Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Út, 7. 4. 2020 - 15:04)

Je to hodně cynické... Nicméně pravdivé. Tak uvažuje hodně lidí, protože kontakty s rodiči a prarodiči se zpřetrhaly a citové vazby vyhasly. Svět se tímto směrem vyvíjí.

jahodo (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

nechceš raději přimhouřit oči? https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/japonsko-nabidne-cesku-ucinny-lek-proti-koronaviru-40319672
A vysvětli prosím, proč USA měly zájem získat od Němců lék, aby s ním mohly disponovat pouze ony. Trochu podivné chování při dobrých úmyslech zachránit celý svět, obzvláště pak jejich příznivce jahodu s petkou abuřtev v ruce vedle hnoje

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

buřtem jahodo, buřtem

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

A pivem ! To byl náhodou moc dobrý nápad.

7.4. (Út, 7. 4. 2020 - 10:04)

Světová zdravotnická organizace vidí remdesivir jako toho nejslibnějšího kandidáta na lék proti nemoci.Ve ÚVN podávají s úspěchem i lék na malárii.Uvažuje se o podávání plazmy vyléčených s protilátkami,přicházejí v úvahu i vysoké vysoké dávky vitamínu C,také vakcína proti koronaviru vstupuje do první fáze klinického testování na lidech.A o zásadním vlivu karantény na nemoc již není pochyb.

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

Ano! Je vidět, že zde na tomto vlákně jsou i inteligentní a velice bystří diskutéri,...

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

Ovšem ty jsi bezesporu jednička. Jsem rád, že mám tak bystrého známého

Shabbatot-Jahoda (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

Díky (◠‿◕)

Návštěvník (Út, 7. 4. 2020 - 11:04)

Hned si ho du lupnout v prášku, k ranímu čaji.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 7. 4. 2020 - 08:04)

strážník který udodil dívku dostal vyhazov od MP v Praze....hhmmmm,...jak jsem já jahoda psal !...Po vzoru USA si dát na uniformu K.A.M.E.R.U...(píši capslock,aby to MP v Praze došlo) a všechno natáčet a pak mít důkaz.Já jahoda to vidím takto:drzý a arogantní vejlupek byl sprostý a urážel a provokoval a dostal za to přes tlamu.Nic více,nic méně,policista měl mít záznam a pak to předat státní policii a ta by všem co porušují karanténu dala pokutu 10000 a bylo by po ptákách.Tam byla ze strany porušovatelů jasná provokace...nejdřív arogantní a agresivní chování,pak sprosté urážky a toto vše úmyslně natáčeno telefonem.Chudák chlap v MP co to odskákal,ale oni si již jeho kolegové dají příště pozor a budou se řídit radou kterou jim dala jahoda a konečně si tu kameru na uniformu připnou!A jestli tam padali urážky a nadávky,tak je tohle normálně trestné a za urážku veřejného činitele jsou i §§§§§§

Rakato (Út, 7. 4. 2020 - 14:04)

Dívka dostala ránu do tváře? Ženy si musí vybrat ------ a) buď dřívější pokora, respekt k mužům, ale také zvláštní, až epesní zacházení z jejich strany. -------------------b) nebo rovnoprávnost, a také facka za facku, žádná přednost ve dveřích a záchranných člunech, a povinnost také živit rodinu. -------------------------------------------------------------- Problém je, že u nás jsou v tomto směru názory žen ještě rozkolísané - některé chtějí žít postaru, jiné, hlavně ženy z Prahy, považují muže za podřadný druh, tak jak žádá patologická západní ideologie. ---------------------------- Prostě není to jednoduché, když obdržíš od ženy facana, rozhodnout se, zda jej vrátit nebo ne. A i v případě, že jsme si jistí, že na nás útočí zdesperovaná feministka, fackovat prosím s citem, protože ženy mají slabší konstituci!

