Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Zita (Pá, 15. 5. 2020 - 07:05)

Je to pravda,kdyby sem napsala kazda z nas co to delame,tak to by byl mazec,verim ze kazda mama po tom zatouzila anebo myslenkou snila.

Zita (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

A jestli je to spravne ci ne je mi uplne fuk.

luci (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Správné to není , ale nejsi sama kdo to praktikuje . Pokud se hošan někde nepochlubí , tak je to v pohodě , v opačném případě průšvih .

Zita (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Muzu jen potvrdit to co se uz psalo,mi jsme se nikdy pred sebou nestydeli,az kdyz nas opustil manzel tak ta nahota zacala skripat,klucik si me prohlizi a tak nejak si mackal pindulu az jsem musela zakrocit,ukazala jsem jak si ma honit,ukazala jsem mu pičku a potom si i sahl aby vedel co to je,naucil se skvele lizat a uz i vi jaky je to pocit kdyz ho ma vevnitr,myslim si ze je dobre pripraveny.

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 23:05)

Z

Majo (St, 13. 5. 2020 - 18:05)

Tak si to precti,nebudu to furt psat a jak vidim tak nekomu prekazim,tak se mejte.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

Incest mezi matkou a synem musí mít vždy nějaký důvod, jako asi všechno jiné lidské konání. Otázkou zůstává? Jaké příčiny a okolnosti přivedli matku a syna až k samotnému sexu mezi nimi?

Lada (St, 13. 5. 2020 - 18:05)

Tak u lidí s nízkým IQ je incest možný z důvodu že nejsou schopni pochopit pravidla. U lidí s vysokým IQ je incest důsledkem něčeho problematického v rodině nebo jejich pochroumané psychiky. Pokud mluvíme o civilizovaných zemích

Majo (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

A kdyz jste nasli fleky po polusich,ktera z vas si neprivonela a nebo nelizla a masturbovali jste pri tom,ja si myslim ze kazda ale stydite se to priznat

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 16:05)

Kšá primitive, zalez na chvíli někam, at je od tebe klid. Co kdybys šel chvíli makat

Majo (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

To co pisou chlapy je proto ze zavidi a zeny by to chteli jenom si to bud nepriznaji,nebo nemaji s kym,proto tolik zlych a odsuzujicich komentaru,jen si priznejte maminky ze jste pomysleli na syna kdyz dospival,divali jste se mu do rozkroku kdyz vas on sam pozoroval a ze vam to nebylo jedno a nebylo to protivne,co jen se priznejte.....

Majo (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Sudte si jak chcete ale ja moc dobre vim ze by strasne moc moji mamce chybel sex,sama mi to rekla ze uz si bez toho nedokaze predstavit ani jeden den a nevi kde by hledala takoveho milovnika jak jsem ja,tak si myslete co chcete

Majo (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Nevim kam chodite na tyhle poznatky,ale takovych rodim je hodne,jenom ja znam osobne z hlavniho mesta dvacet tri rodin a nikdo to nepozna.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

To muselo dát fušku seznámit se osobně s 23 rodinama v Praze kde si to rozdává syn s matkou.:-)

Jarek (Út, 12. 5. 2020 - 15:05)

Tebe spíš tipuji na Ostravsko a polocigoše nebo smažku. Ten tvůj pravopis, to je běs. A incestní touha nasvědčuje tomu, že tvoje matka na tebe celý život srala.

Majo (Út, 12. 5. 2020 - 16:05)

Nestalo se aby na me srala,je skvela mamka a ty asi taky zavidis.

Lili (Út, 12. 5. 2020 - 10:05)

V nedávné době i u nás v ČR odsoudili matku za to že souložila a zaučovala dokonce dva pubertální syny v sexu najednou. Kdyby nebylo toho že měli sociální problémy a nebyli pod drobnohledem sociálky tak to na ně asi dodnes neprasklo. Z toho se dá odvodit že takových jim podobných vztahů mezi matkou a synem bude asi daleko více než se odhaduje.

Oto (Út, 12. 5. 2020 - 08:05)

Na Slovensku někdy před pár roky syn který se vrátil z vězení v opilosti matku znásilnil, matka ho udala a syn putoval zpět do krimu. Tak je asi možné že se mezi lidma můžou odehrávat různé věci.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 08:05)

Muži jsou evolučně nastaveni mít mladou partnerku, určitě ne matku nebo žen ve věku matek. Drtivá většina kluků a mužů má orientaci na mladší ženy, nikoli na starší. A to má manželku ve svém věku, ale stejně pokukuje po mladších. Tak to je. Tady ty příběhy o svých synech píšou jen ti, co si to představují. Reálně to nefunguje. A to ani u cikánů. Cikán má větší sklony k incestu, někdy ohobluje ségru, nebo sestřenici, ale matku nikdy.

M (Út, 12. 5. 2020 - 09:05)

Mladším mužům velí hormony a proto by v určité fázi své puberty odjeli klidně i vlastní matku, zvláště když je matka ještě trochu sexy a dá jim k tomu impulz a svolení.

Reklama

Přidat komentář