Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Slunicko hledame te (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Rádi bychom osvojili přímou adopci holčičku.
Více po emailu. [email protected]

Annastasia (Pá, 1. 5. 2020 - 20:05)

Dobrý večer sme manželia zo Slovenska a hľadáme dieťatko na priamu adopciu. Sme milí, vzdelaní a finančne zabezpečený pár. Vlastne detičky mat nemôžeme preto chceme pomôcť nielen dieťatku na šťastný a milujúci domov ale, aj mamičke ktorá mu ten domov vyberie❤️.

Markéta (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Dobrý den
Jsme zajištěný manželský pár z Plzeňského kraje, hledáme miminko nebo miminka k přímé adopci.
Pokud je zde maminka,která si své děti ať už z jakéhokoliv důvodu nemůže nechat a je rozhodnutá dát je k přímé adopci, napište nám prosím na email [email protected].
Děkuji

Slunicko hledame te (Ne, 26. 4. 2020 - 19:04)

Hledáme miminko které bychom si vzali domů přímou adopci.
[email protected]

Petra (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Dobrý den,
jsme zajištěný manželský pár (38,45) a bohužel nemůžeme mít vlastní děťátko. Bydlíme na vesnici v domě s velikou zahradou a moc moc toužíme být kompletní - být konečně tři... Pokud je zde maminka, která se nemůže o miminko z jakéhokoliv důvodu postarat, budeme moc rádi když nás kontaktuje na: [email protected].

Martina (Ne, 26. 4. 2020 - 08:04)

Jsem z Karhouna 27 let,bezdetná. Mohu se ozvat?

jenicekAmarenka (Po, 20. 4. 2020 - 11:04)

Dobrý den, po mnoha IVF, která vystřídal smutek, bychom se rádi stali rodiči. Do skládačky nám totiž stále chybí jeden kousek. Rádi bychom miminko z přímé adopce. kontakt: [email protected]

Hledáme štěstí (St, 15. 4. 2020 - 18:04)

Dobrý den, s manželem nemůžeme mít vlastní děti. Mě je 32 let, manželovi 30. Bydlíme ve středočeském kraji v domečku. Ke štěstí nám chybí "pouze" láska ve formě dětí. Pokud by se zde vyskytla těhotná žena, která uvažujeme o přímé adopci a chtěla by se o nás něco dozvědět, zajímalo by jí jak moc budeme toto děťátko milovat a jak se budeme ze všech sil snažit, udělat mu ten nejkrásnější domov... budu ráda když mne kontaktujte na emailu: [email protected]

Děkuji

hledamestesti (Po, 13. 4. 2020 - 19:04)

Dobrý den, s manželem nemůžeme mít vlastní děti. Mě je 32 let, manželovi 30. Bydlíme ve středočeském kraji v domečku. Ke štěstí nám chybí "pouze" láska ve formě dětí. Pokud by se zde vyskytla těhotná žena, která uvažujeme o přímé adopci a chtěla by se o nás něco dozvědět, zajímalo by jí jak moc budeme toto děťátko milovat a jak se budeme ze všech sil snažit, udělat mu ten nejkrásnější domov... budu ráda když mne kontaktujte na emailu: [email protected]

Děkuji

Slunicko hledame te (Čt, 9. 4. 2020 - 23:04)

Dobrý den.
Čekali jsme příští měsíc že přivítame doma holčičku která se má narodit.Maminka se ozvala,nabidla malou k adopci.15 .jsme se měli po kontrole setkat a domlouvat porodnici a už jsme doma vše pripravili.
Dnes mi přišla sms že sice nev8 jak se uživí ale že s8 malou nechá a že se nemáme zlobit.Maminka byla z emailu jjanina123email.cz
Hledáme jiné miminko které by u nás našlo lásku.
Po dnešku zklamání ale věříme že se najdeme.
Pište nám maminky co hledáte rodinu pro své malé které si nechat nemůžete.
Můžeme se kontaktovat na emailu [email protected]

Slunicko hledame te (Čt, 9. 4. 2020 - 23:04)

