Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

stalevplence (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

Aha

Rektus (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

Ven!

Iva (So, 23. 5. 2020 - 10:05)

já preferuju upřímnej kontakt z očí do očí než přes internet

Matej (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

Ahoj, a odkud jsi?

Iva (So, 23. 5. 2020 - 12:05)

Z Prachatic.

Iva (So, 23. 5. 2020 - 10:05)

ahoj zane nechci se seznamovat s někým přes internet když mi bylo 13 seznámila jsem se s jedním klukem který mi byl oporou a hodně mi pomohl se kterým jsem byla 4 roky než se odstěhoval do Vrchlabí jsme sice v kontaktu ale jsme od sebe hrozně daleko ale byly to nejhezčí roky mího smutnýho života

Iva (Pá, 22. 5. 2020 - 20:05)

Fiono z toho si nic nedělej já mam taky problém už od 14 mzsim nosit inkontinenční kalhotky protože se mi stávaj nehody kvůli tomu že trpím inkontinencí už mi bude brzo 20 a díky tomuto problému žádnej kluk se mnou nechce trávit čas

zan (So, 23. 5. 2020 - 07:05)

ahoj ivo, pokud chceš napiš a můžeme si povídat. vůbec mě nevadí že si inko. děkuji a budu rád když mě odpovíš

Fiona (Pá, 22. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj, je mi 19 a počůrala jsem se už 2x. Jednou, když jsme byly s kamarádkou na nákupech. Už se mi dost chtělo, ale řekla hsem si, že poslední obchod zvládnu. No, zkoušela jsem si jedny kalhoty a otevřela jsem dveře od kabinky aabych se ukázala kamarádce a najednou chčiju. Trapas jak vrata.
Podruhý když jsme hrály přehazku. Bylo to u nás ve škole, takovej zápas škol z našeho města. Já zrovna hrála, ani se mi moc nechtělo. Najednou koukám, že na mě letí hrounou rychlostí míč a že už ho nechytnu. No, spadla jsem na zem, všechno Ok, ale najednou cítim, že je podemnou louže. Fakt velká, nevim kde se to vzalo.
Od dalších nehod mě zachránilo cvičení měchýře

stalevplence (So, 16. 5. 2020 - 23:05)
Kikina (So, 16. 5. 2020 - 23:05)

A co kdyby jsi šel už do zadečku?

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 11:05)

Radku,který jsi psal 5.května,jestli chceš,napiš na [email protected]

Radim (St, 6. 5. 2020 - 00:05)

Zdravím všechny, jsem kluk a hledám slečnu se stejnou úchylkou na počurávání jako mám já. Kdyby se našla nějaká co má zájem si napsat tak mě může kontaktovat na mailu [email protected] těším se.

stalevplence (Út, 5. 5. 2020 - 22:05)

Tak ja se počůrávám celej život zdravotní důvody je mě 45 let a jsem na plenách celej život školka,škola,intr,učňák,zaměstnání furt v plíně používám Abri form premium neboli zkráceně M4 mají 3600 ml absorci mám je na lékařský předpis 20 balení po 14 plenách na 3 měsíce. Přebaluji se 3 - 4x za den a 1 - 2x za noc někdy se musím přebalit i někde venku či na wc v obchoďáku nebo jinde taky jsem měl dost trapných situací špatně jsem odhadl venku místo a během přebalování byl zastižen a viděn lidmi nebo dětmi či puberťáky a byl jsem ihned terčem posměchu a několikrát mě na kole plena či gum.kalhotky byly vidět když mě trochu spadly kraťasy či tepláky též terčem otázek posměchu a ponižování též jako na škole či intru/učňák. Naposledy jsem se počůral na veřejnosti v obchoďáku když mě nohavicí u kraťas sjela na zem přeplňená plena před ostatními zakazníky a parkrát na urologii na vyšetření a na posledním urodynamickém a cystoskopickém vyšetření jsem nechtěně pomočil vyšetřujícího doktora když mě zmáčkl močák a i sestře ruku fakt věřte není to vždy příjemné někdy se dost stydíte až vám je trapně a přemíšlíte do jaké slepé ulice zalézt a schovat se.

