Reklama

Přistihla jsem dceru při onanii

Barca (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Ano porad si ji navzajem lizeme. Je ji uz 13 a ukazala jsem ji meho robertka. Takze ho zapojujeme do nasich hratek. Drazdim snim jejiho postevacka a zasouvan ho do ni a na opak. Panna uz neni a moc si to spolu uzivame.

Z (Ne, 12. 7. 2020 - 19:07)

Z

Hm (Pá, 15. 5. 2020 - 12:05)

Jen fantazie

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Prave od nas odesla jeji kamaradka.Kdyz prisla tak me dcera rekla, ze by ji chtela ten robertek ukazat.Rekla jsem ji ze muze.Pak spolu zasli do pokoje.Vedela jsem co tam budou delat a potichu sla na balkon.Mela otevrenou ventilacku a naslouchala co si rikaj.Dcera vyndala robertka ze supliku a podala ho ji.Kamosce se moc libyl a ptala se jestli ho pouzila a ona ze jo.Ukazu ti to a zacla se slekat.Naha si predni lehla,roztahla nohy,zapnula robertek a pomalu ho zacla zasouvat do vnit.Kamoska nani koukala a mela obavy ze jeji mamka je v obyvaku ze by sem mohla vlist.Ale dcera rekla ze je to v pohode ze o tom vi co tu delame,ze jsme spolu otom mluvily.Zachvily dcera byla hotova.A tet ti, musis si to zkusit je to super.Komoska odlozila veci,lehla si roztahla nohy a misto aby ji dcera robertek dala,tak ji rekla ze jiho tam zasune.Vydela jsem jak ji ho tam pomalu zasouva a holka uplne vykrikla.Pomalu,pomalu rikala.Postupne v ni mizel.Prislo mi ze ani ona uz asi panna neni.Pak v ni opatrne jezdyl.Holka uplne vzdychala jak snim tam dcera jezdila.Pak vyjekla ze bude.Kdyz byla tak ho zni vyndala.A hned ze by ho taky chtela ale jeji mama ze ji ho asy nekoupi.A dcera hned ze rekne me a ze bych ji ho koupila.Ovsem co jsem pak zaslechla tak mi projel mraz po zadech.Kamaradka rekla,pamatujes na bratranka jak si ho pred nama honil.Taky ho mel tak velkyho a to jeho semeno.Nevim kolik tomu bratrankovy je ale ten pocit.Prislo mi jako by mu ho snad honili a on se na ne vystrikal.Nebo snad zeby.Raci si to nedovedu ani predstavit.Ze by dcera a on spolu.Vhledem ktomu jak ten robertek do nich zajel a nenarazil na prekasku.Hned jsem sla do obyvaku.Zachvili obe prisli a dcera me poprosila zda bych kamaradce take nekoupila robertka.Ja ze by ji ho meli koupit rodice ale nakonec jsem stim souhlasila.Pak sli este nachvily ven nez bude obed.Tet tu sedim a vhlavje se mi honi ta nejhorsi predstava.Ze by moje 12 leta dcera a ten brateanec spolu.A jak mluvily o jeho semenu.Doufam ze se doni neudelal.Jsem stoho uplne na mrtvyci.

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 06:05)

