132 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
26 a vrásky ... rychlá ztráta většího množství kg, přehnané slunění, reakce na chlorovanou vodu v bazénech, kouření + častý pohyb v zakouřeném prostředí, citlivá vysušená až exematická kůže, trávení a vylučování. Doporučuji ihned po koupeli na mírně osušenou pleť použít jakékoliv 100% přírodní máslo nebo olej, vyzkoušet postupně, co je pro pleť nejvhodnější ( avokádové máslo, bambucké nebo kakaové máslo od hristina.cz, arganový olej, ricinový olej nebo hyaluronové sérum od renovality ). Trávení hraje důležitou úlohu v kvalitě pleti, jak funguje tlusté střevo, tak pociťujeme únavu nebo ne a naše ne-pohoda se podepíše na kůži. Vše souvisí se vším. Podívat se na to, jak a v jakém rozpoložení se stravujeme, při problémech vyprazdňování pomáhá strouhané jablko, lněné semínko, olivový olej
13. Leden 2020 - 15:31
Maja (anonym)
Ahoj zkoušela jsem plasmacreme, který obsahuje krevní protein a ten vytvari na pokožce ochranný film a tím pokožku regeneruje. Mela jsem tisíc krému a zadně skoro nic, tohle mi na vrásky opravdu pomohlo.
20. Duben 2020 - 12:14
Kamila (anonym)
Odpověď na Ahoj zkoušela jsem
Ano o tom jsem už taky slyšela. Podle mě to stoji za to to vyzkoušet.
21. Duben 2020 - 11:37
Terka (anonym)
Jak se zbavit vrásek bez kosmetiky a chemie? Podařilo se to někomu? Dívala jsem se, že sedají dělat nějaké cviky a prohmatávání proti vráskám.
21. Srpen 2022 - 0:17
Marcela (anonym)
Neslyšela jste někdy o žehličce na vrásky? Díky ní se mi podařilo pokožku pěkně vyhladit bez používání nějakých kosmetických přípravků.
22. Srpen 2022 - 19:00
Terka (anonym)
Žehlička na vrásky? Jak to vypadá. Neslyšela jsem o ni ještě, ale ráda bych věděla, jak to může vypadat?
24. Srpen 2022 - 22:26
Marcela (anonym)
Já jsem žehličku na vrásky koupila od kingrayshop.cz Doporučila mi to tehdy kamarádka. Jednak se dokážete vrásek zbavit, ale také je to opravdu příjemné se tak namasírovat v obličeji. Sama uvidíte.
28. Srpen 2022 - 19:41
Návštěvník (anonym)
:-D
28. Srpen 2022 - 19:46
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na :-D
čemu se směješ, dýlerům nebo žehličce na vrásky?? :)) Je to blbina ale fakt existuje.
28. Srpen 2022 - 19:50
Lada (anonym)
Holky, stačí kvalitní kosmetika a tím nemyslím ta nejdražší, ale nejvíc účinná. Už skoro půl roku kupuju klasickou značku Astrid a jejich řadu s Bioretinolem a tato řada se fakt povedla. Poměr cena a účinek je fakt vynikající.
25. Září 2022 - 19:08
Zuzana (anonym)
Já miluju ten krém https://www.notino.cz/astrid/bioretinol-hydratacni-nocni-krem-proti-vraskam-s-kyselinou-hyaluronovou/ Krásně hydratuje a vypíná pleť, obsahuje vitamíny, bakuchiol a kyselinu hyaluronovou. Pleť mám po něm fakt krásnou, jsem s ním moc spokojená.
30. Září 2022 - 7:53

Stránky

Přidat komentář