Reklama

Výprask před diváky

Mara (Út, 14. 4. 2020 - 14:04)

Podle mě byl výprask od taťky a mamina ji jen bránila dalšímu mrskáni, protože u výprasku z pátku byla .. Já bych Velikonoce vynechal roušky budou ještě na dlouho:D ..

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Mamka řekla tatě ci se mi přihodilo,styděla jsem se a teta pak bratrancům řekla aby mně nechali,že jsem upadla,neřekla jim ,že jsem dostala výprask a že mám bolavý zadek.

NIKOLA (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

Omlouvám se ,že jsem to nedopsala la přišli zrovna naši.Bude mi v květnu 13 a bráchovi je 11. Když dostáváme tak mi připadá,že vříská vice než já ale já asi taky u toho vyvádím. Díky tomu výprasku jsem včera nadostala pomlázkou

NIKOLA (Po, 13. 4. 2020 - 14:04)

Ten poslední výprask byl na hlou.Jinak dostáváme s bráchou přes oblečení.I tak to tím páskem pěkně štípe.Z toho posledního výprasku mám pěkně bolavý zadek.Dnes jsem poprosila bratrance aby mně nešvihali pomlázkou.Kaž

renda (Út, 14. 4. 2020 - 12:04)

A na velikonoce taky na holou? kdopak dostal?

Mara (Po, 13. 4. 2020 - 15:04)

A já sem myslel, že pokaždý na holou ..
Tak jasný, že štípe to i tak, ale tohle je větší ostuda ..
Bratranci určitě neposlechli a dali ti co pro to že:D..

NIKOLA (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Páskem jako obvykle i když máme doma pomlázku,tu používá někdy mamka po velikonocích místo vařečky.Ale většinou dostávám od taťky a ten používá řemen.Dostáváme s bráchou.Dostáváme takovým širokým řemenem.Brácha je o dva roky mladší a vždy u toho vříská.

Mara (Ne, 12. 4. 2020 - 17:04)

Určitě na holou přes kalhoty tp není ono ..
A kolik ti vlastně je Nikčo??
A neříkej, že ty nevřískáš?

Jan (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

A dostáváte přes kalhoty nebo na holou?

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Byla jsem chvilku ale sousedka mně napráskala našim a tvrdila,že tak chodim pořád ale není to pravda.Byla jsem bita docela hodně.Zadek mně ještě dnes svědí.

Default User Image
Christian (Ne, 3. 12. 2023 - 17:12)

No Nikolo, roušku už nosit nemusíš. Ale už jsi velká holka, tak už asi nedostáváš? I když výchovný bys jistě zasloužila, tak mi napiš na [email protected]

NIKOLA (So, 11. 4. 2020 - 13:04)

Já jsem dostala včera výprask protože jsem byla venku bez roušky.

max (Pá, 3. 4. 2020 - 22:04)

Výprasky jsou super věc. Nejlepší je nařezat holce na holou před někým, aby její zadek ale nejen ten a to jak na něj dostává vidělo víc lidí, ať je frajerka taky trochu ponížená.

Lenka (So, 4. 4. 2020 - 16:04)

Souhlasím, ale moc chlapů na to nemá odvahu.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ale má. Já sám jsem dal výprask na holou už 4 ženám. A jedné asi 80x a trvalo to 2 roky vztahu. Jen většina žen upřednostňuje intimitu, nechce to před diváky, stejně jako sex, taky to většinou ženy nechtějí před diváky.

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Ano najdou se naštěstí i ti odvážní. Se sexem bych to nesrovnávala, ale proč nedostat výprask před menším publikem. Jenže to se mnohdy nelíbí právě tem chlapům, že by jejich přítelkyni takto někdo viděl.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Tak to asi záleží, co se té ženě na tom výprasku líbí. Jestli ta bolest nebo to, že se stydí. Každá je v tomto asi jiná. Je málo těch, co by to chtěly s diváky a proč to nepřiznat, jsou to exhibionistické sklony. Na druhou stranu,být takovým divákem by ně bavilo. Třeba kdyby moje bývalá žena dostala na holou s diváky, to by bylo skvělé

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Většinou je to asi kombinace obojího. Alespoň já to tak mám. A myslím že většině bývalých partnerů by se taková podívaná líbila.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

No moje bývalá žena dostala výprask na holou za to, že si brala půjčky bez mého vědomí a napodobila můj podpis. Zjistil jsem to, až mi volali, neboť to přestala platit. Jo lepšíby bylo, kdyby jí dalna holou někdo jiný a já se jen díval.

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Myslím že můj bývalý přítel by si asi hodně užil, kdyby viděl, jak dostávám od někoho výprask na holou připadně kdyby to viděl i někdo jiný.

Reklama

Přidat komentář