Reklama

nahota dětí

oto (Čt, 3. 11. 2011 - 13:11)

Nerozumím, jak je to...Mně je 14 let,mně to nějak nevadí chodím nahý před matkou.Mně zajíma nemůžou být matky nadržený a když žijou samy se syny?

Katka (Čt, 3. 11. 2011 - 12:11)

Nerozumím, jak je to myšleno, nicméně diskuzi se nebráním.

oto (Čt, 3. 11. 2011 - 12:11)

Chloupky určitě nemají,...hodíme pokec na téma?

Katka (Čt, 3. 11. 2011 - 11:11)

Chloupky určitě nemají, ten starší se možná trochu stydí, podle mne ale rozhodně nemá proč. Netvrdím ale, že další léto už plavky třeba nedostane. Jinak tvoje maminka byla rozumná žena, v 8 letech nebyl důvod, proč by ses měl studit v mokrých plavkách.

roman (Čt, 3. 11. 2011 - 11:11)

Tak teda 11 let to už se mi zdá příliš.To už se přeci kluci stydí,někdy už začínají i ty chloupky tam dole.Já nosil plavky už od školy akorát tenkrát u balatonu v 8 letech mě máma plavky nevzala ,abych se celý opálil.A už jsem se styděl dost.

Katka (Čt, 3. 11. 2011 - 10:11)

Taky nechávám naše kluky (11 a 9 let) koupat u vody nahaté, holka ale od 6 let nosí plavky.

Tom (So, 14. 1. 2023 - 13:01)

Ne

JA (Út, 21. 9. 2021 - 07:09)

Tak to tie Tvoje deti sú chudáci a Ty si na hlavu padnutá krava!

Radek (Út, 28. 4. 2020 - 15:04)

Nemohu nějak pochopit proč u kluků se nahota a jejich soukromí neřeší a u holek jo kluka může vočumovat každý a holky jsou zahalený PS:je mi jedno jak vypadají nahé děti nejsem pedofil a jsem i rodič a mám dceru 5let a její nahotu neřeším ona ví jak vypadá kluk dole tak i holka a nemá problémy

Klára (St, 29. 4. 2020 - 00:04)

Holky jsou vychovávány k cudnosti aby neroztahovala nohy každému ale až tomu co ho miluje, kluci se promenádují nazí už od mala a proto i třeba v seznamkách chlapi nemají problém posílat fotky ptáků, kolik holek posílá svou pipinu do SZ, a kolik chlapů?
nebo kolik dospělích chlapů doma chodí nahých/v trenclích a kolik žen doma chodí v kalhotkách ? To vše je následek cudnosti za mlada, proto i malé holky nosí jednodílné plavky ? je to proto aby se naučili zahalování a v dospělosti se každému nevystavovali. I proto ženy v dospělosti spí v pyžamu a chlap nemá problém spát nahý.

tom (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

No nevím, u nás je to naopak, žena spí zásadně nahá, já jedině v trenkách a holku učíme aby se nestyděla - je jí 10 a na zahradě chodí nahá i klidně před návštěvou - nemá se za co stydět, u kluků je to jiný

MAX (Po, 3. 1. 2022 - 14:01)

já jsem chodil nahý ještě i v 15 do obchodu na vesnici, k sedlákovi pro mléko, s rodiči k vodě a doposud doma i na zahradě jsem stále nahý, a také i před návštěvou jsem nahý-je to jen zvyk

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 19:05)

Holky se stydět nemusí.Pokud se neholí,není přes ochlupení nic vidět.Kluci se spíš se svým "nástrojem" chlubí.I přes ochlupení je pták vidět.Zvlášť ztopořený.

jaja (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

U kluků je to fakt jiný , syn začal přede mnou chodit nahej, a není to moc příjemný , ale nechci se s ním hádat.

Jakub (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Jajo, asi si byla vychována dost pruderně. Jako máma bys měla mít radost, že ti syn důvěřuje a nestydí se před tebou. Já doma chodím nahý hodně často, už od mala a mojí mamce se to vždycky líbilo. Když jsem povyrostl já i můj pinďour, říkala, že je ráda, jak jsem se jí povedl. A to zejména, když jsem měl erekci, což v pubertě nebylo zřídka. Zkus se na to dívat také tak. Pochval ho a budete si fajn rozumnět.

jaja (Pá, 1. 5. 2020 - 22:05)

Nevím, ale mne to přijde dost sexualní, před tím to nedĕlal, teď pořád, taky s erekci, navíc chodí za mnou třeba když se převlíkám.

Návštěvník (So, 2. 5. 2020 - 08:05)

Jajo,nediv se,zajímá ho,co mají mezi nohama ženy.Tak mu to alespoň řekni.

jaja (So, 2. 5. 2020 - 08:05)

Chapu, že ho to zajímá, ale nezdá se mi vhodné, aby přede mnou chodil se stopořebým penisem, nebo se ke mnĕ tulil nahatej.

Týna (So, 2. 5. 2020 - 13:05)

A kolik je synovi let?

jaja (So, 2. 5. 2020 - 15:05)

Není moc příjemný s ním mluvit o takových vĕcech , jo a bude 16.

Reklama

Přidat komentář