Vcera jsem dcery koupila robertek.Nastesti tam byla ochotna prodavacka a chapava tak mi poradila.Koupila jsem telovou barvu,10 cm velky a 3 cm tlusty.Pro 12 letou dceru bych rek ze proni to je az dost.Vecir jsem prisla k dcery do pokoje.Mela na sobe jen kalhotky.Rakla jsem ji ze si chci sni promluvyt a dat ji darek.Postupne jsem si sni promluvila a pak jsem z tasky vytahla robertka.Byla dos prekvapena ze ji davam robertka.Rekla jsem ji co a jak a aby se nestidela se me na cokoli zeptat.Pak jsem odesla.Prislo mi ze asi vola kamaradce ze ji mamka koupila robertka.Priznam se ze jsem byla dost zvedava zda ho pouzije.Vym ze bych nemela ale potichu jsem vlezla na balkon a nenapadne ji sledovala.Vydela jsem jak si dcera sundala kalhotky a lehla do postela.Zacla se hladit a vzala si robertek do ruky.Zapla ho a vydela jsem jak snim prejizdi po pipince.Pak ho vyce naklonila smerem na otvor a pomalu ho zacla zasouvat dovnit.Vydela jsem jak vni pomalicku myzi.Zacla hodne vzdychat jak zasouvala.I kdyz mela hlavu u okna tak mi prislo ze toho robertka ma dost hluboko zasunutiho.Je mozne ze uz o panenstvi prisla driv.Kdyz si to holky delali prstama.Mozna ze si tam strkali uz neco jineho nez prsty.Pak jsem odesla do kuchyne.Este chvyli jsem ji slisela jak tam vzdycha.Co dal,mam zjistit zda je panna nebo uz ne.Mam ji nak prohlednout nebo to nechat byt

Z (Pá, 15. 5. 2020 - 07:05)

Z

Karel (Pá, 15. 5. 2020 - 07:05)

Určitě jí neprohlížej a nic nezjišťuj. K čemu by to bylo?

Petra (Čt, 14. 5. 2020 - 08:05)

Ano,může ho mít hned a ať si zkusí lehce kam až může, aby si ho tam nevrazila a bylo by hotovo. Ať to nechá na kluka, ale ne že to musí udělat s nějakým prvním po ruce, ale s nějakým, s kterým si to pěkně zažije, Mě to udělal po výběru až myslím třetí kluk, který byl fakt skvělý a chodili jsme spolu delší dobu. Když to takhle dělá dcera s kamarádkou, tak je to v pohodě. U mě občas i přespávala pěkně jsme k sobě byli přitulené. Učili jsme se spolu, potom si pěkně zadováděli a šli spát v pozdějším věku už u nás byla i na víkendy nebo s námi jezdila na chatu. Rodičům to naštěstí nevadilo a ve škole se to provalilo až později a jelikož věděli, že mám i kluka, tak někteří i záviděli. To ale až později, ve 12 někteří kluci věděli, že to mají na čůrání a ti vzdělanější už věděli co a jak, ale o nic se nezajímali. To netvrdím, že by se nějaký někde nenašel, u nás zájem začínal asi tak od 14 a to jen u některých. Na střední už to bylo lepší a když věděli, že chodím i s holkou, tak se předháněli kdo se mnou bude chodit. Někdy to bylo až trapné, jak se snažili mít nás obě. Ale to už je jiná kapitola, ale krásná do dnes. Takže dceru rozumně podpořit a bude mít hezké vzpomínky.

Ban (anonym) (St, 1. 7. 2020 - 02:07)

Mě je 12 a dobře si dělám už od 8 však k čemu přesně mi to slouží vím od 10.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Dneska ji ten robertek pujdu vybrat a vecer ji ho dam.Jen pak doufam az ho bude mit a bude si snim hrat aby pak vyce netouzila po pravin penisu.Urcite bych pak raci nakeho zkusenejsiho kluka.Aby uz vedel co a jak.A ne takoveho kteremu pujde jen oto byt prvni.Jen budu doufat ze to stim klukem neuspecha.Nerada bych aby mela kluka ve 12.Pokut to bude delat s kamaratkou tak budu trosku klidnejsi.A stim robertkem,snad nebude tak spechat na hlubsi zasun.No a pokut by se nahodou stalo ze by ho strcila hloubeji a preci jen protrhla.No snad se to nestane,kdovy.Ona si treba da pozor ale pride kamoska zasuneji ho tam vice a bude.Priznam se ze mam trosku strach.Preci prijit o panenstvi ve 12 mi prijde brzo.

