Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Po, 18. 5. 2020 - 13:05)

aspoň někdo mě tu ještě věří díky Kiki

Honza (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

myslíš vážně??? teda myslel jsem že se chováš normálně ale tohle teda ne!

Pavkol - vzkaz… (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

Honzo to opravdu ne proč bych se takhle vyjadřoval o Ivě a choval k ivě když mě v tom o co mi jde ukázkově pochopila

Pavkol originál (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

vůbec ne já si naopak ivy vážím nejvíc ze všech vlastně byla první holka která mou oblibu pochopila ale vzhledem k tomu že se zde už zase nachází někdo kdo mojí oblibu v ženském kakání a zejména pak právě v iviným dehonestuje je toto můj poslední příspěvek a už sem chodit nebudu ještě že minimálně dvě holky mi věří to že jsem si díky tomu fakeovi proti sobě obrátil kdysi Lunyka a teď tebe Honzo s tím už holt nic nenadělám takže sbohem díky tomu fakeovi končím s navštěvováním téhle stránky takže konečně na de mnou (bohužel) vyhrál

Pavkol originál (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

vůbec ne já si naopak ivy vážím nejvíc ze všech vlastně byla první holka která mou oblibu pochopila ale vzhledem k tomu že se zde už zase nachází někdo kdo mojí oblibu v ženském kakání a zejména pak právě v iviným dehonestuje je toto můj poslední příspěvek a už sem chodit nebudu ještě že minimálně dvě holky mi věří to že jsem si díky tomu fakeovi proti sobě obrátil kdysi Lunyka a teď tebe Honzo s tím už holt nic nenadělám takže sbohem díky tomu fakeovi končím s navštěvováním téhle stránky takže konečně na de mnou (bohužel) vyhrál

Pavkol (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

ty dva poslední jsem nepsal já ale pravda Iva byla píča a kurva nic víc

Pavkol (Ne, 17. 5. 2020 - 06:05)

můj poslední opravdový komentář je 16. květen 17 :28 ty další dva následující jsem nepsal já

Pavkol (Ne, 17. 5. 2020 - 06:05)

Kikino nevím kdo se tu za mě vydává to s těma nadávkama jsem nepsal já

Pavkol (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

No budiž seru a hořím pro tebe ,lásko

Kikina (So, 16. 5. 2020 - 19:05)

Slabý pokus o flame ale budiž...

Pavkol (anonym) (So, 16. 5. 2020 - 18:05)

Ale Iva se chovala jak píča s prominutím a i honza byl idiot a ty kikino si byla někdy jak kurva

claire de pinpasz (Pá, 15. 5. 2020 - 17:05)

Dobrý den to jsem já význámná královna claire de pinpasz italská královna muj zámek pindi de vagina klitoris je význámný jako moje chlupatá píča kterou mi každý den olíže hradní kůň hradní kůň se jmenuje Magro de Churak sphice v překladu lízač píčí ríčí je mi 41 let jsem prostě stará píča co si myslí že když král chcípně tak mu ještě vyhulí čůráka. Mám 4 potomky pipinu curaka kurvu a lůzu tyto 4 hradní kurvy denně dostanou přes držku až do krve protože jak mě serou tak dostanou přes píču! nově stavím zámek blízko opavy a to hradec na kundicí píčskou !!! takže muj hrad bude sloužit lízaní slezskych pind a čuraku!

Waco (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Takže teď je to tu sraz psychopatů?

Pavkol (So, 16. 5. 2020 - 17:05)

taky mám někdy pocit že už to není to co to bývalo za Lunyka Honzy Kikiny a Ivy díky které jsem vlastně aspoň verbální zálibu bavit se na dané téma získal i já

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

kurvo zamrdana hnusná spíčená skurvená dojebana pojebana pomrdana domrdana vymrdana pochcana posrana

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

dobrý den dnes jsem sral a vysral jsem to vedle hajzlu a spadl jsem na to hubou a vyžral jsem cely hjzl plyn hoven co mam tedka dělat? chutnaji mi nutim srat sousedy at mam baštu

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

chcípněte češi scípněte na koronavirus vy kurvy zasloužíte si vy hnusne kurvy!!! nejmín 7 milionu at scipne

Karel Hynek Mácha (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Jste normální???

Psychiatrická … (Po, 11. 5. 2020 - 10:05)

Vážený pane návštěvník (anonym) vy jste uprchl z psychiatrické léčebny v Brně a hrozí vám trest : polknutí hovna z velke tlusté mrtky vy jeden mrde pičovsky skurveny co si myslíte? Vy kundo jedna. Prchání je za vyžrání sloního hovna a vylizani píči mrtve marie terezie ty kundo!!! jedna tak se vratte jinaktrest bude větší + mrdání pneumatiky , lízaní píči skunka, lizani prdele koňa a lízat prdel zlatě adamovské a zitě zkurvené z ordinace vy kundo

marek (Po, 11. 5. 2020 - 10:05)

na tom nic není pravda moje sestra prstí na hajzlu každy den a ja si honím péro

Reklama

Přidat komentář