Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

"a bude období spamů". Heleť vímečku, myslíš, že z tohodle někdy můžeš vyrůst, anebo to vidíš na nějaký dlouhodobější, možná celoživotní problém?

vím (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

Oprava: A hlavně mažou, mažou, cenzurují... mažou jak o život, ale za čas, až budu mít chuť a čas, tam zase vtrhnu a bude obdoBí spamů, protože vše mam uloženo a vše mohu znovu dodat během pár sekund :)

vím (Po, 27. 4. 2020 - 23:04)

A hlavně mažou, mažou, cenzurují... mažou jak o život, ale za čas, až budu mít chuť a čas, tam zase vtrhnu a bude obdoví spamů, protože vše mam uloženo a vše mohu znovu dodat během pár sekund :)

plešatá nula (Po, 27. 4. 2020 - 17:04)

Petr Tomek je starý sluníčkářský osel a demagog

Jirka (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Otočte list

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

Nejvíce odkazů a kopírovaných textů sem na doktorku dával pobožný elektromotorek. Ten se z těch odkazů pomátl.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

A nejsem brouk pytlík jako Rakato, který kafrá do všeho a ničemu pořádně nerozumí. Já se neseru do oborů, kterým nerozumím, jako je třeba gastronomie, dějepis, výtvarné umění apod. Když v něčem plavu, tak držím pysk.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

Však jo, všichni dávají odkazy tak cca stejně. Pobožní dávají odkazy na bibli, ateisti dávají odkazy na vědecké články. Je to normální. Nic proti tomu nemám. Jenom někdy na tom odkazu najdu něco, co je v rozporu s tím, co jsem zažil. V tom případě věřím více sobě. Dělám to tak i v muzice. Nejedu podle not, ale podle svého sluchu. Páč jsem přišel na to, že druzí lidi se pletou více než já. Ve zpěvnících mají někdy špatné akordy, nebo jim nějaké chybí apod. A není to pýcha, páč na startu dospělého života (když mi bylo kolem 18 -20 let) jsem to měl naopak. Byl jsem hodně ovlivnitelný a dělal věci podle návodů a podle toho, jak mi říkali ostatní. Postupně během života jsem zjistil, že musím přestat věřit druhým a začít věřit více sobě.

on (Ne, 26. 4. 2020 - 13:04)

On mulťák nedává a nedával víc odkazů než ostatní, stačí se podívat na i-ateismus a celé roky co tam psal. Antitheista či svatá hmota nebo tak...

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 01:04)

Jinak nezapomínat, že Toli je taky dekonverita a ženil se v době, kdy byl věřící. To hrálo velký vliv, proč se oženil, ačkoli je gay. Spousta pobožných gayů se ženila. Náboženství takto ovlivnilo život kdysi spoustě lidem. Dělá to i islám. Nejen křesťanství. A chápu Toliho, že se cítí ve vězení. Ještě manželka domina - herdek baba. Takže si vybíjí zlost na věřících a nadává jim do nemocných. Ačkoli sám je po mrtvici. Ale dá se to pochopit tak, že věřící jsou pro něj fackovací panák. Já jsem to zčásti po dekonverzi taky měl. Ale to mě už přešlo. Mnohem závažnější pro můj současný život má politika než náboženství. Proto mě zajímají v prvé řadě politické názory člověka a zda věří nebo nevěří v boha, je sekundární.

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 00:04)

Jirka napsal: "Ale čeho jsem si všimnul, že bez internetu jsi jako bez hlavy, neumíš nic než papouškovat z vyhledaných článků na netu." ------------------------------------------------------------------------------------ Jo, tohle jsem taky kdysi psal multinickovi. Úplně to samé jsem mu psal. Dokonce jsem si kvůli tomu myslel, že je připoutaný na jedno místo. Myslel jsem, že je fakt vozíčkář. Ale spletl jsem se. To tak jen působilo. Ale on už na těch odkazech není tak závislý jako kdysi. Hodně se změnil a zlepšil. A vyvozuje sám. Právě že má dobrý postřeh a je chytřejší než většina jiných diskutérů. Má svůj styl, dlouho mi trvalo, než jsem si na něj zvyknul, ale dá se říct, že mě jeho styl inspiroval. Třeba to shrnutí podstatných věcí do sloupce, do bodů. To někdy dělám taky. Multinick je přínosem diskusí a kdyby přestal psát, tak by to byla škoda. Umí použít ironii, sarkasmus. Je umanutý a důrazný, já taky. Takže je lepší, když proti sobě nebojujeme. Kór, když politicky jsme na stejné straně barikády. A já už bych nebojoval proti nikomu. Stejně je život krátký, nač plýtvat silami. I SH z osacr se zlepšil. Už tak neintrikuje a píše k věci. Toli je chudák. Pod pantoflem.

Jirka (Ne, 26. 4. 2020 - 00:04)

Ano, opravdu už zmiz.

logika (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Atraktivita druhého pohlaví zajímá heteráky vědomě či nevědomě z důvodů - potenciálního sexu. Zatím a někdy chlapče. Sobě si lži, ale ne mně :) Ahojky někdy, je tu nuda, už fakt mizim :)

logika (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Atraktivita druhého pohlaví zajímá heteráky z vědomě či nevědomě z důvodů - potenciálního sexu. Zatím a někdy chlapče. Sobě si lži, ale ne mně :) Ahojy někdy, je tu nuda, už fakt mizim :)

logika (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Proč se nezajímáš o neatraktivní vražedkyni stejně jako o atraktivní, když jsi ten křesťan? Vy to "pomáhání" berete podle atraktivity? :)

logika (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Proč píšeš, že by měla být atraktivní, když v tom není ten prvek sexu? :)

Lizigi (So, 25. 4. 2020 - 21:04)

https://youtu.be/hL5HlwzuAUA

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Pablo sice napsal do očí bijící hrubku, ale není žádné umění na ní upozornit. Sám jsem to chtěl udělat, ale jako s Jehovistou už jsem měl s ním několik teologických polemizací, a rozhodně nechci nenechávat na lidech suché nitě. Zastal jsem se ho, protože ten, co ho opravil, sám napsal nesmysl, který si musí opět podpořit hledáním na netu. By mě zajímalo, co bys dělal, kdyby ti vaši zakázali přístup k internetu.

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Pablo sice napsal do očí bijící hrubku, ale není žádné umění na ní upozornit. Sám jsem to chtěl udělat, ale jako s Jehovistou už jsem měl s ním několik teologických polemizací, a rozhodně nechci nenechávat na lidech suché nitě. Zastal jsem se ho, protože ten, co ho opravil, sám napsal nesmysl, který si musí opět podpořit hledáním na netu. By mě zajímalo, co bys dělal, kdyby ti vaši zakázali přístup k internetu.

tohle jsi psal (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Takže tě přitahuje a jediné co by ti bránilo v sexu je to, že se (jí) bojíš... případně mříže... Zatím a někdy třebas, tady je nuda :)

Reklama

Přidat komentář