Reklama

prvni masturbace

Majo (St, 8. 4. 2020 - 06:04)

Jen klidne pokracuj i prez to skubani at ti vyjde silny orgasmus.

Peťoško (So, 4. 4. 2020 - 19:04)

Je mi 13 za chvilku 14 honím si uz 4 roky a vystříkal jsem se jenom asi 4x vzdycky kdyz se chci vystrikat tak nic a kdyz vubec nad tim nepremyslim tak nekdy vystříknu proč nestříkam při každe masturbaci

Z (Čt, 9. 4. 2020 - 01:04)

Z

Deep (Pá, 27. 3. 2020 - 10:03)

Teď jsem dostříkal

Deep (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Kdy jste naposledy masturbovali

Peťoško (So, 4. 4. 2020 - 20:04)

Právě teď pred hodinou rano po obede celej den skoro nekdy i 10 za den

Abe (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Zcela určitě dnes a podruhé.

JirkaM (Čt, 26. 3. 2020 - 11:03)

Já to dělám právě teď. Za chvilku budu stříkat

Eva (Po, 23. 3. 2020 - 22:03)

Já jsem to poprvé viděla v sedmi letech u maminky. Masturbovala v koupeně úpně nahá. Pravou rukou ve vagíně, levou na ňadrech a byla při tom dost hlučná a vůbec mne nevnímala. Myslela jsem si, že jí to bolí. Všimla si mne, když jsem jí chtěla ruku z kundy odtáhnout. Byla tak rozčilená, že mne pleskla po zadečku a zahnala mne. Pak se v ní hnulo svědomí a zavolala mne zpět. Omluvila se a vysvětlila mi to. Hlavně že jí to nebolí, ale naopak, že je to příjemné. Chtěla abych to také zkusila a ukázala mi jak to mám dělat. Příjemné to bylo, ale orgasmus se dostavil až později. Hlavně jsme si od té doby dobře rozuměly. Půjčovala mi i robertka, strkala jsem ho do pochvy stále hlouběji, až jsem přišla o panenství.

Pablo 82 (So, 17. 4. 2021 - 00:04)

No tak to jsi to měla,jak se říká z první ruky.
Jak je to už dlouho,co jsi takhle mamku nachytala???

Kdyby tě to lákalo,tak si ho před tebou naživo vyhoním...dej kdyžtak vědět! Jirka

Z (Čt, 9. 4. 2020 - 01:04)

Z

Majo (Pá, 3. 4. 2020 - 07:04)

Ja bych si pred tebou klidne vyhonil,pekne pomalu aby jsi se musela udelat taky.

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

Jdu si pustit film V síťi, protože po něm se zřejmě na lov pedofilů na internetu zaměřili nejen policisté, ale i nevládní organizace a filmaři.

Skar (So, 21. 3. 2020 - 21:03)

Sorry psal jsem to na rychlo

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

V sedmi letech a už takový génius, že umí psát, ale tak hloupě. To je divné.

Any (Út, 17. 3. 2020 - 17:03)

Já si se svým pinďou hrál už jako hodně malý, ale byli to jen takové hrátky a nevěděl jsem co a jak. Zkoumal jsem svůj penis jak to šlo, asi jako každý malý kluk. Věděl jsem že se mi občas zvětší, ale nevěděl jsem proč a co s ním. To až někdy ve třetí třídě, když naše škola chodila na plavání, tak jsme se s klukama o tom bavili. Bylo nás ve třídě jen 8 kluků a jeden kluk co měl staršího bráchu nám řekl, že mu jeho brácha ukázal jak se honí penis a že nám to pak ve sprše ukáže. Vím že tam byla lavice na kterou si sedl a zbytek kluků stál a seděl kolem něj a on si sundal plavky a už mu stál. Měl ho o dost většího než já a když stáhl předložku z žaludu, tak jeho žalud byl hodně rudý a opravdu hodně veliký! Chytil penis a kmital rukou nahoru a dolů a říkal nám jak máme penis držet a jak to máme dělat a my všichni poslouchali a dívali se na to. Takto to mohl dělat necelých 5 minut a psi řekl, že cítí že bude. Nějak sme nevěděli co bude a tak nám to vysvětlil, že to je hodně příjemný a že bude stříkat sperma. Natáhl nohy a byl hodně křečovitý a jeho žalud, byl ještě větší než před tím, kůžička už mu nešla ani pořádně přetahovat a on přidal v rychlosti. Po chvilce se napl a z penisu mu začalo létat sperma. První výstřiky byly větší s pak to z něj jen teklo a my jen čuměli co se to stalo. To bylo honění! Všichni jsme se těšili domu až to zkusíme taky. Já to dělal večer v posteli a že začátku mi to moc nešlo, ale zjistil jsem jak aby to bylo příjemné. Dělal jsem to dýl jak on ve sprše a pomalu jsem cítil divné pocity a tlaky a myslel jsem že se snad počůrám, ale bylo to tak příjemné, že jsem pokračoval a zrychloval. Po chvilce jsem se úplně rozklepal a z mého penisu spíš vyteklo, než vystříklo moje první sperma. Pocit to byl všelijaký a spíš jsem si říkal, že tohle už nikdy neudělám. Vše bylo jinak, od té doby jsem začal honit penis! Ale nikdy na tohle nezapomenu a pak na ten spolužákovo mohutný penis s tím obřím a rudým žaludem.

Skar (So, 21. 3. 2020 - 16:03)

Moje první vyhonení bylo na soustředění s kamarádem mě je 11 a jemu taky a říkal, že mu jeho kamarad řekl jak se honí a že to máme skusit taky a já mu řekl že nevym jak na to no tak šel za mnou a stáhnu mi trenky a začal mi honit první chvíli to bylo skoro nic ale po chvíli jsem měl pocit že potřebuji čůrat a místo curanek to byla sperma, ale nejde na ten krasnej pocit zapomenout..

Skar (Čt, 12. 3. 2020 - 11:03)

Aho všichni chtěl by někdo, abych točil když si honim...??

Michal (Pá, 27. 8. 2021 - 16:08)

Klidně pošli na můj instagram michal_hrouda profilovka la kings

Reklama

Přidat komentář