Reklama

Honění

Z (Út, 22. 9. 2020 - 20:09)

Z

Tonda (Čt, 4. 6. 2020 - 07:06)

Ptáka jsem si honil každý den od 11 let .Ted když mi je 24 už je to o něčem jiném krásně mí stříká a i dost daleko v několika rázech. Jednou mě viděla nechtíc moje sestřenice když jsem si honil ptáka nevěděl jsem že je u nás . Přišel jsem ze školy a v pokojíku jsem se svékl do naha a na posteli v leže začal honit , ona potichu přišla a za hlavou stála dívala se na mě jak si honím, Když jsem začal stříkat tak i ze zvukovým projevem .Střiky jsem měl až na krk ten první až za hlavu a to už sestřenice nevydržela a říká to byla paráda Toníku já na sebe hodil deku ale ona si ku mě sedla na postel a rukou mi zajela pod ní a ještě mi ho pohonila sice už nic nevyteklo ale bylo to fajn. Pak jsme se dělali občas dobře oba ji tenkrát bylo 16 ,já jsem ji prstil a ona mi ho honila a kouřila ale k sexu nedošlo i když jsem ji pár krát přejel po pipině žaludem až se udělala do vnitř mě nepustila.

Milan (Pá, 22. 5. 2020 - 08:05)

Mám při honění takový rituál.Mám na konferáku nakreslenou míru po deseti cm, jak daleko dostřiknu semenem a nejvíce mám dva metry dvacet pak to ze skla setřu a je čisto.

Abe (Pá, 22. 5. 2020 - 00:05)

Jenže vážení, zde nejde o mrdání, o stříkání, ale o honění, což je úplně jiná, spíše individuální záležitost. Abych to dokázal, právě se honím, jsem sám a je mi fajn.

Saša (St, 20. 5. 2020 - 07:05)

Mám to doma taky tak, když tři i více dnů nesouložíme tak potom mému muži přímo vystřeluje semeno i ve čtyřech rázech když ho vytáhne ze mě dost daleko pak už jen tak doslimpe mi na pipinu.

Darina (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Mému muži taky první střiky letí daleko i přes metr a pak to tak dokape.Záleží na tom jak dlouho už nestříkal to když má apstinenci tak týden to jsou krásné výstřiky.

Zuza (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Rejpale to tobě asi ani nestříkne že jenom prudíš . Když to říkám tak to tak je a nevím proč bych tady psala pohádky. Kdysi jsem měla přítele a tomu taky to jenom kapalo když se udělal.

Zuza (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Rejpale to tobě asi ani nestříkne že jenom prudíš . Když to říkám tak to tak je a nevím proč bych tady psala pohádky. Kdysi jsemměla přítele a tomu taky to jenom kapalo když se udělal.

Rejpal (So, 2. 5. 2020 - 12:05)

Tady je to, koukám, samý Andersen nebo Němcová. Vás je na tenhle server škoda :-D

Zuza (So, 2. 5. 2020 - 08:05)

Mě vekmi vzrušuje když se mému příteli podaří ho vytáhnout ze mě ve chvilce výstřiku okamžitě mu ho chytím a dohoním ,skoro pokaždé má ty první tři střiky tak metrapůl pak už to jen tak 20cm. a vykape mi na břicho.

Iveta (Čt, 30. 4. 2020 - 08:04)

Já si taky ráda pohoním pičku. Když jsem sama doma dám si několik krát sex s vibroušem a pak když přijde manžel z odpolední tak ještě spolu . Ráda se dívám když ho ze mě vytáhne a stříka i dva metry daleko je to krása. Někdy mu ho jen tak pohoním k vůli tomu výstřiku.

