Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

vím (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

Taky si všimni na jeho FB profilu, že leze do zadku sluníčkáři Trabantovi Přibáňovi. To je ten vůl co jezdí trabantem po světě a ultrasluníčko a vítač muslimáků. Nic víc. Hnus. Jdu. Zatím

Jirka (Pá, 24. 4. 2020 - 10:04)

Ty jsi vím? No a jak se teda máš, víme? :-)

vím (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

Jinak že je to teď sluníčkář je taky fakt. Hroznej sluníčkář, takový nebyl v době, kdy psal o rozdílech mezi rasami v IQ. Atd. Pak vše smazal a tají svou minulost nebo jí překrucuje, aby se líbil ve spolku stejných agresivní sluníček (Werner a tlustá Jelena)

vím (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

Udělej, jestli ti to za to stojí, to co minule a dostaneš se tam, ale já to tam taky omezuju, něco napsat a nechat si to smazat a zase to tam dát, je to taková hra na silnější vůli, ale jiný smysl to nemá. Brzy mě to přestane bavit

vím (Čt, 23. 4. 2020 - 23:04)

šel jsem sem jen kvůli tomu, že jsem si toho všiml na osacru, jinak sem už nechodím, bude to tím, že jsi se mě zastal, na 99%

Skutečný Hvězdoslav (Čt, 23. 4. 2020 - 22:04)

Tak mi Petr Tomek zablokoval účet na osacr. Dokonce můj nick dal do seznamu zakázaných slov. Úsměvné. Kvůli ničemu. Před lety jsem tam napsal příspěvek o IQ černochů a zablokoval mě. Tentokrát už mě zablokoval jen kvůli tomu, že mě nenávidí k smrti a přišel na to, kdo píše z toho nicku. Kdyby mohl, tak mi zablokuje i youtube, abych nemohl hrát. Bobek eurohujer. Bobek vítač. Dlouho nepožije, ten Petr Tomek. Ti, co mě nenáviděli k smrti, buď umřeli, nebo se stali nezvěstnými. Asi nějaká karma :-)

Karel (Po, 20. 4. 2020 - 23:04)

JHVH je pravé jméno Boha. Pokoj všem lidem víry. Amen!

Jirka (Út, 21. 4. 2020 - 12:04)

Když už chceš zachovat hebrejský tvar, tak YHWH (Yahweh). Jehova je špatně. I kdyby tato 3slabičnost byla správně, bylo by to Yehowah, takže je to podobně nesmyslné, jako kdybychom místo John, psali Džon. Ve slově Yehowah je namícháno více slov; Adonaj (a na konci) Elohim (e a o) a Tetragrammaton. Židé to psali takto, protože nevyslovovali jméno Boží. Jde o jakýsi povolený kompromis. Správně je Yahweh - YHWH. Česky JSEM, KTERÝ JSEM.

Steve (St, 22. 4. 2020 - 01:04)

To je marný vysvětlovat zaslepeným Jehovistům ... mají prostě svýho Pepíka. "Jehova" je každopádně zkomolenina.

Návštěvník (Po, 20. 4. 2020 - 22:04)

Pokud by se rozběhla tenisová sezona s povinným očkováním pro hráče, pravděpodobně by na turnajích chyběla světová jednička Novak Djokovič. Hvězdný Srb, který má 17 grandslamových titulů a letos neprohrál jediný zápas, totiž odmítá vakcíny. Ta proti novému typu koronaviru nicméně zatím není k dispozici.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/nez-vakcinu-to-radeji-hrat-nebudu-djokovic-se-boji-narizeneho-ockovani-odmita-ho.A200420_113800_ln-sport-ostatni_janl

Jirka (Po, 20. 4. 2020 - 21:04)

https://m.youtube.com/watch?v=skYeRKozxlA

Jirka (Po, 20. 4. 2020 - 16:04)

Možná na konferenci v Bilderbergu o tom padla řeč.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 18:04)

Bill Gates podporuje vývoj vakcíny proti novému koronaviru. Do výzkumu hodlá investovat miliardy dolarů a urychlit tak vývoj vakcíny. https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/bill-gates-investuje-do-vyvoje-vakciny-miliardy-dolaru-40319586

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 16:04)