ShabbaTot-Jahoda (Út, 7. 4. 2020 - 23:04)

pokud "žena" zaůtočí slovně a i jinak na uniformu ,která představuje Stát,potom musí počítat s důsledky.A jestli to nechápe,potom nezájem...ano...žena je složité stvoření a o tom bez dizkuze,ale musí si hlavně uvědomit a ona na to má,neb žena je v průměru inteligentnější a schopnější jak muž,že u Státního orgánu ji její někdy všelijaké nálady tolerovány nebudou!Jenže ta dívka byla ještě teen a tudíž děcko,jenže já jahoda v jejím věku již rok šlapal plot s SA 58 a když mě bylo 20,velel jsem jako velitel strážní 10-tu mužné jednotce ,která měla v arzenálu kulomet a nábojové pás a osobní SA 58 a ostré v sumce,...velitel jako já měl dokonce i pistol a byl jsem připraven to nasypat do narušitele bez váhání!...Věděl jsem co je to kázeň a discilína a na svého vrstevníka i jako na dívku,která není co chce a provokuje SNB bych se díval nechápavě a s despektem....Takže,abych to zhrnul...dnešní mládež potřebuje vojnu a o tom bez dizkuze ,tak asi něco schází a to zcela jistě autorita ,tak ta teda ano.

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

Podle toho taky ta armáda vypadala. Když nevyzrálí jedinci veleli

Cynik - realista (St, 8. 4. 2020 - 05:04)

„...velitel jako já měl dokonce i pistol a byl jsem připraven to nasypat do narušitele bez váhání!...“ --- Takže bez váhání, Jahodo? Ale to je velmi zajímavé ve srovnání mnohými tvými žvásty, příkladně jak jsi již v pionýře zakládal antikomunistickou buňku… vlastně ses tady doposud prezentoval jako zarytý antibolševik, kterým jsi byl již ve chvíli, kdy tě táta nesl na diskotéku… a mamka tě pak nesla zpátky. Ale nepřekvapil jsi… opakovaně píši o černoprdelnickém pokrytectví, proč bys měl být výjimkou? Lidovci vždy kolaborovali s jakýmkoliv režimem, hlavně "být u toho"... a jejich voliči jsou nejspíš stejní.

Rakato (St, 8. 4. 2020 - 13:04)

Kdo nebyl jiskrou, neví nic o životě.

ShabbaTot-Jahoda (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

no jo...jenže tam byla armáda a v té se poslouchá.Na jedné straně jsem se scházel se "špagáty",tj vysokoškolský vzdělanýma poddůstojníkama v ilegální motlitební katolické buňce a na druhé straně ,jak jsem šel na stráž,tak jsem byl voják plnící bojový úkol v době míru a to šel ohled stranou.No....vojáci jsou prostě vojáci a to i v dnešní době,vzpomínám si na případ zlodějů kovů ve vojenském prostoru tak,jak to vyprávěl jeden můj známý ,taky voják a jak tam vojáci načapali zloděje,tak p nich ti zloději vystřelil z pistole,jenže jejich smlůla byla v tom,že se jednalo o ozbrojenou stráž a skončili s prostřílenýma nohama a kolenama,prý tam řvali jak na lesy.A co pak řekl velitel stráže strážným?...Měli jste je rovnou odstřelit,hajzlíky...No...takže asi tak pro přdstavu jak to chodí v jakékoli armádě

Rakato (St, 8. 4. 2020 - 13:04)

Pravda, do stráže se chodí s ostrými. Tam nemůže jít nějaký psychicky nevyrovnaný hovňousek, ale voják, kterému to myslí.

ShabbaTot-Jahoda (St, 8. 4. 2020 - 23:04)

chodil tam taky jeden,kandidát strany KSČ a tomu to myslelo hlavně politicky....a měl taky jistotu,že mu vše projde...nažral se na vycházce a zachrápal a nevrátil se včas?Nic se neděje...chlastal v kasárnách a devěták ho načapal?..Oslovovali se soudruhu...jakýkoliv malér měl ihned vyžehlený protože byl kandidát strany...no...,nakonec to stejně dopadlo tak,že mě sebral velitele musel jsem nastoupit nejdřív jako závodčí a pak i jako prostý strážná persona podřízena všem svým bývalým podřízeným,neb jim to politicky myslelo a tací prostě nemohou být jako pdřízení pámbíčkáři a papeženci.Nějaká kurva mě prostě nabonzovala za mé provokace s Biblí na školení PŠM a po té,co velitel strážní roty oběvil mou Bibli a kopl ji ho syrovátkového mléka zvaného Mykiška ,samoser,bylo po ptákách a byl jsem ihned a na Befel zbaven velitelské funkce.No....

Rakato (St, 8. 4. 2020 - 23:04)

Bible se přeceňuje. Ale na strašení dětí je dobrá.

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 08:04)

Dej si několik výběhů kolem kasáren a nepruď. Raději si nasaď helmu, kdyby to byl vnitroblok a řadové domky.

Reklama

Přidat komentář