Reklama

trampling

Pro Dona (Ne, 17. 5. 2020 - 13:05)

Ahoj nadobicko ti poslapu tak jak budes chtit ? A mas rad jeste jini praktiky nez slapani po nadobicku Mam rada bolestivi slapani po prsou a mam i rada bolestive muceni prsou nechala jsem si uz mucit bolestive prsa az jsem se bolesti i pochcala chtela bych aby si mi mucil prsa dik odepis Lenka

Don (Ne, 17. 5. 2020 - 16:05)

To budu rád :) a ty pak zřejmě taky :) :D,máš aspoň email?

Pro Dona (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Ahoj email mam ale protoze co mi kdo napise tak to vi mama protoze si precte tak to nemuzu psat na email proto to pusu bud sem na doktorku nebo na SMS ? Ja budu rada kdyz mi buses mucit prsa i roskrok ? A mas rad jeste neco jiniho nes slapani po nadobicku odepis Lenka

Don (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Ve 42letech nebo klk to je,ti tvoje mama kontroluje mail? To ji musi byt min.60 let,tak tady mi neco Lenko nesedi...

Pro Dona (Po, 18. 5. 2020 - 16:05)

Nekontroluje mi mail ale pac mama nema mail tak dava vsem muj mail a je ji uz ji 66 let umi si zapnout pocitac a precist mail od znamich proto ja pisu na mail Jen veci normalni ? Ale tuty vety co si piseme nemuze mama cist ani o tom nevi ? Lenka

Don (Po, 18. 5. 2020 - 18:05)

Tak treba si vytvorit nejaky novy mail?? :DDD

Pro Dona (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Ahoj skousela jsem si udelat jini mail primo na nase tema slapani po prsou ale nepodarilo se mi to mne mail delala sektretarka sprace proto davam tel cislo ? Chtela bych aby jsi mi mucil prsa a i roskrok , A mas rad jenom slapani po nadobicku nebo jeste jini moznosti dik odepis Lenka

Petr (Út, 2. 6. 2020 - 12:06)

Šlapání i jiné by bylo dobré, dělali jse to s přítelkyní nemá čas nebo chuť ty ano

Pro Petra (Čt, 4. 6. 2020 - 09:06)

Ahoj Slapani by bolo dobre odepis A co jineho myslis by bylo dobre ? S jakou pritelkyni ? Nic spolu nedelame je to jen kamaradka ? Muzem si napsat ? Co mas rad vsechno napis dik Lenka

Pro Petra (Út, 9. 6. 2020 - 16:06)

Ahoj Petre ? Slapani by bylo dobre ? A co mas ty rad vsechno napis odepisu ti taky dik ? Lenka

Don (Út, 19. 5. 2020 - 19:05)

42 lety babe delala mail sekretarka,a sama si nedokazes udelat mail? To mi fakt nesedi

Pro Dona (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Ahojky ne mame? Me delala meil v praci sekretarka skousela jsem si doma udelat mail a nepodarilo se mi to pac ja jsem na pocitaci nikdy nedelala ani v praci nedelam s pocitacem tak nevim postup ? Dik oxdepis Lenka

Don (St, 20. 5. 2020 - 16:05)

Ty nevis postup jak vytvorit mail,a najit si tuto uchylku jako dokazes :DD...to balim,si myslim ze si fake :DD,to se nezlob,ale tohle ti nezeru ;DD

Pro Dona (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

Hele ja kdyz jsem chodila do uceni tak jsme meli psaci stroj ne jako dneska positive a ja jsem od uceni do dneska nepotrebovala ani nepitrebuju pocitac kdyz neco potrebuju tak mi to napise a skopiruje kamaradka v praci a najit si tu uchylku to vsechno najdu na slapani po tele nato nepitrebuju zadnej mail ale telefon kam mi odepisujou ? Nekolikrat jsem ti psala cislo na tel ? Lenka

Don (Út, 12. 5. 2020 - 14:05)

22/170/72 :) pokud nevadí? :D

Pro Dona (Čt, 7. 5. 2020 - 16:05)

Muzez mi napsat sem na komentar neco o sobe dik Lenka

Radim (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Ahoj Lenko, já s tímto mám zkušenost. "Hráli" jsme si takto určitou dobu s kamarádkou. Prsa, břicho, rozkrok... Mám to rád i já na sobě, ale vzrušuje mě to i na ženě. Vůbec bych se nebránil si to zopakovat, klidně s tebou.

Slapat na prsa (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Ahoj Radime a kolik vazis a jakou mas velikost nohou a muzes napsat jakou mas prestavu co bys vsechno delal smymy prsama muzes to popsat diky Lenka

Radim (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Ahoj, vážím 81 kg, noha 44. Pokud to chceš popsat sem... tak např. když budeš ležet, budu ti po nich šlapat na tvém hrudníku. Nechám je protékat mezi prsty u nohou, budu je drtit svojí vahou. Chtěl bych, abys je položila na stůl a já po nich budu šlapat chodidly, prsty i patami nohou. Budu na nich stát celou vahou. Budu se na nich houpat. Mám plno různých nápadů, ale to už snad případně spolu.

Pro Radima (Út, 31. 3. 2020 - 13:03)

Ahoj Radime laka mne ta prestava polozit prsa na atul a slapat mi Botama po prsou jestli mi napises tech dalsich plno ruznych napadu tak si budem psat na tel 721438786 dekuji za odpoved odepisu Lenka

Reklama

Přidat komentář