Vir SARS-CoV-2 vyléčení lidé už nemají? Ha ha. Ha ... ha. ... Epidemiolog: Reaktivace koronaviru u uzdravených pacientů při oslabené imunitě je možná. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-imunita-jak-dlouho-trva-znovu-se-nakazit-protilatky_2004170707_kno V Jižní Koreji se objevily případy desítek pacientů, kteří se z koronaviru vyléčili. Posléze se ale u nich nemoc projevila znovu. Mohlo jít o reaktivaci viru? Co to pro nás znamená?
Tyto případy se už objevily nejenom v Jižní Koreji, ale i v Japonsku. Ještě se ale přesně neví, co se stalo. Jde prakticky o desítky pacientů, kteří prodělali covid-19. Pak se jim udělalo vyšetření PCR (test na průkaz nukleové kyseliny například prostřednictvím výtěru s dýchacích cest – pozn. red.), které bylo negativní. Splnili tak kritéria pro vyléčení. S odstupem času se jim ale udělaly výtěry z nazofaryngu (nosohltan – pozn. red.) a koronavirus se tam objevil znovu. A teď se hledá odpověď, čím to je způsobeno. Jedna z možností je, že se ten virus takzvaně reaktivoval. To znamená, že na sliznicích v menším množství přežíval a potom třeba při dalším oslabení imunity se začal množit a znovu jsme ho tam našli. To je jedna z teorií, která to může vysvětlit.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 12:04)

"Co když je to, co je označováno jako covid 19, jen primoinfekce a teprve po letech dojde k rozpadu imunitního systému a vzniku oportunních infekcí?" ------------

HIV vir napadá imunitní systém organismu. Infikovaní virem HIV mají tento vir až do smrti.
Vir SARS-CoV-2 vyléčení lidé už nemají. Tak jestli je to pravda, tak po letech nedojde k rozpadu imunitního systému.

Návštěvník (Ne, 19. 4. 2020 - 11:04)

Dneska se objevily informace, že SARS cov 2 má některé společné sekvence s virem HIV. Dále vyšlo najevo, že se virus reaktivuje po určité době u některých lidí už po několika týdnech. Dále někteří virologové mají podezření, že virus není ryze přírodní, ale že se s ním manipulovalo a že sekvence z viru HIV jsou tam dodány umělým zásahem. Když tedy nemůžeme vyloučit, že to uniklo z nějaké laboratoře, proč se tím máme promořovat? Víme, jaké to bude mít následky na naše tělo po několika letech? Co když ty horečky a další příznaky jsou jen primoinfekce podobně jako je u HIV a teprve po letech dochází k rozvratu, selhání imunity? Zajímavé je, že při nákaze virem HIV jsou horečky taky a taky až s určitým zpožděním po nákaze. V průběhu 2. až 6. týdne (nejčastěji 3. a 4. týden) po infikaci HIV se u 60 - 70 % infikovaných osob projeví příznaky připomínající chřipku.

Co když je to, co je označováno jako covid 19, jen primoinfekce a teprve po letech dojde k rozpadu imunitního systému a vzniku oportunních infekcí? Kdo mi garantuje, že když se teď nakazím, že to nebude mít tyto následky? Prymula?

Proč vlastně ženou lidi do promořování, když vůbec nevědí, co to v delším časovém horizontu s tělem udělá? SARS cov 1, který je podobný současnému SARS cov 2, měl dlouhodobé následky na mnoho orgánů v těle. SARS cov 1 poškozoval v dlouhodobém horizontu plíce, srdce, mozek.

Z (Ne, 19. 4. 2020 - 17:04)

-"Když tedy nemůžeme vyloučit, že to uniklo z nějaké laboratoře, proč se tím máme promořovat? --------------- A co když ten únik byl úmyslný, aby nás donutili očkovat se něčím nebezpečným. Pořád říkají jak je lidstvo přemnožený a nejednou mají takovou péčí o nás?

Pravda o nCOV-19 (Ne, 19. 4. 2020 - 10:04)

Podle imunologa RnDr Karla Drbala z Univerzity Karlovy, při správném dodržování ochranných opatření bude výsledná hodnota smrtnosti srovnatelná se sezonní chřipkou, tedy 0,1-0,25 procenta. Zasažení naprosté většiny populace virem SARS-CoV-2 je podle něj nevyhnutelné. Není to ale žádná katastrofa, více než 99 procent nemocných se koronaviru přirozeně ubrání. S koronavirem má i vlastní zkušenost, nákazou si prošla jeho vlastní rodina. Obecně doporučuje se zaměřit na rizikové skupiny obyvatelstva. Ty je potřeba více testovat a izolovat. https://domaci.ihned.cz/c1-66745120-smrtnost-na-koronavirus-bude-nakonec-srovnatelna-se-sezonni-chripkou-tvrdi-imunolog

Main plumber (Ne, 19. 4. 2020 - 10:04)

nevíš jak se v češtině píše?!

Neumíš dělit? (Ne, 19. 4. 2020 - 09:04)

Je to 23 %

Reklama

Přidat komentář