Radek (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

AHOJ,jsem muž 47 se zdravotním stavem,odpovídajícím věku.Před časem mi lékař zjistil zavodnění organizmu a začal jsem brát denně ráno půl tabletky léku Furon.Nepříjemně mě překvapila rychlost a prudkost nucení k močení,takže jsem několikrát málem nedoběhl.Naštěstí bydlím sám,děti mají svůj život a tak to šlo.Jenže jsem nemohl chodit a jezdit ven.Ve zmatku jsem se poradil se "strýčkem Googlem" a nechal jsem si z e-shopu rychle poslat plenkové kalhotky Abri s kapacitou až 4000 ml. Spotřeboval jsem dvoje denně a aby mi při postupném zatěžování nesjížděly ke kolenům,stahoval jsem si je elastickými pánskými boxerkami.Prý to jde i dámskými stahovačkami,ale na takové experimenty nejsem. Protože mi to však časem začalo trochu lézt do peněz,přišel jsem časem při experimentování na jinou možnost a při jednorázové investici jsem si nechal poslat velký balík větších látkových plínek. Dvakrát je složím,zabalím je do tenké plastové fólie (třeba z menších pytlů na odpadky),aby mi nepromokly až na svrchní kalhoty.Balíček uložím na sebe,zafixuji fixačními kalhotkami a stáhnu boxerkami.Zkoušel jsem i kalhotky z PVC,ale v těch je moc teplo. Balíček se 4 plínkami mi stačil tak na 3-4 hodiny a pak jsem si ho nasáklý vyměnil. Denně jsem spotřeboval mimo noc 12 až 16 plínek,naštěstí mám pračku se sušičkou a jakožto muž-single nějaké žehlení neřeším. Plenkové kalhotky nosím jen na pracovní pochůzky a jízdy. Musel jsem ale ještě koupit širší kalhoty s vyšším pasem,aby se mi plenkové kalhotky (nosím je jenom ven a do auta),nebo plínky v balíčku pod ně vešly i při postupném nadouvání a aby se balíček plen nebo plenkové kalhotky po těmi svrchními nerýsovaly. Pro mě by to bylo dost trapné.Časem jsem si zvykl doma i venku a zjistil jsem,že je to velice pohodlné a tak plínky nosím už pořád,i když to už asi nepotřebuji.Když čistím auto,sedím u notbůku nebo u televize a náhle to na mě příjde,udělám to prostě do plínek a jsem klidný. Také venku v ulicích,nebo na jednáních nemusím najednou odbíhat nebo spěchat a ulevím si do kalhotek.Ty se vymění,plínky automatka vypere i vysuší a je to bez starostí. Do plínek se dá taky v nouzi udělat i něco jiného,ale to přímo sem nepatří. Jen mi vadí,že se musím přetvařovat při náhodných dámských návštěvách a byl bych radši,kdyby nějaká "stálice" tyto mokré problémy sdílela se mnou.No,to je asi všecko a napsal jsem tuto zkušenost jako návod pro všecky,které v tom tzv.středním věku tyto nepříjemné čurací problémy začaly trápit. I pro ty mladší,kteří plínky nosí spíš pro zábavu. Obojí plínky prostě potřebujeme a je nám v nich moc fajn. Radek.

Veru (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Ahojki je tu nějaká příznivkyně stejné věci jako já? Ráda se počůrávám do kalhotek do ryflí,v posteli nebo i potmě venku a ráda je nosím celý den když jsem doma a čůrám jen do nich

Pulec (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Já sem teda kluk veru ale jestli si chceš o tom psát tak [email protected] klidně písní a nebo Fb Jakub pulec Nechvatal

Natálie (So, 2. 5. 2020 - 07:05)

Já dnes ve spánku a ještě před přítelem hrozně mě to stresuje protože jsem musela v 8 třídě nosit plenky tak se bojim aby se to nevrátilo

Alex (So, 2. 5. 2020 - 20:05)

Ha!

Janík (Po, 27. 4. 2020 - 00:04)

Čaute akurát mám na sebe dve plienky, čítam to tu a doslo mi že som není jediný kto si to užíva

Reklama

Přidat komentář