Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rodrigéz (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Mohl jsem to myslet jak se to čte, ne píše...

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 13:04)

To zrovna. Spíš jsi to napsal, protože nevíš jak se to píše. A vůbec, proč si myslíš, že se to čte právě takhle?

Theofil (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

Klášterní vůně impregnovaného dřeva mne sexuálně vzrušuje, zvláště když pracuji s mládeží a ministranty.

Theofil (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

Rád pracuji s mládeží a musí se to do nich hustit dokud jsou mladí. Starégo bezvěreckého psa již na diskusích nepřesvědčíš.

Theofil (So, 25. 4. 2020 - 08:04)

Jdětě někam s bezvěrci, ukamenujme je, předhoďme lvům. Zavedl bych povinou nábožesnskou výchovu ve šklách jako Klaus ml., konzervativní hodnoty především.

pohoda (So, 25. 4. 2020 - 02:04)

jinak je to tady hezký. Jsem teď spokojený, až na to, že dost nepřimně prdím, když si prdnu, tak to opravdu zapáchá, už dlouho se mi nestalo. Možná z kvasni, že to mám.

pravá pohoda (So, 25. 4. 2020 - 02:04)

Hahaha, někdo se tady za mne vydává. Když tě tak zajímá to prdění, nepravý mulťáčku, tak ti k tomu něco sdělím - vejce s droždím nežeru, ale někdy si vařím cizrnu - někdy bych ti mohl prdnout do ksichtu, nic hezkýho by to nebylo, to mu věř. Pa.

pohoda (So, 25. 4. 2020 - 00:04)

jsem tady, už vím. Super, že tam nejsem jediná černá ovce!

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 24. 4. 2020 - 23:04)

Je tu mulťák? Na osacr už mám zase přístup. Jako Izák a jako Můj miláček. Napsal jsem tam jenom něco, aby to prošlo. Nechtěl jsem dva nicky, ale když ten první Izák se dlouho neobjevoval, tak jsem myslel, že to nejde a zkusil jsem jiný nick můj miláček a pak se tam naráz objevily oba příspěvky. Jinak můj miláček je dobrý nick, páč když máš takový nick, tak ti pak nemůžou moc nadávat, páč to ve spojení s nickem zní směsně.

Rodrigéz (Pá, 24. 4. 2020 - 22:04)

my, ne mi!

Jirka (So, 25. 4. 2020 - 09:04)

Rodríguez, ne Rodrigéz!

Pablo (Pá, 24. 4. 2020 - 20:04)

V Německu už začali s přípravou na druhou vlnu Koraviru. A co mi?

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 15:04)

Nepopírám, Hvězdoslave, své sklony ke kvietismu, a přestože Ježíš říká, beze mne nic neučiníte, tak nikde jsem nepsal, že by si za mě čistil zuby.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 13:04)

Byl tu jeden Jirka, který tvrdil, že Christus za něho všecko udělá, i čištění zubů. Tak to byl nějaký jiný Jirka, Ok.

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

No jo, to je tím, že ty hloupější komentáře za mě psali anonymové. Potom to lidi, jako třeba ty, snadno poplete.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 12:04)

Nakonec ten Jirka nebude tak hloupý, jak se dělal

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Zničením imunity, nebo její většiny, by znamenalo významné oslabení organismu a člověka by mohly na životě ohrožovat i jinak banální infekce, s kterýma si tělo běžně poradí a my to ani nepostřehneme. Kdyby se dezinfekce dostala do krevního oběhu, nadělala by víc škody než užitku. Po takové "očistě" by byl organismus velmi náchylný i k závažným onemocněním. Už pouhá ATB dokážou dost narušit střevní mikrofloru. Nepochybně by to mělo vliv na životně důležité orgány, včetně mozku.

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Asi to myslel dobře, "vypálit červa".

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Jj něco jako dát si panáka sava na tuhý kořínek. Dezinfekce možná zničí virus, ale ještě dříve všechno potřebné v těle. Spolu s virem zahubí i imunitu. Je to spíš morbidní žert. Kdyby to neřekl prezident Ameriky, tak ti vědci by se k něčemu takovému vůbec nevyjadřovali, když je jasné, že je to hloupost.

Návštěvník (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Americký prezident Donald Trump na pravidelné čtvrteční tiskové konferenci navrhl, aby vědci zahájili výzkum, zda by se koronavirus dal léčit injekcí dezinfekčního prostředku do těla, uvedla BBC. Lékaři jeho návrh považují za směšný a zdraví nebezpečný. „Dezinfekční prostředek virus za minutu zničí. Existuje způsob, jak ho můžeme použít třeba v injekci?“ dotázal se Trump expertů během čtvrtečního zasedání a dodal: „Nejsem lékař, ale mám dobrý... vy víte co,“ řekl a prstem si ukázal na hlavu. Lékaři ale varovali, že Trumpův nápad může mít fatální následky. „Vstřik jakéhokoli čisticího prostředku do těla je nezodpovědný a nebezpečný. Tuto metodu běžně používají lidé, kteří se chtějí zabít,“ varoval pneumolog Vin Gupta. „Vdechování chlorového bělidla by bylo pro plíce úplně nejhorší. Dýchací cesty nemají být vystaveny aerosolu ani dezinfekci. Bezpečné není ani nízké ředění bělidla nebo isopropylalkoholu. Ten koncept je úplně směšný,“ řekl agentuře Bloomberg pneumolog John Balmes ze sanfranciské Všeobecné nemocnice. Není to poprvé, co Trump přišel s „radami”, co proti viru pomáhá. Dříve například uvedl, že účinný je prostředek chloronin, který se v lékařské podobě používá jako antimalarikum. V jiné podobě je však obsažen v prostředcích na údržbu akvárií. Lidé začali tyto prostředky skupovat i konzumovat. Někteří zemřeli.

Reklama

Přidat komentář