům nastavila, už jsme opět spolu a nás vztah je ještě pevnější než byl. Občas si o tom aspoň popovidame jelikož vi ze mě vzrušuje debata o tom jak ji někdo měl. Doufám ze do budoucna změní názor, jelikož vím ze rada mrda a nevadili ji cizi tak přistoupí k tomu ze se chci dívat

JN (Ne, 1. 11. 2020 - 14:11)

Moje přítelkyně je taky v sexu jako tygřice a chce a chce a chce furt. A tak jsem ji začal podstrkávat kamarády. Naštěstí není tak stydlivá a klidně jim podrží i přede mnou. Často ji nabíjíme i tři najednou a je potom uspokojená.

Venca Zastrč (Ne, 24. 5. 2020 - 00:05)

Manželka by mi ho uřízla, kdybych ho strkal do jiné ďourky, a zabila když bych ji nabízel nějakému hovadu co tu píšou, žádná mrdanice s cizím oudem nebude.

Ištván Fekete (Čt, 14. 5. 2020 - 19:05)

Chtěl bych prcat nejakymu gadzovi starou

luci (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Třeba tě některý osloví , jako to dělá ten můj a potom se dívá .

Honza (Pá, 22. 5. 2020 - 22:05)

Jakou mám šanci tě šukat Luci ?

luci (Ne, 24. 5. 2020 - 20:05)

Nevím , ale nepotkávají se hory s horami ale lidé s lidmi .

doktor Zuzu (Po, 30. 3. 2020 - 05:03)

Nemáš zač Petersenová a už přestaň otravovat

Tina Petersen (Po, 30. 3. 2020 - 04:03)

Děkuji doktoru Zuzu za pomoc při získávání mého manžela zpět a za to, že mě miluje a miluje mě a své děti. Jeho kouzelná práce je skutečně skutečná a já jsem se setkal. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta. Věřím, že někdo tam potřebuje jeho pomoc. Ať už prožíváte jakýkoli problém nebo potíže a myslíte si, že je ztracena veškerá naděje, doktor Zuzu vám může pomoci dostat se z té okolnosti, která vás obtěžuje. Kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: [email protected] nebo WhatsApp ho přes +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber přes +2347013499818

Tina Petersen (Po, 30. 3. 2020 - 04:03)

Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, aby se co nejvíce snažil, aby ho změnil a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto úžasnému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně zkusit, protože jsem byl zoufalý a nezbyl jsem na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám roky

Představil jsem mu mnoho párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Jsem pevně přesvědčen, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: [email protected] nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

Nikolaj (Ne, 24. 5. 2020 - 01:05)

To je zajímavý, mě se stalo něco podobného. Žiji u Bajkalu ve vesnici Bugulteyka. Jsme se Sašou manželé už 11 let. Nemohu to všechno popsat, jak se mi valí slzy do očí, ruka se mi chvěje. Nikam nemohu volat, je to všude daleko. Oni tady nemají rádi gaye.

Olgoj Chorchoj (Ne, 24. 5. 2020 - 11:05)

To je jiné téma. V Rusku je tolerance nízká.

Letec Meresjev (Ne, 1. 3. 2020 - 09:03)

Aby mi někdo prcal starou?To bych mu ustřelil palici.

Reklama

Přidat komentář