Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Pája (Po, 31. 8. 2020 - 19:08)

Ráda bych věděla když setí nepostaví a je žmoulavej kouřit se dá ale zasuneš ho. Změnila se ti postava a hlas přej i narostou prsa? Napiš na email díky Pavla [email protected]

Návštěvník (Pá, 19. 6. 2020 - 21:06)

Ono na tom už ani nezáleží . Od kastrovaných nikdo sexuální výkonnost neočekává .Jedině po patřičné podpůrné medikaci .Některé ženy ocení , že mohou mít pravý sex bez rizika oplodnění . Jinak je to znehodnocení muže , pokud se nechá vykleštit dobrovolně , tak není duševně zdráv .

Kolemjdouci (Út, 19. 5. 2020 - 16:05)

Asi tak za 2-3 roky. Ale nikdy se nezmenší tak, aby úplně zmizel. Nakonec jsem to vyřešil plastikou a teď po šourku není ani stopa, kromě jizvičky.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 14:05)

Děkuji za odpověď, také uvažuji o tomto zákroku. Mám domluvenou konzultaci na klinice a pokud mi řeknou, že se to obejde bez komplikací a nebudu muset po zákroku být dlouho doma nechám si prázdný šourek odstranit.

luci (Út, 19. 5. 2020 - 22:05)

Máš pravdu , kde nejsou kulky , není potřeba pytlík .

A ta tvoje (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

posahana hlavicka se ti taky zmensila Luci?

lukon4485 (So, 9. 5. 2020 - 08:05)

Je zajímavé, že když to na člověka přijde a má nutkání se nechat vykastrovat, je to velmi silné, silnější než člověk sám. Zajímalo by mě jaký je spouštěcí mechanismus tohoto nutkání. Pokud by se na něj přišlo byla by pomoc takovým jedincům o mnoho snazší.
Rozhodně kastraci nikomu nedoporučuji! Vyřeší se tím několik problémů. Ale mnoho dalších to přinese. A myslím tím problémy po všech rovinách! Skoro nikdo mne nepochopí, proto více nenapíši, ale skutečně je to velmi nerozumné.

David (Pá, 8. 5. 2020 - 18:05)

ahoj

Mám deviantní problém, cítím se špatně.
Pocházím z Polska, narazil jsem na tuto diskusi a hledal témata ve vašem jazyce. Hledám kliniku, nemocnici nebo osobu ve vaší zemi, která bude provádět chirurgickou kastraci varlat.
Pro začátek by byly užitečné některé informační odkazy.
Prosím pomozte prosím
to není provokace.

luci (Pá, 8. 5. 2020 - 23:05)

Uklidni se a dobře si to rozmysli , je to nevratné !!!

David (So, 9. 5. 2020 - 01:05)

Moje rozhodnutí dozrálo roky, není to spontánní. Rozhodl jsem se už dávno.
Problém je, že nejsem Čech, neznám tvůj jazyk, nemám občanství. Mám jen peníze.
Potřebuji jen hrst informací.

Zkoumal (Pá, 8. 5. 2020 - 23:05)

Ty jsi všude, ty náš úchyláčku.

Ano, jméno (Ne, 26. 4. 2020 - 16:04)

nového moderátora zdejší diskuse pro úchyláčky, je Luci, jak již někdo vtipně naznačil někdo v příspěvku výše...Luci, jestli ti došla medikace, tak požádej svého psychiatra a jistě ti rád pomůže. Nejdřív se mu vypovídáš ze své úchylky a pak dostaneš nové zobání a hned ti bude líp :)))

luci (Pá, 17. 4. 2020 - 19:04)

Samozřejmě , víc vydělají .

Návštěvník (St, 15. 4. 2020 - 20:04)

To si fakt někdo myslí že se kastrace dělají doma či snad někde na party. Před třemi měsíci jsem byl ze zdravotních důvodů na oboustranné orchiektomii ( tedy odstraněni varlat ) operace byla v úplné narkóze a po probuzení jsem byl na Jip neumím si představit jak bych to bez léků a péče na jipce vůbec zvládnul, nehledě že po propuštění domů trvalo několik týdnů než jsem se zotavil. V mém případě odstranění varlat znamená pouze neplodnost - varlata byla nefunkční a již před operací jsem byl na hormonální subtituci.

luci (Čt, 16. 4. 2020 - 10:04)

Musela tam být nějaká komplikace , jinak se u mužů aplikuje pouze lokální anesteze a výkon je obvykle ambulantní asi jako vytržení zubu .

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 12:04)

Toto mi poslali z kliniky před orchiektomii: Dobrý den,

dle naší telefonické konzultace Vám zasílám potřebné informace k zákroku.

Tento zákrok se provádí v celkové anestezii za jednodenní hospitalizace, před výkonem je nutné absolvovat předoperační vyšetření, které dle domluvy absolvujete na naší klinice.

Návštěvník (St, 25. 3. 2020 - 00:03)

Pokud je odstranění varlat nutné z důvodu nemoci nebo zranění tak se člověk dá politovat.Jinak se dá o tom říct že lidská blbost je neomezená,dobře jim tak.

Aďo (Út, 24. 3. 2020 - 22:03)

Mam dojem že každy si z nas kastrovanych roby iba srandu a sme napospech všetkym a preto sa držim stale v ustrani! Každy nas iba vysmeje!

luci (Út, 24. 3. 2020 - 23:03)

Srandu snad ne , jste spíš k politování .

Eunuch pro Bohyni. (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Ahojky Luci poté co Me Madam kastrovala chemicky 90% lihem a stal jsem se navždy jejím osobním eunuchem a udělala ze Me poddajnou kurvu pojidam hormony takže My začínají růst prsa chodím v dánském oblečení už pořád přijímám klienty na kouření a šukáni Me teď už nadržený prdele někdy i dva dene a jsem nesmírně šťastný a vděčný Své překrásné Bohyni ze jsem to proni podstoupil MADAM strádá penízky na me preoperováni na ženu nemohu se dočkat az My odstraní čuráka a budu mít vaginu a mezy nohama bude prázdno penízky zatím moc nepribývaj dost zá svou PANÍ utratime za oblečení botičky a šminky někdy Me milostivě dovolí si vihonit mého chcipáka nasadí My umeláka na pusu na něm se rajcuje a Já si honim scvrklouše který se ještě postaví ale po chemické kastraci se rapidně zmenšil orgasmus dosahnu ale semeno nestriká je to blažený pocit a jsem nesmírně šťastný ze jsem se stal eunuchem pro Svou prekrásnou Bohyni.

Reklama

Přidat komentář