Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Šárka (Ne, 5. 4. 2020 - 02:04)

Nebyla by jsi první ani poslední kdo má sex se synem.

Klarka (Ne, 5. 4. 2020 - 11:04)

Jak to myslis,ty jsi to zazila?

Z (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

z

Majo (So, 4. 4. 2020 - 19:04)

Zzzzzzz co to kurva je????

Návštěvník (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

Tak jak bude honit tak si ho přitahni k zadečku

Klarka (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

To jako aby se mi vycakal do zadecku?to jsem neskousela,anal,asi by to trochu bolelo si myslim

Klarla (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak a dnes jsem ho vytrestala,doufam ze uz si bude honit v soukroni a ne predemnou. V 18,00h zacinam kojit,zacal si hned honit a ja mu rekla at pocka a pockal a po nakojeni holcicky jsem si zvadla kosilku a polozila ko na postel,sedle si tak ze jsem ho umlcela pipinou prez tvar a brnkla mu po zaludu,zacal sebou skubat a uz srikal,nechala jsem ho az prestal tak jsem hned zacala s honenim a za minutku cakal zase a bez prestavky jsem honila dal a za chvili cakal potreti ale uz min a kdyz jsem honila dal tak uz se snazil mne zvednout ale nema moc sily tak prestal a za delsi chvilku uz jenom malicko kapal a potom jsem ho pustila,jo a ja se udelala dvakrat a ze tecu fest tak mnel mokre i vlasy,malam brecel a utekl do koupelny,tak doufam ze uz da pokoj,smrad jeden.

Z (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Z

Majo (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

O tom nepochybuj,je to pro ni jako nova krev v zilach,vydela by budoucnost v jinych barvach.

.. (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Vím, říkala to, ale určitě ji nic navrhovat nebudu

Majo (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tak mas smulu,pral bych ti to

.. (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Možná i jí, třeba by byla ráda

.. (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Jak mi bylo 12 tak určitě jsem nemyslel to udělat matce, začalo to tak cca kolem 16-17 hlavně když jsem ji slyšel řvát při sexu no to se honilo a vystříkal jsem se dřív jak tata, no a teď je matce přes 60 a už nesexuje a teď bych ji to mile rád udělal

Majo (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Proc nesexuje,jeste neni tak stara

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 09:04)

To kleci vy vazne chcete soulozit s vlastni mamou? Na mne to zkousi muj 12 lety syn a branim se co muzu,je pravda ze jsem z toho vzrusena a dovolila jsem mu jenom vylizat a tim jsem se odsoudila protoze to bude chtit stale a možná i vic a to vazne nejde i kdyz ted jak jsme spolu stale,nejde ven ani do skoly nikam,tak je to tezke a ma v hlave jenom to honeni a kdyz kojim tak si honi normalne predmnou a zira mi na prsa,vim ze je to strasne ale co mam delat,nenecha si nic rict a chvilema mam strach jak divne se diva.

Z (St, 1. 4. 2020 - 12:04)

Z

Cvok (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

Nejlepsi na tom je vsechno,mam to doma,rozumime si perfektne,nehrozi nic,tehotenstvi ani nemoci,je to dokonale a je vazni stastna,stale se usmiva a ja chci stale lizat,moc mi chutna a nejlip kdyz stoji u kuch.linky a ja si pod ni sednu a mam ji plnou pusu tak vrni a prirazi ze nemuze ani varit,pry kvuli mne asi umreme hladyse smnejeme.

Z (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Z

Cvok (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

Ja to nemnel tak tezke,mamka je vdova a je fakt ze se nikdy nestydela a casto chodila v nocni kosilce jen tak ale nenapadlo mne nic,az jednou kdyz uz jsem byl nadrzeny jak prase tak jsem si honil u pc a videla mne strikat a kdyz se jenom usmala tak mi to zustalo v hlave a vlastne jsem si ji zacal vsimat a vzdy kdyz se treba predklonila tak mi nastavila zadek s pipinkou tak krasne ze jsem toho vyuzil a prisal se k mni,udelala se za chvilicku az si z toho klekla a plakala stestim,aspon mi to rekla a kdyz se zvedla tak jsem ji predklonil a zasunul az jsem se vystrikal do ni,je uz po prechodu tak muzu naplno a zustalo nam to tak,proste jsem rad ze mam maminku a jeste stastnou.

Z (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Z

Reklama

Přidat komentář