Reklama

Výprask před diváky

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 10:04)

Ale má. Já sám jsem dal výprask na holou už 4 ženám. A jedné asi 80x a trvalo to 2 roky vztahu. Jen většina žen upřednostňuje intimitu, nechce to před diváky, stejně jako sex, taky to většinou ženy nechtějí před diváky.

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Ano najdou se naštěstí i ti odvážní. Se sexem bych to nesrovnávala, ale proč nedostat výprask před menším publikem. Jenže to se mnohdy nelíbí právě tem chlapům, že by jejich přítelkyni takto někdo viděl.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Tak to asi záleží, co se té ženě na tom výprasku líbí. Jestli ta bolest nebo to, že se stydí. Každá je v tomto asi jiná. Je málo těch, co by to chtěly s diváky a proč to nepřiznat, jsou to exhibionistické sklony. Na druhou stranu,být takovým divákem by ně bavilo. Třeba kdyby moje bývalá žena dostala na holou s diváky, to by bylo skvělé

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Většinou je to asi kombinace obojího. Alespoň já to tak mám. A myslím že většině bývalých partnerů by se taková podívaná líbila.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

No moje bývalá žena dostala výprask na holou za to, že si brala půjčky bez mého vědomí a napodobila můj podpis. Zjistil jsem to, až mi volali, neboť to přestala platit. Jo lepšíby bylo, kdyby jí dalna holou někdo jiný a já se jen díval.

Lenka (Po, 6. 4. 2020 - 13:04)

Myslím že můj bývalý přítel by si asi hodně užil, kdyby viděl, jak dostávám od někoho výprask na holou připadně kdyby to viděl i někdo jiný.

warp (Út, 7. 4. 2020 - 09:04)

Být u toho jak vaše partnerka dostává na zadek od někoho dalšího může být ještě víc vzrušující. Klidně bych s tím souhlasil. A mohlo by to být i od muže a na holou. No manželka bohužel až takové exhibicionistické sklony nemá, aby s tím souhlasila. Říká, že se stydí dostatečně, když dostává v jejím věku na zadek ode mne a v soukromí. A to ještě trne hrůzou v práci, že si někdo všimne například jak si opatrněji sedá.

Petr (Út, 7. 4. 2020 - 12:04)

V současnosti partnerku nemám. Ale i já bych byl raději divák, než vykonavatel. To by bylo boží.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 14:04)

To já bych si taky užil. Nemuselo by to být nijak drastické, stačilo by jí nařezat třeba páskem. I bych se rád podíval, jak dostáváš. Ženské zadečky jsou skvělé, zbytečně z toho mají ženy mindráky. Dal jsem na holou i ženě, co jí bylo přes 50, byl jsem skoro přesně o 10 let mladší.

Lenka (Ne, 12. 4. 2020 - 14:04)

Teď kvůli tebe pořád myslím na to, jaké by to bylo, dostat před svým bývalým a jeho kamarády.

warp (St, 15. 4. 2020 - 11:04)

Nevím sice jaký máš vztah se svým bývalým, no asi by to bylo pěkně vzrušující. Já bych nejraději naplácal své ženě buď před našimi dobrými známými nebo například před mými kamarády se kterými se známe už od střední školy. A nebo taky před její mladší sestrou a jejím manželem. S tím posledním scenářem už téměř souhlasila, když jsme byli spolu na dovolené, no na poslední chvíli se cukla.

Petr (St, 15. 4. 2020 - 05:04)

Je to skvělá představa, co. Třeba kdyby tvuj bývalý dal výprask na holou mé bývalé manželce a já se mohl dívat. A pak bych zas já dal na holou tobě a díval by se on.

warp (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Jo, bude to nějak tak. Manželka nemá většinou nic proti tomu, když dostanu chuť naplácat jí na zadek. Většinou se sama taky poslušně svlékne i zaujme pozici. Ale musí to být výhradně v soukromí. To, že by byl při tom někdo další vůbec nepřichází v úvahu.

Petr (Po, 6. 4. 2020 - 12:04)

Ano. S tím že ženy přehnuté přes koleno jsem musel svlíkat sám. Blbé jsou těsné rifle, jdou těžko stáhnut, je třeba ještě před přehnutím ženy přes koleno rozepnout knoflík a zip.

max (So, 4. 4. 2020 - 19:04)

Říkáš ze zkušenosti? Ale asi na tom něco bude, si pamatuju když kamarádka u téma sex jednou prohlásila že ten její, a právě že to byl docela drsnější sportovní typ co se nebál porvat, neni schopnej jí ani plácnout přes zadek a když už to jemně udělá tak má hned starost jestli to nebolelo.
Ale stou odvahou to bude i u ženskejch podobný asi.... Nevím

Majda (St, 1. 4. 2020 - 08:04)

Ani ne :) dostávala jsem na prdel tak jednou za měsíc a když už, tak už teda

Trojkař (St, 1. 4. 2020 - 08:04)

A jak je to dlouho?

Majda (St, 1. 4. 2020 - 10:04)

Je mi 32 let ,takže cca 15 let zpátky naposled. Kromě Velikonoc samozřejmě :)

Trojkař (Pá, 10. 4. 2020 - 09:04)

Majdi, takže tenhle rok budeš mít od nářezu asi pokoj.

Majda (Ne, 12. 4. 2020 - 21:04)

Ani neee ;) u nas na vesnici schytam i tak jak zito :) prdel uz mam “sevrenou” ted

Reklama

Přidat komentář