Reklama

Partnerka, její pes a něžnosti

Tamara (Čt, 2. 7. 2020 - 07:07)

Ivo je to hezke kdyz citi ze me chapes a vis presne co prozivam,jsem asi stastna a uz i potrebuju se udelat vickrat,jednou je malo a on mi tu slast dopreje tolik za silim,taky ti potom tecou slzy stestim a usmivas se?ja se vzda tak strasne krasne udelam,nikam se nespecha,nemusim se napínat abych urychlila orgasmus,samovolne prichazi jeden za druhym a picinka je nenasytna,jak to mas ty.

Iva (Čt, 2. 7. 2020 - 10:07)

viš některe ženy řikají,že jsme prasata,ale ktera to jednou prožila okamžitě změní názor.Jedka paní nahodou mě jenom zahledla a pak se namě divala jak něco strašneho,za tyden jsem se dovědělaže vesele to provázi a když mě potkala tak se tak krásně culila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tamara (Čt, 2. 7. 2020 - 11:07)

Je to presne jak pises,mysleji si jake jsme prasata,na venek to kazda bude tvrdit ale jak tomu jednou propadne tak ji chlap nestaci,necha se od chapa sproste osukat a potom ji nezne a dlouho a mockrat dodela chlupač.

Tamara (Čt, 4. 6. 2020 - 13:06)

Holky uzivame si to co,pri kazdem lizani se snazim tlacit a potom pri orgazmu striknu,jak ho to rozparadi to se neda,stoji mu hodně a štěká na me az jsem se otocila na vsechny ctyri a uz to bylo,byla jsem tak kluzka ze do me zajel skoro jsem ho necitila az se nafoukl a pustil semeno do me,takovou plnost a vickrat zasebou,priznam se ze jsem mela starosti vstat,uz mi vylizoval i zadecek a to uz jsem si musela lehnout,neprestal by asi.

Honza (Pá, 26. 6. 2020 - 10:06)

Nechceš se zkontaktovat, třeba na emailu nebo snap?
Můžeme pokecat, dost mě to láká.
[email protected]

Tamara (Út, 4. 2. 2020 - 07:02)

Holky taky mate pocit ze jeho jazyk citite az v brisku?ja teda jo a kdyz uz mam skoto orgač tak si pritlacim ten studeny nos na klit.a jsem v sedmem nebi

luci (Po, 20. 4. 2020 - 23:04)

Jazyk v bříšku těžko , penis ano .

Tamara (Út, 28. 4. 2020 - 13:04)

Jenom jsem to tak citila a jak je drsny az jsem si myslela ze to bude bolet ale bylo to uzasne a stale je,kdyz vas probudi ten studeny cumacek ne tom co mate zrovna venku spod deky,vetsinou spim naha a tak ma volny pristup k moji prdelce a hned ji lize,to je tak krasne probuzeni,panove jdete se vycpat.....

Tomáš (So, 30. 10. 2021 - 13:10)

Neviem ktorý chlap ako líže ale moja žena tvrdí že ju vylížem lepšie ako náš pes

Návštěvník (Čt, 2. 12. 2021 - 09:12)

Obskočíš ji také lépe než váš pes ?

jiřina (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

a když ti ho tam da-toje slast

luci (Pá, 15. 5. 2020 - 01:05)

A když ti tiskne tlapami boky a dává ti lásku , to je vrchol .

psi.boudicka (So, 15. 2. 2020 - 22:02)

Tamaro fandim ti, napis mi na [email protected]

Vincent1 (Čt, 6. 2. 2020 - 21:02)

Tohle je zajímavý téma ikdyž pro někoho možná zvrhlé, ale plno pisálků mají úchylku šmírovat a nepřijde jim to divný, ikdyž plno lidem ano. Tak bych se nejdříve zamyslel nad sebou a pak určoval co je uchylové. Ale tohle téma mě přitahuje a nepřijde tak zvrhlé

Tamara (Út, 4. 2. 2020 - 07:02)

Ahoj,ja se necham maximalne vylizat a kdyz uz chce pichat tak nastavim ruku a drzim mu ho jako kdyby byl ve mne a je za chvilku hotovo,nekdy ho necham mne sukat do zadecku,ten spicaty pinda tam zajede jak nic a prirazi hodne.

Adys (Pá, 26. 6. 2020 - 10:06)

Ahoj hodně mě to rajcuje z pohledu kluka ale potřeboval bych fenku na nějaké užívání. Nechceš se spojit skrze email nebo snap? Kdyztak piš na [email protected]

Rex (Po, 20. 4. 2020 - 22:04)

Ahoj Tamaro mužeš mě prosím odepsat na email [email protected]

Linda (Út, 15. 10. 2019 - 23:10)

Jestli má Váš pejsek nějaké problémy se zažíváním, tak doporučuji se podívat na konzervy brit mono protein, které obsahují pouze jeden protein, dají se koupit v mnoha příchutích, ale tím, že obsahují opravdu pouze jeden protein, tak jsou pro pejska velice lehce stravitelné.

Jitka (Ne, 13. 10. 2019 - 11:10)

Já mu vařím každý den maso, a k tomu vesměs rýži, nedávám mu nic nekvalitního, hodně jí kuřecí...

Martina (Pá, 11. 10. 2019 - 10:10)

Čím vašeho pejska krmíte? tím bych určitě začala...

Reklama

Přidat komentář