Abe (So, 2. 5. 2020 - 00:05)

Mocný výstřik mnohé ženy velmi vzrušuje. Míval jsem jej a vím, že tomu tak bylo.

luci (So, 2. 5. 2020 - 01:05)

Ten výstřik je opravdu vzrušující , když jde do mne . Většina chlapů totiž jen bryndá .

luci (Pá, 13. 11. 2020 - 14:11)

Ten výstřik je opravdu vzrušující , když jde do mne . Většina chlapů totiž jen bryndá .

Abe (So, 21. 11. 2020 - 23:11)

Za mlada (tak do padesáti) jsem stříkal dlouho a daleko. Některé ženy se na to rády dívaly a nechávaly si z dálky stříkat na obličej nebo na ňadra. Jedna starší kolegyně při tom dokonce prožívala nefalšovaný orgasmus. Dnes už zvládnu sotva metr, ale pořád je to velmi příjemné a často si i zakřičím.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 04:04)

Ja si ho honim moc rad a rad pritom i strikam.Nevadi mi pokut se naka holka diva,ba naopak,vic me to vzrusuje.A pokut to nektera divka chce vydet tak ji to ukazu.Chces se taky podivat tak napis mebo zavolej.e-mail [email protected] tel:728690204.Jsem z Prahy

Karel (Út, 28. 4. 2020 - 04:04)

Ja jsem byl z mamou u decke doktorky.Kontrolovala mi pindika a koule.Bilo mi 10.Pak jsem cekal v cekarne a zachvilku prisla mamka a cervenala se.Kdyz jsme byli doma,tak si me zavolala k sobe.Vis musime tomu pindiku vic pomoc,aby jsi ho mel zdraviho.Nevedel jsem co tim mysli.Najednou mi stahla kalhoty a trenky a vzala si ho do ruky.Zacla mi ho pomalicku honit a opatrne mi stahovala kusicku prez zalud.Pred mamkou se mi postavil a ona pokracovala.Pak jsem ucitil tlak a ponevac jsem si ho nehonil a nevedel jsem co se stane,tak jsem myslel ze budu curat.Kdyz jsem mame rek ze budu curat,tak me uklidnila ze se mi nechce curat ale se jeto siminko.Pak jsem ze sebe neco vystrikal pro na mamku.Kdyz bylo hotovo tak me rekla ze to budem delat kazdy den.Pak jsem se uz strasne tesil ze me zas vyhoni.Kazdy den keme prisla stahle trenky a zacla mi ho honit.Pak uz jsem strilal hodne a daleko snad 2 metry.Postupem casu mi ho mamka zacla i kourit a ja se vysrtikal i do jeji pusy.Tet jemi 15 a kdyz chci tak mi ho vyhoni nebo vykouri.Parkrat jsem se ji vystrikal i na prsa.

Jirka (So, 2. 5. 2020 - 03:05)

Kecáš, v 10 letech jsi semeno mít nemohl a nauč se nejdříve psát, tolik chyb v 15 letech, to jsi asi retardovanej.

Abe (Po, 27. 4. 2020 - 00:04)

Já přizval sebe a před zrcadlem jsem se vyhonil sám.

Ala (Čt, 23. 4. 2020 - 07:04)

Před nedávnem jsem přistihla bráchu jak stojí před zrcadlem a honí si ptáka. Krasavec 20čísel a tak pět centáků v průměru ,když mě viděl tak si ho zakryl ale moc mu to nešlo protože mu stál jak krásný vibrátor.Přišla jsem blíže chytla ho za něj vůbec se nebránil a začal mi mou rukou po něm jezdit. Asi po dvou minutách mu v něm začalo cukat a asi v osmi rázech se krásně vystříkal až to teklo po zrcadle. Když mu začal vadnou tak jsem ho pustila a šel se umýt.Zrcadlo jsem vyleštila já když jsem to způsobila. Když se vrátil z koupelny poděkoval mi a druhý den mi to oplatil ale to jsme se už předem domluvili že si to rozdáme oba ale jen masturbací i tak se stalo a bylo to fajn.

Reklama

Přidat komentář