Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Z (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

Z

Klarka (St, 8. 4. 2020 - 06:04)

Jak ctu tak kluci na to doslova cekaji az jim maminka zacne honit a oni si muzou osahat zenske telo,asi bych byla stejna byt kluk,nevim,ten muj mi vcera po sprse nadrzo rekl mami muzu te lizat?,znelo to strasne zvlastne,kdyz to bylo pred tim tak jsem to vnimala jinat a ted si oto rekl,az mne zasvedila a ja se uplne rozklepala,nerekla jsem nic a sla si lehnout a on sel jak magnet a stale mi koukal na pipinku pod nocni kosilkou,lehla jsem si a automaticky roztahla nohy a on se prisal,jak krasne to umi s jazykem se rict neda,ale udelal neco co jsem vazne necekala a v ten okamzik jsem vystrikla,citila jsem jak mi odtahuje kapucku a saje a asi mi vysal postevacek ven,takhle intenzivni orgasmus si nedokazu vyvolat i kdybych chtela a on pri tom mojem vystriku mnel poluci,jen zestenal a bylo hotovo,stejne bych ho nepustila dovnitr,ted jeste spi a citim jak mam tak hezky bolavou pipinku.

?? (St, 8. 4. 2020 - 07:04)

proč stále píšeš v ženském rodě, když si muž

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

To je místní schizofrenik a navíc nechápe co se kolem něj děje:(

Majo (St, 8. 4. 2020 - 09:04)

To myslis koho

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 10:04)

Nezahrávej si s pedofilními příspěvky

Z (St, 8. 4. 2020 - 06:04)

Z

Majo (Út, 7. 4. 2020 - 21:04)

Pamatuju si jak jsme prisli domu od detske lek.a mamka mi rekla ze musime skouset kuzicku,nevedel jsem co mysli a potom to prislo,mackala mi trosku valatka a stahovala az se mi postavil a
ja zazil prvni orgasmus na sucho,potom to bylo kazdy den vecer az jsem vystrikl a delame to dodnes,ikdyz uz nemusime ale mamka je krasna a asi ji to bavi a ja strikam moc rad.
.

Z (Út, 7. 4. 2020 - 22:04)

Z

Z (Út, 7. 4. 2020 - 20:04)

Z jako zmrd

Klarka (Út, 7. 4. 2020 - 18:04)

Ted budu koupat malou a potom si chci zalest do sprchy ja,doufam ze mladas nebude dolejzat ale vecer mi je jasne ze bude cekat nez usnu.

Klarka (Út, 7. 4. 2020 - 09:04)

Nevim jestli jsem jen je tatova krava blba nebo to delaji vsechny maminky,je to sice nenormalni ale kdyz to tak sylne vyzaduje a ja to chci taky,aspon pusou,tak na tom nic spetneho nevidim jo a zacal mi hodne pomahat,na 12 let je takovy ohleduplny.

Pičus (Pá, 10. 4. 2020 - 20:04)

Jo, jseš taková blbá kráva, vyjádřila jsi to dost přesně. Normální mámy se syny sexuální vztah nemají.

luci (So, 11. 4. 2020 - 00:04)

Jenže ona se z té normální za jistých okolností lehce stane nenormální a je to . Z puberťáka je potom předčasně chlap .

Klarka (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Luci,ono mas pravdu ze si mysli ze je chlap ale jenom si to mysli,do chlapa ma jeste daleko ale na druhou stranu mi to strasne chybelo a je to doma a bezpecne i kdyz je neunavitelny,mam pocit ze se mu ty kulky nalevaji snad hned,ma davku jak dospelej chlap a vazne to tak i voni,hold ma uz vyspelou prostatu i kulky.

luci (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

A ty máš dilema , připustit ? , nepřipustit ?

Klarka (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Ano mam protoze potom uz by to bylo jine,ted si pripadam hloupe a kdyz by uz mne pichal jako muz tak bych se citila jak uchylka nebo nevim proste.

luci (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Ještě nepřišel ten čas ?

Klarka (Ne, 12. 4. 2020 - 09:04)

Ne neprisel protoze se neovlada,rekne ze bude vzdy az po vastriku,rekla jsem mu ze to predce musi citit tak proc to rekne az kdyz uz prvni davka vyleti,ted taky honil si a vzdychne az kdyz strika,to je divne ne

Z (So, 11. 4. 2020 - 23:04)

Z

Reklama

Přidat komentář