Z (Čt, 14. 5. 2020 - 19:05)

Z

Petra (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Však ji to v klidu vysvětli, a potom je to už na nich. S tím klukem by měla rozhodně počkat, ve dvanácti by ani neměla a fakt má čas. Zkušenější kluk by z toho mohl mít průšvih, jsou na to věkové hranice trestní odpovědnosti. Jen ať si holky zatím užívají spolu. V důsledku to stejně nikdo neuhlídá, ale aspoň ji to vše řekni.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Moje dcera zacla onanovat od 3 let.Postupem casu jsem ji vse vysvetlila a pochopila ze to ma delat v soukromi a sama.Ovsem jednou mi vyrazila uplne dech.Mame propojenej balkon a vchod je jak z loznice tak deckeho pokoje.Jednou jsem prisla domu a uslisela jsem,jak dcera v pokoji vzdych.Vedela jsem ze asi onanuje,ale vzapeti jsem slizela este jeden divci hlas.Potychu jsem z loznice vesla na balkon a nenapadne jsem nahledla do jejiho pokoje.To co jsem uvidela byl prome trosku sok.Na posteli lezi moje 12 leta dcera,upne naha a sni tam je jeji kamaradka ve stejnim veku, take upne naha.Navzajem se osahavali v rozkroku a vydela jsem jak si tam strkaj prstiky.Potichu jsem je sledovala .Libali se a pak jak lezeli si navzajem zacli lizat pipinky.Myslela jsem ze tam na ne vletim ale pak mi to prislo blby..Potichu jsem vycouvala a nachala je tam samotne.Nevim kde v takovem veku neco takoveho mohlo ji napadnout.Sedela jsem v obyvaku jako myska a hlavou se mi honilo co jsem vydela.Pak jsem slisela zaklapnout dvere a obe sli ven si hrad,jako by se nic nestalo.Vubec nepostrehli ze jsem doma.Pak dcera priska z venku a kdyz jsem se ptala jak bylo a co delala,tak mi rekla,ze byla s kamaradkou venku na hristi.Tak nevim jesti si sni nemam promluvit.To ze si to dela sama mi nevadi ale s kamaradkou.Jesli to neni uz moc.

Petra (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Vůbec bych nijak neřešila, že to holky dělaly spolu, je to normální. Poznávaly své tělo navzájem a zkoušely co a jak je a jaké mají pocity, když se někde dotýkají a když si to udělají. Já to dělala s kamarádkami také a dělám do dnes i když mám přítele. Není na tom nic špatného, holka s holkou se víc vcítí do pocitů té druhé a je to kolikrát lepší než s přítelem. Jen při tom chybí jistá věc, která se nahrazuje umělým kamarádem. V klidu bych s ní probrala, jak to či ono je, aby potom s klukem neměla průšvih a neotěhotněla. A to, že to dělá s kamarádkou bych přešla bez nějakého vyčítání, zakazování. A po dohodě bych ji koupila umělého kamaráda, aby holky měli víc možností si spolu užívat. Já už ho ve 12 měla a bylo to super.

Z (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Z

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

Ja sama jsem z holkou nikdy nebyla.Jen jsme si povidaly o klukach a o jejich prirozeni.A kdyz jsem uvidela dceru v posteli,uplne nahou s jeji kamaradkou,jak se osahavaj a lizou si navzajem pipky,tak me to trosku vydesiloV jejim veku.Chapu ze asi touzi po neznem dotyku od nekoho jineho,nez od sebe.Skusim si sni promluvit a proberu sni i ten robertek.Aby si kdyz tak holky to milovani spestrili.

Z (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Z

Petra (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Správný přístup. Někdo to zkouší dřív, někdo později.

Karel (St, 13. 5. 2020 - 11:05)

Já mám kamarádku, kterou znám od jejích 15 let. A ona celou střední školu měla kluka ale vždycky současně spala s některou svojí spolužačkou. Když jsem se jí na to ptal, říkala, že holky jsou něžnější a ví kam sáhnout, a že to potom můžou naučit i nějaké nezkušené kluky. A v tom má myslím pravdu. Dnes je té holce už 30 let, má stálého partnera a s holkama už prý nespí. Takže bych v to neviděl žádnou tragédii.

Petra (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Je to tak, když je holka s holkou, to přesně sedí, líp bych to nenapsala. Také nehodlám s holkama přestat i když mám přítele. Naštěstí mu to nevadí.

Reklama

Přidat komentář