Reklama

Výprask před diváky

Arpad (Po, 24. 2. 2020 - 17:02)

Na Velikonoce jsem se nikdy neptal. Ale jednou ma velikonoční úterý řekla "Za ten včerejšek dnes dostaneš na holou ty!" Konečně jsem dostal náhradu za výprasky od matky, které přestaly před pár roky.

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 07:02)

Tak to by se ti líbilo u nás :) den před Velikonočním pondělí chodí mrskat holky kluky :) Minimálně doma je to zábava dát manželovi na holou prdel :)

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

To je fakt. Je to zábava i z druhé strany. Dát manželce či přítelkyni na Velikonoce na holou pomlázkou. Měl jsem 2, co si o to sami řekly.

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 13:02)

Tak z druhé strany je to snad povinnost ne? :) samozřejmě je mi to na druhý den patřičně vráceno

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Tak jsou ženy, co to nesnáší. Na Velikonoce se někam ukryjí. Taky některé ženy, co mají rády výprasky, tak to nechtějí na povel a velikonoční pondělí nesnáší. Až jednu jsem přesvědčil, že to je skvělé.

Návštěvník (St, 26. 2. 2020 - 12:02)

Povídky se spankingovou tematikou na www.loyzero.blogspot.com
Několik i velikonočních.

Bára (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

No vidíš. :) Já tak nějak nemám na výběr a dostanu vždy patřičně našviháno na holou. A ten den předtím se mi teda libí víc :)

Karel (Út, 25. 2. 2020 - 14:02)

Některým ženám se to líbí. Nějak jsem ale nepochopil co vlastně. Jestli je baví ta bolest? I když já jsem nezažil nějaké tvrdé sado maso, spíš šlo o lehké naplácání rukou nebo tou pomlázkou. Takže to moc velká bolest asi nebyla.

Bára (St, 26. 2. 2020 - 10:02)

Já se nebavím o žádném SM...prostě dostanu na Velikonoce našviháno. Od manžela na holou prutem, zbytek většinou přes kalhoty pomlázkama atd. Bolest to je hodně velká, to zase jo.

Jitka (So, 28. 3. 2020 - 12:03)

U nás bývalo zvykem, že jedna pomlázka se po velikoncích schovala a v dalších měsících se používala na normální výchovné výprasky. Mně bylo celkem jedno, čím jsem zrovna bita, vařechou to bolelo steně, ale bratr s tím měl problém. Šíleně se styděl před někým přiznat, že dostal nasekáno na holou "holčičí pomlázkou", prostě výprask jako malá holka ho velice urážel.

Milka (Pá, 3. 4. 2020 - 21:04)

Jak starší kluk dostává výprask pomlázkou, je docela legrační představa, to bych chtěla vidět. Pomlázka je určená pro holky, to je fakt, být klukem, tak bych se asi také dost styděla.

Radek (So, 4. 4. 2020 - 10:04)

u nás se chodilo na Velikonoce den předem a to dostávali kluci....:)

Majda (Po, 30. 3. 2020 - 08:03)

jej fakt? :) u nás to bylo stejné, mamina si nechala tak dvě pomlázky vždy a dostávali jsme s ní pak ještě normálně. Mně to jedno taky nebylo čím to bylo. Pomlázka z prutů na holou byla děsná

Jan (Ne, 29. 3. 2020 - 15:03)

Když ta pomlázka vyschne, tak se účinek značně sníží.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

Jednak se účinek sníží, jednak se pomlázka láme. A dělá svinstvo po bytě.

Majda (Út, 31. 3. 2020 - 08:03)

no u nás asi bylo jedno, co o mě mamina přelomila. jestli vařechu, pomlázku nebo prakl na koberce :)

Trojkař (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

To muselo bejt šílený. Doufám aspoň, že to v tobě nezanechalo psychické trauma.

Jan (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Já jsem už našvihal pomlázkou na holou dvěma ženám. A líbilo se jim to. Samozřejmě že se nechaly dobrovolně, i když se asi styděly. I to je možná baví, víc než ta bolest. Ta by je asi nebavila, kdybych víc přitlačil.

Jan (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Ale asi se ti to líbí, jinak by sis na Velikonoce dát na holou nenechala. A také některé ženy se stydí.

Bára (Pá, 28. 2. 2020 - 12:02)

Tak doma nemám na výběr, manžel mi ráno strhne kalhotky a našvihá mě na holou ještě v posteli pomalu. No a pak ten zbytek, to už je jak kdy. Zadek ale mívám několik dní pěkně barevný teda

Reklama

Přidat komentář