Reklama

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

Proti SJ (So, 27. 7. 2013 - 07:07)

Ahoj všichni SJ, kteří...Nevím, na co si tu hraješ? V dnešní době něco tajit.Schválně lidi, kdo znáte ty stránky, tak je zveřejněte.

Tony (So, 27. 7. 2013 - 05:07)

Zdravím,

rád bych...Učení jehovců není založeno na Bibli ani náhodou, to jenom žijí v takové iluzi. O sektu se dle kriterií jedná evidentně. To že se nechali na základě podvodu zaregistrovat jako nábožná společnost na tom nic nezmění. Jejich VRO i když se ve skutečnosti jedná o VS NSSJ v Brooklynu je vlastně jakýsi kolektivní papež. Teprve na jehovcích, když jsem to porovnal jsem odhalil chyby ŘKC, do které jsem dříve patřil.
Vše špatně. Náboženství je svinstvo. Ježíš nezaložil žádnou náboženskou organizaci, ale přinesl Evangelium. Problém KC byl v tom, že postupně upadla do náboženství - znáboženštěla. O NSSJ je marno se bavit, ta má to, že je náboženskou společností přímo v názvu.

SJ (Pá, 26. 7. 2013 - 23:07)

Ahoj všichni SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Chtěl jsem vám oznámit,že seznamky pro SJ existují. Jedna je založená v americe která spravuje americké inzeráty a druhá je ve Finsku a ta obsahuje inzeráty z celé evropy i z čr.Všechny inzeráty jsou v angličtině. Bohužel nehodlám webové stránky zde prozrazovat. Jen vám to zde chci oznámit. Pokud byste měli zájem o prozrazení webových stránek tak jen pouze odpovím SJ, kteří se obrátí na email [email protected]. Vyžaduji od vás kdo se mě ozve,zodpovědět na nějaké otázky, abych se ujistil že jsi SJ.

Irča (Čt, 4. 2. 2016 - 22:02)

Jehovisti jsou sekta to Vám řekne i pan farář. Jako katolička jim nevěřím. Tahaj peníze z důvěřivých lidí pro svoje bossy.

Pepa (So, 30. 1. 2016 - 07:01)

Mám dotaz -Jak se seznamují homosexuálové u svědků jehovovích ?

Návštěvník (Út, 21. 4. 2020 - 20:04)

u nas nikdo není z homosexualu

irena gonzalezo (So, 30. 1. 2016 - 05:01)

prosím zavolej mi čekam na tebe celý život muj telefon je 608752825 irena

irena gonzalezo (So, 30. 1. 2016 - 05:01)

bez opravdové lásky člověk chřadne a nakonec umírá. není síla žít. kdo mě pomuže žít s boží láskou? jsem věřící 25let je mi 55let. hledám věřícího muže který umí milovat a opětovat lásku. muže který opravdově miluje boha jehovu a své bližní

Nesmysl (Ne, 22. 11. 2015 - 13:11)

Mně osobně svědkové...Já znam taky par SV.
K SV chodi lidi co se nehodi pro normalni zivot, je to na nich hned poznat, neumi si najit holku a tak je chyti na lovebombing.

Jeden Svedek Jehovuv mel dokonce milenku a kdyz vystoupil tak se rozvedl a nastehoval se k milence a zije s ni na psi knizku.

Lenka (Ne, 22. 11. 2015 - 12:11)

měl jsem v práci několik...Ahoj jsem taky nevěříci a přece jenom mám, kamarádku která je taky veřící a kolik ti je?

Mussa (Pá, 25. 9. 2015 - 10:09)

Mně osobně svědkové Jehovi nevadí,vedle jednoho jsem seděl ve škole,ale on toho moc nenamluvil a ani u tabule nemluvil nahlas a dlouho,ale své povinosti plnil vždy na výbornou.Když se psala nějaká práce,měl ji nejlepší ze všech,vystudval VŠ,je to sportovec,závodně běhá,a nikdy o sobě neřekl,že je SJ,ale mohu se dle jeho chování na to domnívat.

nevěřící Tomáš (Pá, 25. 9. 2015 - 09:09)

měl jsem v práci několik svědků, .. je to neštěstí, ach jo .....ale stím nic nenaděláte.

Martina (Čt, 24. 9. 2015 - 15:09)

V tomto svete je tezke hledat...Ahoj Maiku,víš takové trápení jaké máš Ty je opravu hrozné ale je ještě horší věc:A to když Tě někdo bije a tvé dítě a přitom je svědek jehovuv.Jestli chceš mužeš mě napsat na muj email:[email protected] anebo zavolat:737311707.Mě je 45let jsem svědek jehovuv a mam dceru které je 15let.Měj se moc hezky.Martina

irena gonzalezo (Čt, 13. 8. 2015 - 22:08)

hledam svědka jehovova z havlíčkova brodufrantiška štastného malíře obrazu mam dva syny muj telefon je 608752825

Steve (Út, 4. 8. 2015 - 15:08)

:-DD To je tady teda ústav! Kam se hrabe pravej blázinec.

Seznamky pro SJ (Po, 3. 8. 2015 - 21:08)

Ahoj SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují.
V cizine existuji seznamky minimalne dve. Jedna je pro Ameriku a druha je pro celou evropu, takze i pro ČR. Zde v ČR jsou take seznamky i pro SJ, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje, takže je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o informace, tak odpovím pouze SJ, kteří se obrátí na email [email protected]

Jana Mikulíková (Út, 28. 1. 2020 - 20:01)

Tak mi tedy poraď prosím, kam se mám obrátit, abych se mohla seznámit se SJ? Dekuji vřele!

Seznamka pro SJ (Út, 18. 8. 2020 - 00:08)

Myslíš si že budu zde na doktorce.cz prozrazovat veřejně každému kteří nejsou SJ, že existují seznamky pro SJ. To je takový problém vy SJ se mě ozvat na email: [email protected] který poskytuji, aby ses to mohl/a dozvědět. A vy si radši tady z doktorky.cz děláte seznamku pro SJ z který si ostatní dělají z vás legraci. Přemýšlejte už konečně hlavou a jednejte a neztrapňujte se tady. Ozvěte se na můj email pouze vy SJ a já vám to prozradím jaký jsou možnosti. Pokud se bojíte že nejsem SJ, tak si přečtěte tyto odkazy a tím se dozvíte něco na co se vás budu chtít zeptat Viz G 2005 22. Dubna strana 16 – 18 a G 2005 22. Května strana 12 – 14.

Peso (Út, 30. 6. 2020 - 22:06)

Zavolej prosim 722009492

Pesopeso (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Rad se s tebou seznamim,zavolej mi sestro na 722009492,arni

Reklama

Přidat komentář