132 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
26 a vrásky ... rychlá ztráta většího množství kg, přehnané slunění, reakce na chlorovanou vodu v bazénech, kouření + častý pohyb v zakouřeném prostředí, citlivá vysušená až exematická kůže, trávení a vylučování. Doporučuji ihned po koupeli na mírně osušenou pleť použít jakékoliv 100% přírodní máslo nebo olej, vyzkoušet postupně, co je pro pleť nejvhodnější ( avokádové máslo, bambucké nebo kakaové máslo od hristina.cz, arganový olej, ricinový olej nebo hyaluronové sérum od renovality ). Trávení hraje důležitou úlohu v kvalitě pleti, jak funguje tlusté střevo, tak pociťujeme únavu nebo ne a naše ne-pohoda se podepíše na kůži. Vše souvisí se vším. Podívat se na to, jak a v jakém rozpoložení se stravujeme, při problémech vyprazdňování pomáhá strouhané jablko, lněné semínko, olivový olej
13. Leden 2020 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Ahoj zkoušela jsem plasmacreme, který obsahuje krevní protein a ten vytvari na pokožce ochranný film a tím pokožku regeneruje. Mela jsem tisíc krému a zadně skoro nic, tohle mi na vrásky opravdu pomohlo.
20. Duben 2020 - 12:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Kamila (anonym)
Odpověď na Ahoj zkoušela jsem
Ano o tom jsem už taky slyšela. Podle mě to stoji za to to vyzkoušet.
21. Duben 2020 - 11:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Jak se zbavit vrásek bez kosmetiky a chemie? Podařilo se to někomu? Dívala jsem se, že sedají dělat nějaké cviky a prohmatávání proti vráskám.
21. Srpen 2022 - 0:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Neslyšela jste někdy o žehličce na vrásky? Díky ní se mi podařilo pokožku pěkně vyhladit bez používání nějakých kosmetických přípravků.
22. Srpen 2022 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Žehlička na vrásky? Jak to vypadá. Neslyšela jsem o ni ještě, ale ráda bych věděla, jak to může vypadat?
24. Srpen 2022 - 22:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Marcela (anonym)
Já jsem žehličku na vrásky koupila od kingrayshop.cz Doporučila mi to tehdy kamarádka. Jednak se dokážete vrásek zbavit, ale také je to opravdu příjemné se tak namasírovat v obličeji. Sama uvidíte.
28. Srpen 2022 - 19:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
:-D
28. Srpen 2022 - 19:46
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na :-D
čemu se směješ, dýlerům nebo žehličce na vrásky?? :)) Je to blbina ale fakt existuje.
28. Srpen 2022 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lada (anonym)
Holky, stačí kvalitní kosmetika a tím nemyslím ta nejdražší, ale nejvíc účinná. Už skoro půl roku kupuju klasickou značku Astrid a jejich řadu s Bioretinolem a tato řada se fakt povedla. Poměr cena a účinek je fakt vynikající.
25. Září 2022 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzana (anonym)
Já miluju ten krém https://www.notino.cz/astrid/bioretinol-hydratacni-nocni-krem-proti-vraskam-s-kyselinou-hyaluronovou/ Krásně hydratuje a vypíná pleť, obsahuje vitamíny, bakuchiol a kyselinu hyaluronovou. Pleť mám po něm fakt krásnou, jsem s ním moc spokojená.
30. Září 2022 - 7:53

Stránky

Přidat komentář