Oprava.Email [email protected]

Slunicko hledame te (Čt, 9. 4. 2020 - 23:04)

Dobrý den.
Čekali jsme příští měsíc že přivítame doma holčičku která se má narodit.Maminka se ozvala,nabidla malou k adopci.15 .jsme se měli po kontrole setkat a domlouvat porodnici a už jsme doma vše pripravili.
Dnes mi přišla sms že sice nev8 jak se uživí ale že s8 malou nechá a že se nemáme zlobit.Maminka byla z emailu jjanina123email.cz
Hledáme jiné miminko které by u nás našlo lásku.
Po dnešku zklamání ale věříme že se najdeme.
Pište nám maminky co hledáte rodinu pro své malé které si nechat nemůžete.
Můžeme se kontaktovat na emailu [email protected]

Malvina (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Dobrý den, pokud by se nějaká maminka dostala do situace, že si nemůže nechat miminko, napište prosím na adresu: [email protected]. Po traumatickem zážitku z mládí nemohu mít vlastní děti, ač jsem učitelka z mateřiny. Nabízím miminku lásku a bydlení v domě se zahradou a babičkou, nejsem lesbického zaměření. Vychovávala jsem již dítě vietnamského páru.

Eny (Út, 17. 3. 2020 - 21:03)

Dobrý den, toužíme s přítelem několik let po miminku, tak bych chtěla touto cestou oslovit maminku, která si nemůže svoje miminko nechat.
Budem rádi když nepisete na [email protected]

Pěkný večer.

Sandra (Ne, 8. 3. 2020 - 22:03)

Zdravím jsem mladý pár. Já 26 a přítel 27. Po několika neúspěšných ivf a roky trápení jsem pochopila, že přirozeně mít miminko nebudeme. Chtěla bych tohle cestou nabídnout nějakému drobečkovi milující domov, lásky plnou náruč, velkou rodinu, spousty babiček. A hlavně dva mladý lidi, kteří by chtěli být rodiče. Jsme z pardubického kraje. Neváhejte ozvi se třeba na e-mail [email protected] nebo na mobil 775926565

Prima.adopce.r… (Ne, 8. 3. 2020 - 15:03)

Jsme mladý zajištěný pár, pracující ve zdravotnictví, nicméně vlastní rodina není ze zdravotních důvodů možná. Rádi přijmeme miminko do přímé adopce. Pripravu na osvojení pod ospodem máme již za sebou, taktéž psychotesty. Pokud by jsme nějaké nastávající mamince mohli pomoci, prosím o kontakt na [email protected]
Těšíme se na kontakt, odepisujeme okamžitě.

Kačka (Po, 24. 2. 2020 - 21:02)

Dobrý den, s manželem jsme prověřeni jako cekatele na adopci už dlouhých pár let. Hledáme maminku, ktera si nemůže miminko nechat. Prosím ozvěte se na kaci.horakova @seznam.cz.

Zuzana (Po, 17. 2. 2020 - 18:02)

Dobrý den.
Jsme s manželem státem prověření a schválení žadatelé o adopci. Touto cestou hledáme miminko k přímé adopci o které se maminka nemůže postarat. Nabízíme láskyplný a finančně zajištění život pro miminko. Ozvěte se na [email protected]

Grace12345 (Po, 10. 2. 2020 - 15:02)

Dobrý den, hledáme maminku, která si nemůže své miminko nechat,zkoušeli jsme všemi dostupnými metodami mít své, bohužel to nevyšlo, tak hledáme přímou adopci, popřípadě náhradní maminku. Moc děkujeme, že se nám ozveš na email [email protected]

Grace1234 (Čt, 6. 2. 2020 - 15:02)

Dobrý den, hledáme maminku, která si nemůže své miminko nechat,zkoušeli jsme všemi dostupnými metodami mít své, bohužel to nevyšlo, tak hledáme přímou adopci, popřípadě náhradní maminku. Moc děkujeme, že se nám ozveš na email [email protected]

Reklama

Přidat komentář