Reklama

Náušnice u kluků?

Steve (St, 15. 4. 2020 - 01:04)

Tam nosí ale zde netradiční náušnice které běžně nikde neseženeš ... Oni nosí pokud vím náušnice ve tvaru naběračky. Skotové zase nosí jako tradici sukně ...... Folklorní tradice bych sem fakt vůbec nemotal.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 09:04)

Není úplně pravda. Nosi naberacku v právem uchu jen někdy pricslavnostech atd ale jinak nosi normálně náušnice kluci v obou uších. Ten nás to same akorát mu musíme sehnat nějaké klucici protože teď nosi pujcene od jedné babičky tam takové velké s kamínky které mi na nej přijdou moc masivní a výrazně navíc má tendenci si na ne pořad sahat a tahat a tak ty dírky už začíná mít taky vytahané tak nwm no každopádně už si zvykl protože tady je to běžné ale v ČR by byl za totálního trotla ale jako i tak to bylo těžký

Steve (Pá, 17. 4. 2020 - 18:04)

Aha, .... jo tak to je, nevěděl jsem, díky za vysvětlení. :-) Znám to jenom z německých Tv programů.

Klára (Čt, 16. 4. 2020 - 22:04)

Nemyslím že by byl za trotla. v rodině mého přítele je normální že kluci mají náušnice. Základ tomu dal v 80 letech děda motorkář. A pak už se to dědilo i s motorkama. Můj přítel má náušnice od 5 let a našemu malému je dáme asi ve dvou letech. Nebo už letos kk roku. Z 9 chlapu a kluků má náušnice 6.

Marcela (Čt, 9. 4. 2020 - 06:04)

proč jen děvčata ?? téma zní jasně. mě se třeba také líbí náušnice na klukách. a klidně si o tom popovídám.

Ajax (Čt, 9. 4. 2020 - 19:04)

Aha a jaké muži náušnice.

Marcela (Pá, 10. 4. 2020 - 07:04)

je spousta vyloženě pánských druhů náušnic. ale i ty čistě dámské vypadají na chlapech dobře.

Asus23 (Ne, 12. 4. 2020 - 08:04)

Ahoj marcelo tak porad mám meil [email protected]

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Podla mna je jedno ci chlapec nosi muzske alebo damske nausnice. Ak je upraveny, tak je to jedno. A malym chlapcom v pohode aj detske ako dievcatkam.

Steve (Čt, 9. 4. 2020 - 01:04)

Vyprdněte se na to ... a řešte jenom děvčata.

mamada (St, 8. 4. 2020 - 11:04)

Líbí se mi to.

Magda (Út, 7. 4. 2020 - 16:04)

https://www.goldstore.cz/nausnice/zlate-nausnice-1-01-nad004930.htm

Takové má syn už od malinka a to chodí do třetí třídy ano možná mu je vymenim časem protože jak jsem psala špatně se rozděláváji ale jednou zajdeme do zlatnictví aby mi je sundali a dali nějaké víc klucici zatím ale má tyto a ještě par let mít možná bude

Lenka (St, 8. 4. 2020 - 23:04)

Skus mu kruhy menší.

Roman (St, 8. 4. 2020 - 06:04)

to jsou zajimavé a hezké náušnice. věřím že mu sluší. jsou tak decentní že je může nosit i kluk. rád jsem nosil podobné s matnou kuličkou.

Roman (Ne, 5. 4. 2020 - 22:04)

klukovi bych ty dětské nechal tak maximálně do 3-4 let. potom bych volil už nějaké víc klučičí.

Roman (Pá, 3. 4. 2020 - 06:04)

myslím že kluci na to mají také právo. dával bych je od mala.

Marie (Pá, 3. 4. 2020 - 06:04)

Můj syn jednou přišel ze školy a vyprávěl jak si holky ve třídě propichují uši a dávají víc náušnic. A že jeden kluk chce také. V klidu jsem ho poslouchala a zeptala se co on. Řekl že on né, že on nechce. Jako matka ho znám dobře a vím kdy se bojí říct pravdu a kdy lže. po delší úvaze jsem mu k vánocum koupila náušnice. Koukal rozpačitě a po mém ujištění že mi to nevadí a že mu určitě budou slušet se také odhodlal.

Pavla (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Líbí se mi na chlapech náušnice, je to frajerské a sexy. Můj dobrý kamarád nosí náušnice. Syn 9 let to u něho vídá a chce je také. Opravdu hodně škemrá. Já bych mu je bývala dala už jako malému, ale mám od přítele přísný zákaz. Prý až bude plnoletý at si dá co chce, ale jinak ne. Respektuji to, ale syn je hodně chce a mockrát po dohadech s přítelem to obrečel.

Jitka (St, 1. 4. 2020 - 15:04)

Manžel má náušnice od mládí. Syn už ve 3 letech se ptal proč je on nemá když je všichni máme, včetně dcery. Nechali jsme mu propíchnout uši mezi 3 a 4 rokem. Nikdy s tím neměl žádný problém. Dnes mu je 11 a nepřemýšlí nad sundáním. Bere to jako normální věc.

Magda (St, 1. 4. 2020 - 13:04)

My máme ve škole dceru v první třídě a syna ve třetí třídě, náušnice mají oba (prosím vynechejme diskuzi o náušnicích u kluků apod., má je od malička, jsme řekněme jako rodina možná trochu alternativní na české poměry, ale rozhodně mu to nevadí a kdyby jen naznačil, že je nechce, tak je druhý den nemá, rozhodně to není z donucení rodičů), oba mají takové ty klasické dětské se zapínáním zepředu, a protože se jedny jak druhé rozepínaly, mají je ve zlatnictví zamčené. SUndávali jsme je jen jednou dceři na operaci, a bylo to s pláčem, nedovedu si vůbec představit, že to dělám dvakrát týdně x dvě děti.

Reklama

Přidat komentář