Reklama

Citlivý žalud

Anonym (St, 27. 4. 2022 - 13:04)

Ten istý problém som mal tiež pri stoporeni penisu sa mi predložka nedala pretiahnuť cez žaluď lekár odporučil obrezku.Pár týždňov až mesiacov po obriezke som mal tak citlivý žaluď že pri každom dotyku z textíliou som mal erekciu a orgazmus Skúšal som rôzne druhy spodnej bielizne či už voľné alebo tesne či bez spodného prádla vždy to bolo rovnaké.Zo začiatku orgazmus som z erekciou neskôr som pri chôdzi aj bez erekcie ejakuloval.Nechcel som sa zdôveriť manželke doma som chodil nahý až na otázky prečo sa neoblečiem som sa zdôveril nechcela tomu veriť, ešte som maródoval vytiahla má na prechádzku po každých pár krokov som zastal a čakal až erekcia prejde na otázky prečo vždy stojím som jej povedal povedala vraj si namyšľam šli sme bez zastavenia po pár krokoch som ejakuloval vtedy uverila.Aby som doma nebol celkom nahý kúpila mi o pár čísiel väčšie spodné prádlo aj tričká.Ešte aj dotyk trička mi privádzal erekciu a výron semená.To už má hnala k doktorovi pre istotu šla so mnou predpísal mi masť na znecitlivenie žaluďa masocain pomáhalo to pár hodín.Zo začiatku sa bála dotknúť penisu a nie to aby sme sa milovali neskôr na sex súhlasila ako som mal nastúpiť do práce každé ráno mi vyhonila.Raz sme zaspali nestíhala sa mi venovať do roboty chodím neskôr ako manželka hodinu som mal k
dobrú na otázku čo teraz mi povedala aby som si to urobil sám.To nemyslíš naozaj?Ale áno už len tak tak stíham prečo by si sa sám neurobil povedala.(nie že by som nikdy nemasturboval ale to som robil keď som bol sám ale k tomu som sa manželke nepriznal). Predstava že manželka vie že idem masturbovať má tak vzrušila stačilo pár ťahov už som striekal .No vidíš ako tí to ide rýchlo a mňa necháš trápiť sa kým sa odbaviš povedala za ten čas môžem urobiť kopec veci.Bolo to tak vzrušujúce.Neviem či potom čo som si prvý krát pred ňou vyhonil robila naschvál ale pár dní po sebe sme pravidelne zaspavali a nechávala na mňa aby som sa musel urobiť sám a mňa to vzrušovalo musím to priznať.

Oliver (Po, 28. 12. 2020 - 21:12)

Mám opačný problém - penis je po orgasmu bez citu.

Patrik (So, 31. 10. 2020 - 08:10)

Já mám taky citlivý žalud. Když si po něm přejíždím rukou nebo boxerky ho dráždí tak mě to bolí ale když je v ústech ženy tam si libuje. Taky mu dělá dobře když úd stojí žalud je ven s předkožky a rukou s ním partnerka si přejíždí v piční mezírce to se i z toho vystříká a ne málo, zaplaví celou pipinu od poštěváka až po zadeček.

Alex (Út, 27. 10. 2020 - 08:10)

Mám úlpně to stejný

Bohuš (Čt, 15. 10. 2020 - 07:10)

Já mám velmi citlivý žalud od okamžiku, kdy mi začne orgasmus a ejakulace. Je tak přecitlivělý, že nemohu ejakulovat do pochvy, zadečku nebo pusy. Jakýkoli kontakt se žaludem mi doslova zničí požitek z orgasmu. Jedinou možností jak prožít orgasmus je, velice jemě přetahovat předkožku tam a zpět po žaludu. Trápí to mě i mou dívku, protože náš sex je takto ochuzen a mám obavy, aby mě dívka nenechala. Co s tím?

Lukáš (Čt, 15. 10. 2020 - 13:10)

No nevim,sice nepíšeš kolik ti je let,ale pravděpodobně budeš mladý.Ta citlivost žaludu je třeba natrénovat.Pokud si vzrušený,vždy je penis v erekci a je samozřejmě citlivý ať ho stimulujuš nebo dráždíš.Já měl třeba problém s nasazením kondomu.Jakmile jsem ho přetahl,už jsem se udělal.Myslím,že by si měl víc trénovat než začneš intimně s holkou,můžeš si žalud dráždit,přetahovat co nejvíce a hlavně onanovat.A když budeš cítit,že už to na tebe jde a vystříkneš to nevadí.Ale pokud chceš tak to jde i tím,že si v momentě vzrušení a orgasmu zmáčkneš dvěma prsty varlata až dole pod nimi tzv.anální hráz a druhou rukou si zmáčkni pod žaludem.Je to tzv.stiskavací technika a docela to pomáhá.Jinak ale když se uděláš taky nevadí.Hlavně musíš obnažený žalud více navyknout,aby ztratil citlivost.Zkus si ho nechat volně 1 den a myslet na jiné věci a časem to opadne a budeš přípraven k akci.Jinak v prodejnách už se dá koupit i znecitlivující gel,který ti také pomůže utlumit tu citlivost při p.styku.

