Reklama

Náušnice u kluků?

Návštěvník (Čt, 23. 4. 2020 - 12:04)

Haha, tak náušnice u kluků tak v osmdesátkách. A někteří tatíci dodnes, ale to už je styl

Roman (Čt, 23. 4. 2020 - 17:04)

s tím nesouhlasím. byli nto spíš 90 v 80 za to vyhazovali ze školy. proto se jako rebelství rozmohlo v 90 nošení náušnice v jednom uchu. z jedné strany slušný hoch a z druhé rebel. byla to moda a kdo to neměl tak nebyl za borce. dnes je to jiné. vidím spoustu mladých kluků a většinou v obou uších. dělají se i pánské náušnice. je mnoho piercingu. náušnice už nejsou namachrovanou modou, ale je to volný styl. komu se líbí tak je nosí. a myslim že dnes jich na klukách vidím víc než v těch 80 nebo 90. a je to tak se vším. odstartuje to jako moda kterou musí mít všichni a pak se to ustáli na nějaké rovině .

Ale ne, (Ne, 26. 4. 2020 - 15:04)

můj syn se narodil v 81.roce a náušnice považoval jako školák za trapárnu už tehdy. Ale zase si nechal v sedmnácti letech vytetovat malou kérku na rameno. Pochopitelně pokud někdo chodil do školy, která měla jasně určená pravidla, jak má být žák ustrojený, tak s náušnicí mohl mít problém. Ale to by měl i dnes

Návštěvník (Ne, 26. 4. 2020 - 12:04)

Jsem ročník 70 a naušnice na klukách naštěstí nevidím. Je to out.

monika (St, 22. 4. 2020 - 12:04)

já přítelovi propíchla uši sama. byl to úžasný adrenalin.

Stratovarius (St, 22. 4. 2020 - 18:04)

A on chtěl náušnice a jaké má taky o nich uvažují porad.

Monika (Čt, 23. 4. 2020 - 08:04)

No přiznám se že jsem ho k tomu trochu popostrčila. Ale moc se nebránil. Ze začátku měl pecky. momentálně má s větším čtvercovým kamenem.

Ajax (Čt, 23. 4. 2020 - 16:04)

A co kruhy zkoušela mu.

Jana (St, 22. 4. 2020 - 07:04)

Jednou můj kluk přišel a zeptal se proč nemá také náušnice jako ségra. bylo mu tak 4-5. Řekla jsem že kluci je moc nenosí. Koukal a nic neříkal, zeptala jsem se a ty by jsi je chtěl? On že ano. Popovídali jsme si o tom. A za pár dnů jsem mu je nechala píchnout. Nepřemýšlela jsem jestli se to někomu líbí nebo ne. Chtěl je, bylo to jeho přání a já ho respektovala a splnila. Dnes mu je 24 a stále náušnice nosí. Večer jsem se ho ptala jak to vnímá. Nikdy nezapochyboval že je má. Prostě k němu patří.

Lenka (St, 22. 4. 2020 - 18:04)

A jaké ma náušnice.

dotaz (Pá, 17. 4. 2020 - 08:04)

ahoj lidi. chci se zeptat, hlavně tedy těch co jim nevadí náušnice u kluku. mám jedny oblíbené náušnice, moc se mi líbí a rád je nosím. nosím je ale pouze v soukromí a nebo někam kde nepotkám moc lidí. jsou to takové na klasické zapínání tedy vyloženě holčičí. myslíte že je hodně zvláštní když bych je nosil stále ?

Roman (Čt, 16. 4. 2020 - 06:04)

Byla u mě kámoška s přítelem a došla řeč na toto téma. on má schované náušnice po babičce, je to pro něho velmi citové. které nemá komu předat a chtěl je dát jí. ona jelikož zná ten příběh, tak je odmítla že není ta co by měla právo je nosit, ale přesvědčuje ho že by je měl začít nosit on. říká at se vykašle na to jestli se na chlapa hodí nebo ne. že náušnice jaké nosí může být každému jedno. normálně nosí kroužky s křížkem.

Jana (Út, 14. 4. 2020 - 19:04)

můj synovec měl od mala. asi ve 10 je chtěl sundat a ve 14 se k nim zase vrátil. myslím že to je také volba a nevadilo mu to.

Renata (Út, 14. 4. 2020 - 06:04)

Se mi to no klucich líbí. Když bylo synovi rok tak jsem se rozhodla a nechala mu píchnout uši. Beru to tak že dokud je malej a neprotestuje tak si lépe zvykne. já si to užiju třeba jen pár let. Až je bude chtít sundat tak mu je sundám. Sluší mu to a já jsem spokojená. Moje kamarádka řekla že je synovi dá až on bude chtít. lituje toho protože on ani v 15 nechce. Dnes by to prý udělala stejně jako já.

Lenka (St, 15. 4. 2020 - 01:04)

Co.mu budeš davat za náušnice.

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 08:04)

Chudák, proboha, kam to spěje, ještě mu navléknout šatičky. O tom by si měl rozhodovat sám, až to bude chápat. To je utlačování práv malých dětí.

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

A u holek je to taky potlačování práv ?

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 17:04)

Ano, je.

Vera (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Jaké mu budeš davat

Barbora (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Ve švýcarském appenzellu kluci nosi náušnice normálně je to tam proste tradice. Tam spis když je kluk od mala nemá tak s Ema nej dívají divné. My když tam jednou na par měsíců byli tak jsme nechali dat i našemu 7 letemu synovi aby si nepřipadál blbě mezi ostatními dětmi tam. Nosil sice spis takové bych řekla holcici náušnice než ostatní ale to bylo každému jedno hlavně ze v uších něco měl zajímavé to je tam

Reklama

Přidat komentář