Reklama

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

Majdo, (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

Jest-li ji máš malou tak si kup v hudebninách náustek pro křídlovku a jest-li ji máš velkou tak od heligónu. Vemeš ho mezi dva prsty a tím náustkem rozhneš pysky, přitiskneš a nasměruješ kam potřebuješ a můžeš pustit stavědlo. Musíš si ale vybrat velikost podle buchtičky. S rukama opláchneš i náustek a máš po problému. Ušij si na něj nějaký pytlíček se šňurkou a můžet to mít v kabelce.

Majda (St, 8. 8. 2018 - 21:08)

To je nepříjemné Majdo,...Mám ji víc vzadu, jak se postavím ze předu není nic vidět, malé pysky trochu větší ale mám dost hluboko vyustění močové trubice. Asi proto tak psyčí. Když ji roztáhnu tak to stejně nepomůže a syči a leje to všude i do bot.

Denisa (St, 8. 8. 2018 - 15:08)

Hojte, mi to taky syčí jak...To je nepříjemné Majdo, pokusím se ti poradit, také jsme to se sestrou různě zkoušely, měly jsme také podobné potíže, až jsme došly k uspokojivému výsledku. Napiš, jak máš velké pysky, ty velké i ty malé a co dělá když si roztáhneš pipku tak, aby byla čůrací dírka volná a moči nic nebránilo. A také, jestli když se postavíš, máš vidět zepředu "čárku", nebo jestli to máš všechno víc vzadu. Pak ti napíšu víc. Myslím že se s tím dá něco dělat.

Majda (Út, 7. 8. 2018 - 22:08)

Hojte, mi to taky syčí jak divé, navíc žádný proud, leje mi to jako ze sprchy-na všechny strany spíš pod zadek a do zadu. Jak ráda bych čůrala proudem nebo ve stoje, ale nejde mi to

Eva (Út, 7. 8. 2018 - 16:08)

Mi pipina to taky umí ve stoje ale né tak daleko , je to velká výhoda hlavně když jsou obsazené ženské záchody tak jdu drze mezi chlapy.Jednou mi jeden chlap na záchdě když jsem čůrala do pisoáru zvedl sukni a se slovy " to není možné kam jsi ho schovala ten ocas " taký krásný splav to neumí kde jaký chlap.

(!) (Pá, 26. 5. 2017 - 09:05)

Já jsem jim nabízela ať si koupí náustek od trubky a budou to mít bez problémů. Moje známá to vyzkoušela a když starej nikde nehrál na muzice nebo pohřbu tak mu ho brala a byla velice spokojená. Jednou přiběhla celá uřícená, že ho znovu použila a co čert nechtěl starej přilít domu pro trombón, že musí jít hrát na pohřeb a známá neměla ani čas ho vopláchnout. Tak byla celá vystrašená co řekne až se vrátí. Ale dobře to dopadlo. Jenom si ten starej celý večer volizoval fousy a kroutil hlavou! Doporučuje pro mladá děvčata náustek od trumpety a ty co už rodily tak od trombónu.Rostáhnete pysky dvouma prstama a přiložíte náustek a samy poznáte, že je po problémech. Žádné syčení žádné rostřikování a kam namíříte tam to stříká a potichu!

Carlo (Pá, 26. 5. 2017 - 01:05)

kundomil | 9.1.2016 01:46: nádhernej ubrečenej zadeček :-) a ty čurající a zároveň počurané pysky!
Ženský čurání nemá chybu!

Pavla (St, 25. 7. 2018 - 18:07)

Na colorsu to je běžné , i...To jsi mě pobavila Ingrid,

Ingrid (St, 25. 7. 2018 - 08:07)

Tak to je sílá Ingrid, to...Na colorsu to je běžné , i já jsem tam čůtala ve stoje mezi chlapama.Je to velká výhoda když to umíš.To víš že všichni čuměli jak jsem spustila splav u toho bazánu,ještě jsem jim to musela zopakovat jednou

helan (Út, 24. 7. 2018 - 06:07)

Já si pamatuju,že kamarádce syčela píča vždy.Hlavně když jsme závodili,kdo dál dočůrá.

Pavla (Po, 23. 7. 2018 - 20:07)

Pavlo já mám to samé.Když...Tak to je sílá Ingrid, to já bych nedala tak daleko. To museli chlapi koukat hahaha. Občas taky ráda udělám někomu pokoukání proudem.
Ja byla v sobotu na collours of Ostrava a čůrala jsem u stromu když šel kolem takový 50 ti letý chlap a zastavil se a kouka jako puk - se zdálo že mu oči vylezou z důlku jak viděl muj proud

Jaroslav (Pá, 3. 1. 2020 - 08:01)

Ten pán nebol džentlmen, mal sa Vám ospravedlniť a poďakoval za vašu odvahu, že ste močila pred ním. Veď také šťastie nemá každý muž.

Ingrid (Po, 23. 7. 2018 - 07:07)

Syčí nebo nesyčí, mi...Pavlo já mám to samé.Když si dřepnu tak čůrám krásným obloukem před sebe i s pořádným sykotem.Zkoušela jsem čůrat i ve stoje,prsty jsem si roztáhla pysky a pipinu potáhla trošku nahoru a čůrala jsem jako chlapi dost daleko.Vyzkoušela jsem to i včera když jsme se večer koupali na zahradě večer nahatí v bazénu tak jsem šla se vyčůrat a ukázala jsem to kamarádům jak umí holky daleko čůrat byli z toho úplně mimo že mi to tak jde bylo to dva metry dvacet centimetrů daleko.

Pavla (St, 18. 7. 2018 - 21:07)

Syčí nebo nesyčí, mi občas jo a občas ne. Ale položte si otázku proč některým holkám čůrá proud dopředu a některým pod zadek jak píše Radunka. Mi to třeba leje i metr do předu jak dřepím a zatlačím

Radunka (St, 18. 7. 2018 - 20:07)

Ahoj u mě je to stejné, mám močovou trubici dost velkou a leje to jako z hadice. Pysky se mi rozevřou jak dřepnu a leje mi do dolů pod zadek.

Barča (St, 18. 7. 2018 - 17:07)

Já mám asi tu čurací dírku moc velkou protože když zatlačím tak jsem vyčůraná do pár sekund a je to přímo rachot o mísu ale čůra mi to rovně a nerozstřikuje.Mejvětší trapasy jsou na gyndě když jdu jenom za plentu se vyčůrat tak tu skleničku naplním za dvě vteřiny s tím mým splavem.Doktorka mi už říkala že mám tu močící dírku zvětšenou , ale že je to v pořádku.

Karel (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Tak to bych chtěl vidět. Ukážeš ?

Karel (So, 12. 9. 2020 - 11:09)

Tak to bych chtěl vidět

Karel (Po, 20. 4. 2020 - 11:04)

Tak to bych chtěl vidět

Amalka (Po, 20. 4. 2020 - 12:04)

Ne. Já bych se asi hrozně styděla. To bych jedině, kdybych to už nemohla vydržet.

Reklama

Přidat komentář