Bohuš (Pá, 16. 10. 2020 - 18:10)

Díky za snahu poradit. Můj problém není v nadměrné vzrušivosti, předčasné ejakulaci nebo v sebeovládání. S tím jsem se potýkal kdysi dávno a to co radíš mi hodně pomohlo. Je mi 32 let, mojí dívce 22. Sex máme zcela bez problémů. Ty nastanou teprve při prvním výstřiku semene, kdy se můj žalud stane přecitlivělým, že další dotyky jsou nesnesitelné a orgasmus se tak zničí. Je nedokonalý, neboť i během ejakulace je třeba pokračovat v dráždění, což u mě nepřipadá v úvahu. Mohu si jenom velmi jemně přetahovat po žaludu předkožku a to raději sám. Mě a dívce to fakt strašně vadí. Přála by si, abych do ní mohl ejakulovat, jak to normálně bývá. Lubrikanty používáme pokaždé, vyzkoušené máme všechny, i ty znecitlivující, i olejové.

Abe (Po, 28. 12. 2020 - 21:12)

Na to mám jediný recept. Častá, nepřerušovaná, nebo rychle opakovaná masturbace. Možná to bude bolet, ale to časem přejde. Penis si musí zvyknout na "hrubší" program.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 08:12)

Zvláštní problém, nikdy jsem se s tím nesetkal. Prostě když vystříknu poprvé, tak už to nejde zastavit a vystříkne i zbytek. Žalud je po orgasmu sice extrémně citlivý, ale nikdy to ejakulaci nenaruší. K tréninku by se dal použít masturbátor, který nasimuluje vaginu a možná to pomůže časem překonat...

Lukáš (So, 17. 10. 2020 - 19:10)

Ono taky k tomu aktu hodně pomáhá, když je v místnosti teplo, jelikož když jsem ráno nahý a přejíždím a přetahuju předkožku přes žalud a cítím chlad tak raději přibrzdím a pokračují pod peřinou.Ale na druhé straně,když citíš tu citlivost před výstřikem, myslím,že je to normální stav.Penis je velmi citlivý sám o sobě a nejvíce žalud a pak uzdička.Jakmile máš orgasmus a pak vystříkneš do partnerky je to v pořádku.Pokud však dříve.Zkus kagelovy cviky,je to pánevní svěrač, který má na starosti prostata.A ta působí při ejakulaci podobně jako močení.Ten svěrač při orgasmu povolí a dojde tím k vyvrcholení při styku.

Lukáš (Čt, 15. 10. 2020 - 13:10)

No nevim,sice nepíšeš kolik ti je let,ale pravděpodobně budeš mladý.Ta citlivost žaludu je třeba natrénovat.Pokud si vzrušený,vždy je penis v erekci a je samozřejmě citlivý ať ho stimulujuš nebo dráždíš.Já měl třeba problém s nasazením kondomu.Jakmile jsem ho přetahl,už jsem se udělal.Myslím,že by si měl víc trénovat než začneš intimně s holkou,můžeš si žalud dráždit,přetahovat co nejvíce a hlavně onanovat.A když budeš cítit,že už to na tebe jde a vystříkneš to nevadí.Ale pokud chceš tak to jde i tím,že si v momentě vzrušení a orgasmu zmáčkneš dvěma prsty varlata až dole pod nimi tzv.anální hráz a druhou rukou si zmáčkni pod žaludem.Je to tzv.stiskavací technika a docela to pomáhá.Jinak ale když se uděláš taky nevadí.Hlavně musíš obnažený žalud více navyknout,aby ztratil citlivost.Zkus si ho nechat volně 1 den a myslet na jiné věci a časem to opadne a budeš přípraven k akci.Jinak v prodejnách už se dá koupit i znecitlivující gel,který ti také pomůže utlumit tu citlivost při p.styku.

Lukáš (Út, 13. 10. 2020 - 09:10)

Když mám žalud obnažený v boxerkách tak po sprše nic necítím, když je vlhký.Pokud ho osuším tak už mi v boxerkách začne dřít.A to nemluvím,kdybych nosil trenky..

Návštěvník (So, 8. 8. 2020 - 18:08)

Dříve mne ani nenapadlo,přetáhnout předkožku za žalud a obléci di spodní prádlo.Žalud byl příliš citlivý na dotek.Teď si po koupeli klidně utřu žalud froťákem.

Klarka (Pá, 17. 4. 2020 - 13:04)

Tak si ji pretahni,ne

David (Pá, 17. 4. 2020 - 09:04)

Štve mě že mam zakryty žalud pod předkožkou co mám dělat

Kokot (So, 18. 4. 2020 - 06:04)

Některé údy disponují větší inteligencí než jejich nositelé.

Steve (Pá, 17. 4. 2020 - 18:04)

Bud' rád že je zakrytý pokud s ním zrovna nesouložíš ... je to přirozené zakrytí citlivého konce údu.

Steve (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

:o))))

Hlavni hygienik EU (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

Steve má pravdu. Musíte udělat o, aby semeno vniklo kam má.

Hlavní hygienik EU (St, 25. 3. 2020 - 12:03)

Než se EU rozpadne, zakazuji fšecko. Kurva co budu potem robit?

Reklama

Přidat komentář