Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

akrij (Čt, 18. 6. 2020 - 23:06)

Jasně jdi v kalhotkách, vezmi si hladké bílé a bude to v pohodě. Na první pohled si ani nevšimne a pokud ano, tak řekni že jsou příjemnější a pohodlnější jak pánské prádlo.

Qwert (Čt, 18. 6. 2020 - 16:06)

Nosim tiz len damske a pri navsteve lekara si obliekam take na ktorich to neni tak poznat ze su damske.

sylon1 (Ne, 7. 6. 2020 - 07:06)

Hledám ženu kolem třiceti až padesáti let,na společné hraní si s kalhotkami a ke společnému nošení dámského prádla.Rád líži kundičku.608951134

Marosko (St, 3. 6. 2020 - 14:06)

Ja rad nosím nohavičky od 11rokov a hľadám ženu ktorú to vzrušuje. Aj teraz mam na sebe čipkované nohavičky vložku na únik moču téna lady a leginy

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 13:05)

Vás nepriťahujú dámske nohavičky,ale ten lákavý názov DÁMSKE.Ak by boli v predaji aj pánske nohavičky,nikto ich z vás nekúpi,lebo by mali názov PÁNSKE NOHAVIČKY.

Roman (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

jsem vcelku tolerantní chlap. nic neodsuzuji dokud nevyzkouším. někdy si stěžuji na svoje prádlo že mě dře. moje přítelkyně se dost snaží o mě pečovat. jednou to nadhodila u maminky a ta ji hned řekla at mi dá svoje. zasmáli jsme se tomu nebot od její matky by jsme toto nečekali. po čase jsem si je navlékl a zjistil že skutečně dámské prádlo je pohodlnější. pár dnu nazpět jsme se dohodli že přejdu na její kalhotky a budu nosit pouze ty. pro mě jsou pohodlnější a ona se svími majetnickými sklony říká že ji to uspokojuje. musím nosit pouze ty které mi ona koupí a nebo její. má prý krásný pocit že jsem jen její a že mě vlastní. podotýkám že v posteli je to naopak tam chce nadvládu mojí. já si ted zvykám na to že mojí součástí bude dámské spodní prádlo, je to i takový osvobozující pocit . štastný je ten komu je jedno co si ostaní o něm myslí.

Štěstí (Čt, 7. 5. 2020 - 07:05)

Tak buď šťastný. A určitě víš, co si o tobě myslíme

Roman (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

no asi si myslíte že to je výmysl. no není, je to tak neuvěřitelné že jsem to sem prostě musel napsat. a co si myslíte mi je jedno.

Abe (St, 29. 4. 2020 - 21:04)

Patřím ke generaci, kdy pro kluky byly jen nepohodlné a drsné trenýrky. Přiznávám, že jsem raději nosil mnohem pohodlnější máminy kalhotky.

evelína (Ne, 26. 4. 2020 - 05:04)

Mě by zajímalo co je tedy lepší ženská,anebo ty kalhotky?Myslím v sexu.Nějak mi to hlava nebere.Přítel je do mých kalhotek jak ďas a mě s tím dlouho vydírá a nemůžu s tím nic dělat.Odešla jsem,prosí tak se vrátím a zas je to dokola.Byt je můj a to on pán tvorstva bere jako kdyby byl jeho víc než můj když vydělává víc peněz než já.Tak co s tím dámským prádle,které mu posílají ženský k nám domů?Vyhodit prádlo,anebo chlapa (prachatýho)?

Hm (Ne, 26. 4. 2020 - 10:04)

Je to sice divné,ale zase kdyby nebyl prachatý,jistě by jsi se nerozmýšlela a dávno ho vyhodila.

Kaja (Pá, 3. 4. 2020 - 23:04)

Mám doma sadu krajkových kalhotek a

Kaja (Pá, 3. 4. 2020 - 23:04)

Bez dámských kalhotek to nejde.
Mám doma krásný růžový krajkový
občas do nich vytéci mužů predvest

akrij (So, 28. 3. 2020 - 15:03)

Zdravím kalhotkáře, jen oni umí posoudit výhodu dámských kalhotek na celodenní nošení. Nej látka, nej barvy, jen si vybírám střih, kde je širší přední díl. Nosím to už asi od 12 let, takže normálně, žádné tajnosti, zvykli si kluci ve škole, kluci na plavču a i holka. Nakonec té se to líbí. Nevím jak vložka. V zimě nosím silonky punčocháče taky pořád. Ve škole v nich není horko a venku není zima. Rád pokecám víc s holkou i klukem.

Návštěvník (So, 7. 3. 2020 - 06:03)

Nohavicky su najlepsie nosim ich cca6rokov
Nosim ich stale slipi nemam vobec a tomu topanky na opetku

Bob a bobek (Čt, 27. 2. 2020 - 17:02)

Včera poprvé jsem vyzkoušel dámské krajkové kalhotky s menstruační vložkou a je to paráda. Dnes jsem si je vzal do práce a je to úplně jiná kvalitka než pánské boxerky, které jsem nosil doteď. Ode dneška už jen dámské spodní kalhotky.

Steve (Út, 25. 2. 2020 - 17:02)

Blázni ... fakt ujetí blázni .... sorry, je mi vás líto.

PetrH (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Už léta nosím klasické kalhotky v zimě a tanga nebo stringy od jara do podzimu. Je fakt že nabídka spodního prádla pro ženy je podstatně větší. Ať si ty všelijaké boxerky strčí někam...to si myslí,že muži chtějí nosit jenom tohle?

VLASTA (Pá, 14. 2. 2020 - 05:02)

KAZDY NOSI TO CO MA RAD A CO JE POHODLNE.RADCEJ MAT NA SEBE MAT KVALITU AKO MUZSKE SPODNE PRADLO TO JE NEDOBRE A NEKVALITNE.

Petrh (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Už léta nosím klasické kalhotky v zimě a tanga nebo stringy od jara do podzimu. Je fakt že nabídka spodního prádla pro ženy je podstatně větší. Ať si ty všelijaké boxerky strčí někam...to si myslí,že muži chtějí nosit jenom tohle?

Reklama

Přidat komentář