Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Kluci vy jste ale fakt hrozně naivní. Nic ve zlém.

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Odcházím téhle diskuze,nebudu si honit péro když to píšou úchyláci a dělaj si tak prdel jako že jsou to holky. Taky jsem dorazil a naběhl jsem si.

Matlák (Pá, 1. 5. 2020 - 15:05)

No tý vole ! Holky,který jste holky a který ne ?

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 13:05)

Tady bydlí nějaký Kovaříkovi důchodci a čuměli jak péro,žádný holky Anna a Eliška. Tohle je teda hnusný podraz.Si někdo tak dělá prdel!!! Jste fakt hovada a možná žádný holky!

Znalec (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Nikdo tam nebude, nebo zazvoní u baráku a vylezou dva důchodci a nebudou chápat vo co go. Prostě blbý vtip na přes hubu.

Sedmnáctý (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Jsem dost konzervativní, vy jste tak nadržený z těch dívčích čůracích vyprávění, že jedete jako trubci do neznáma na první našlápnutí. Můžou tam skutečně čekat naivní nezkušené náctileté dívky,co touží po odvazu a provokují a nechají se vyprovokavat ke každéaktivitě s erotickým podtextem. Z vlastní zkušenosti ale mohu říci, že jsem takhle dvakrát jako nezkušený mladík taky naletěl, jednou jsem šel na "čůrací" schůzku v Praze a jednou vyjel taky víc jak 50 kilometrů daleko a nikdo tam nebyl. Hrad Kámen znám a ta oblast okolo Mnichu a Pelhřimovska je velmi kouzelná. Chlapi, mám ale obavy že jedete za přeludem. Jestli to bude jinak ,pak vám budu velmi velmi závidět.

Návštěvník (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Asi tak...

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Hele já tam jedu taky,udělám si výlet. Mrknu na odpověď cestou. Tohle je výzva. Jestli odmitnete,respektuji,ale byla by to škoda

A a E (Pá, 1. 5. 2020 - 11:05)

Tak tedy ano.

Martin (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Tak to jsem neokočíroval. Hned bych jel taky. Holky nechcete i mně? Bylo by to čůrání 2 + 2. Férovějsí soutěžení. Jestli si neděláte jen srandu okamžitě vyjedu,odepište prosím.

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Holky jedu. Možná tam budu už kolem jedné!

Aneta (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Taky budu venku čůrat odpoledne. Mám bílý kalhotky a sukni a silonky.

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 09:05)

těším se na vaše čůrání. Hezký první máj! Klárko pusu bych ti dal nejraději já,ale Libor je tvůj.

Klára (Pá, 1. 5. 2020 - 08:05)

Včera jsme poseděly u ohýnku a pak ho s NIkou počůraly ale asi jsme to měly stejně intenzivní a tak žádná nevyhrála. Ráno jsme do nočníku nečůraly ale vyšly jsme ven na zápraží a pokropily jsme trávu a pak jsme šly ještě chvíli do pelíšků,ale už jsme neusnuly. To ylo po sedmé a teď jsme po snídani a Libor už před chvílí volal ,že vyráží z Liberce k nám. Přijde i Majka z Varnsdorfu na chvíli po obědě a než přijede Libor budu sekat trávu a trochu v noci sprchlo, tak aby nám moc nezarostla. Ty čarodějnice a jestli mají pipinky nebo ne, to jsem se taky docela bavila. Vždyť to jsou holky, tak asi je mají jako každý jiný holky!

Jana Hrušková (Pá, 1. 5. 2020 - 06:05)

Byla sem čůrat na záchodě. Potřebovala jsem hodně a jak jsem stáhla kalhotky ,už to teklo z pipinky a stále víc rychleji a rychle jsem vyčůrala všechno do záchodu. Mokrou pipinku jsem si osušila a už je mi líp. Už mně netlačí nepříjemnýě do pipinky moč z močáku a já to nemusím držet abych se nepočůrala .

Podpíčník (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Já bych si vybral Anetu nebo Báru, kdyby byla volná tak okamžitě Kláru a kdyby nebyly pod 15 tak Nikolu nebo Janu Hruškovou. No prostě skoro každou, i Terezku. Opravdu neodolatelné.

Puluj (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

Teda s čarodějnicemi bych si to nechal taky líbit. Jejich zlatý déšť z pipinek a pak bych si vybral tu nejroztomileji čůrající dívku.

Mirek (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Jo, u toho se člověk neodolatelně musí udělat i kdyby nechtěl. Ty holky jsou neskutečně svůdný a magicky vzrušující.

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Senzace holky,rád bych s vámi čůral v reálu! Uděláme takovej úlet?Alespoň s vámi, ségry nebo i s jednou Aničko, šla bys do toho?

Čarodějky (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Jó já bych do toho šla a ségra taky. Nechtěla,ale přesvědčila jsem jí. Bude prča. Ale jen čůrat.

Reklama

Přidat komentář