Reklama

Náušnice u kluků?

veronika (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

tyhle puritáni mne dojímají. to bych do dnes chodila v sukni a šátku.

Steve (Út, 19. 5. 2020 - 18:05)

Já se zastávám normálností ... Ano, tak jako sukně jen pro ženy, pro muže né. Zdá se ti to nějaké ujeté nebo co? Žena at' je ženou, chlap zase mužem - nic víc.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 17:05)

A to je také špatně, jedině Burku na vás všechny navléknout.

Pavlíná (St, 13. 5. 2020 - 06:05)

Proč ??? Dnes to je už dost běžné. Já jim všem fandim. Prckove s náušnicema jsou rostomili.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 17:05)

To je úchylné a omezování práv dítěte!

Steve (St, 13. 5. 2020 - 00:05)

nejste normální ... sorry.

Zdeňka (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Já kluci nechala až si na to sami příjdou. Dali si do leveho ucha dvě dirky někdy v pubertě. Synova přítelkyně ale vnukovi nechala píchnout ouška už v roce.

Kamila (Út, 12. 5. 2020 - 07:05)

Tak u nás je také rozhodnuto o náušničkách.

pavel (Čt, 7. 5. 2020 - 06:05)

to je jasné že obě. jsou to přece náušnice a kupují se v páru. neumím si představit že bych měl jen v jednom uchu. to je jen pro piráty a frajírky z osumdesatejch let. u mě to je styl a vášen. jestli je chceš kvůli sobě a né kvůli machrování tak jednoznačně propíchnouit obě uši

pavel (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

od mala jsem si prý rád navlékal na uši co koli. jednou prý mi teta nacvakla klipsny a já byl nadšený. prý jsem v nich běhal i po venku. několikrát jsem je stratil a strašně to obrečel. asi v 8 mi nechali nastřelit náušnice. uznali že to bude nelepší varianta. do dnes náušnice nosím a miluju je na sobě. je to u mě vášen a asi i uchylka. ale jsem moc vděčný rodičum že tehdy mělin tento přístup.

lukasd (St, 6. 5. 2020 - 23:05)

Co poradiš obě uši propichnout.

Antonín (Po, 4. 5. 2020 - 07:05)

včera jsme toto téma probírali s přítelkyni. má kluka z prvního manželství 11. já také 9. náušnice nemají. u nás by to moje ex nepřipustila. u ní by to také ex nedopustil. tam to jasně je na klukách jak to jednou budou chtít. ona nad tím nikdy ani nepřemýšlela. ale u našeho syna neváhala ani vteřinu a jelikož já náušnice mám tak řekla že s tím počítá že když je nosím já tak můj syn je prostě bude mít od mala také. prostě to je samozřejmost. takže jsem se včera dozvěděl že v létě jdeme na propíchnutí. a kdyby jsme včera na toto téma nezabrousili tak se to dozvím až by je už měl. myslela si že s tím také počítám.

Jirka. (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Iva je ve skutečnosti Ivan, agent.

Iva (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

A už je to tady, tak jsem se překlepla, to je strašný problém.

Malčik (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Za všechno může Putin.

Kůrka od topurka (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Propíchnutí uší už by mělo být normální Automaticky dneska přímo v porodnici už je to chlapeček nebo holčička protože náušnice nosi muži i ženy

viasat (St, 6. 5. 2020 - 00:05)

porad jake u muže naušnice.

Iva (So, 2. 5. 2020 - 18:05)

Tak to je pěkná blbost a porušování práv dětí. Za to bych rodiče trestal pořádnou pálkou pokuty a vězení. Děti by si to měli rozhodnout sami. A kluci s náušnicemi? Už není doba Luneticů, teď frčí kérky a vůbec tetování.

Roman (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

moje švagrová je ročník 81 a s holkama po klucich s náušnicema šíleli. myslím že to byla éra lunetiku

jakub (Ne, 26. 4. 2020 - 11:04)

já chtěl náušnice asi od 5 třídy. máma byla naprosto proti. bylo to pro ní nepřijatelné. až když jsem se odstěhoval tak jsem si nechal uši propíchnout. nemluvila se mnou dlouho. po čase to začala tolerovat. ted mám rodinu, po holce se nám narodil kluk. dnes mu je 5 a od jeho narození do nás moje matka hučí aby jsme mu nechali dát náušnice. prý by mu slušeli jako sluší mě. když to poprvé řekla tak jsem si myslel že špatně slyším. je to prý o zvyku. když si prý zvykla tak to začala posuzovat jinak. pak už byla schopná posoudit které mi sluší a které né. ta si myslím že je to o zvyku u všeho a u kohokoliv.

Reklama

Přidat komentář