Reklama

Výprask před diváky

Jan (St, 15. 4. 2020 - 10:04)

To asi ano. Jedna moje kamarádka, je jí dnes asi 70 let mi vyprávěla, že dřív byl výprask běžný. Třeba prý přinesla třídní důtkua její otec jí prý nařezal gumovou hadicí na holou, že měla zadek modrý. A prý tenkrat bylo videt při tělocviku, že je to běžná praxe. Dnes by takového otce zavřeli za týrání. Já tohle nijak neobhajuji, pro mírnější výprasky ale jsem.

Petra (St, 15. 4. 2020 - 13:04)

jee, tak mě mamina řezala hadicí na holou ještě před 3 rokama....

Jan (St, 15. 4. 2020 - 15:04)

To se snad v dnešní době neděje.

Petra (Čt, 16. 4. 2020 - 08:04)

U nás teda dělo. Šlauškem na holou bylo často...

NIKOLA (St, 15. 4. 2020 - 07:04)

Od mámy jsem nedostala,jenom ten výprask od táty ale ten stál za to.Mamce jsem ukázala zadek a ona mi řekla,že jsou to jelita,že holky když dříve dostávaly od rodičů daleko častěji tak jelita na zadku byly normální a hojilo se to třeba 14dní.Já to mám týden a ještě když si sedám a dotknu se tak to ještě ty bolavá místa cítim. Abych bráchovi nekřivdila tak tentokrát jsem při výprasku ječela na celý dům,že mně bylo slyšet až ven.Pomlázku necháme spojíme to s mýma narozeninama.Před tím jsme s bráchou dostávali za to když jsme nesplnili svoje úkoly ,které jsme dostali od rodičů,přišli domů jinak než jsme měli ,párkrát i za špatné známky nebo poznámky ve škole.

Pavel (St, 15. 4. 2020 - 10:04)

Co se seznámit Nikolo a pak třeba i výprask?

Mara (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Podle mě byl výprask od taťky a mamina ji jen bránila dalšímu mrskáni, protože u výprasku z pátku byla .. Já bych Velikonoce vynechal roušky budou ještě na dlouho:D ..

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Mamka řekla tatě ci se mi přihodilo,styděla jsem se a teta pak bratrancům řekla aby mně nechali,že jsem upadla,neřekla jim ,že jsem dostala výprask a že mám bolavý zadek.

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Omlouvám se ,že jsem to nedopsala la přišli zrovna naši.Bude mi v květnu 13 a bráchovi je 11. Když dostáváme tak mi připadá,že vříská vice než já ale já asi taky u toho vyvádím. Díky tomu výprasku jsem včera nadostala pomlázkou

NIKOLA (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Ten poslední výprask byl na hlou.Jinak dostáváme s bráchou přes oblečení.I tak to tím páskem pěkně štípe.Z toho posledního výprasku mám pěkně bolavý zadek.Dnes jsem poprosila bratrance aby mně nešvihali pomlázkou.Kaž

renda (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

A na velikonoce taky na holou? kdopak dostal?

Mara (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

A já sem myslel, že pokaždý na holou ..
Tak jasný, že štípe to i tak, ale tohle je větší ostuda ..
Bratranci určitě neposlechli a dali ti co pro to že:D..

NIKOLA (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Páskem jako obvykle i když máme doma pomlázku,tu používá někdy mamka po velikonocích místo vařečky.Ale většinou dostávám od taťky a ten používá řemen.Dostáváme s bráchou.Dostáváme takovým širokým řemenem.Brácha je o dva roky mladší a vždy u toho vříská.

Mara (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Určitě na holou přes kalhoty tp není ono ..
A kolik ti vlastně je Nikčo??
A neříkej, že ty nevřískáš?

Jan (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

A dostáváte přes kalhoty nebo na holou?

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Byla jsem chvilku ale sousedka mně napráskala našim a tvrdila,že tak chodim pořád ale není to pravda.Byla jsem bita docela hodně.Zadek mně ještě dnes svědí.

Default User Image
Christian (Ne, 3. 12. 2023 - 17:12)

No Nikolo, roušku už nosit nemusíš. Ale už jsi velká holka, tak už asi nedostáváš? I když výchovný bys jistě zasloužila, tak mi napiš na [email protected]

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

Já jsem dostala včera výprask protože jsem byla venku bez roušky.

max (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Výprasky jsou super věc. Nejlepší je nařezat holce na holou před někým, aby její zadek ale nejen ten a to jak na něj dostává vidělo víc lidí, ať je frajerka taky trochu ponížená.

Lenka (So, 4. 4. 2020 - 16:04)

Souhlasím, ale moc chlapů na to nemá odvahu.

Reklama

Přidat komentář