Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Souhlasím. Holky jděte ven a nestresujte se.Venku je hezky a já taky půjdu. Navíc hlídám pejska rodičům,protože dnes měly na chalupě zaplý alarm,ale přijela tam služba a nic nezjistila,ale radši to tam jeli zkontrolovat. Pejska nakonec nechali tady a tak se s ním půjdu projít kolem řeky . Člověk musí na chvíli vypadnout ven . Tedy nejsem jako vy,že bych ráda čůrala venku,ale když nejsou lidi tak se netrápím a ulevím si vyjímečně taky,ale než půjdu dojdu si radši doma. Tady kolem Labe je i cyklostezka a lidi na bruslích a tam se v klidu čůrat nedá.

Majka (Čt, 2. 4. 2020 - 12:04)

Holky pozdravuju a taky se válím ,ale půjdu ven. Mně je moc líto,jak se k vám někteří pitomci chovají,ale opravdu je ignorujte. Jsme tu vzájemně, abychom se podporovaly a sdělovaly si své hezké věci že života. Pa.

Kikina (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Nereagujte na ty blbečky s IQ tykve. Jenom zbytečné plýtvání časem a emocemi.

Pissík (Čt, 2. 4. 2020 - 08:04)

Holky opravdu hezký a Kikino ty nic? Která byste to chtěla s čůráním se mnou? Vy mně tady dáváte motivaci. Klárko tebe neoslovuji,jsi zadaná a ostatní co by chtěly a jste už velký ,napište mi sem.

Jana Hrušková (Čt, 2. 4. 2020 - 09:04)

Já se stydím u kluka čůrat. U holky ne. A jsem už velká, ale jen trochu.

Sedmnáctý (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Jak jsi velká? Už tak abys mohla čůrat a mazlit se s dospělým klukem?

Jana (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

To ještě ne. Já se mazlím s plyšákem nebo s tátou a mámou . Nebo se starší sestrou,ale ta někdy nechce a má svůj pokoj. Proto se stydím čůrat s klukem a mazlit ani by mi to rodiče nedovolili.

69 (Čt, 2. 4. 2020 - 13:04)

Jestli ti je 11 tak si tady můžeme o čůrání maximálně tak psát , ale nikomu nedávej kontakt a nenech se někam zvát. I tohle psaní bych ti zakázal být tvým tátou.

Kikina (Čt, 2. 4. 2020 - 09:04)

Já byla po ránu čůrat na záchodě tak nějak normálně. Šlo mi to dobře a pustila jsem to celkem rychle a rovným proudem. Občas asi tak jako jiným holkám mi to úplně rovně neteče a trochu si při tom počůrám zadeček ale dneska to šlo dobře. Já jsem taky zadaná a jak už jsem tu psala tak i můj přítel se na mě rád dívá když čůrám. Těším se na léto až si budu moct zase trochu zablbnout. Ráda se koupu v oblečení a před tím se do něj obvykle počůrám. Natáhnu těsné tričko přiléhavé legíny počůrám se do nich a pak hurá do řeky nebo do rybníka :0) tuhle zálibu už jsem na sebe svému příteli prozradila a ten konstatoval že to musí být zajímavé a že by to chtěl vidět. Tak mu to někdy předvedu teda jestli se nebudu stydět :0)

Miška (Čt, 2. 4. 2020 - 08:04)

Já přidávám i svoje taky větší čurání ráno z baculky nebo pipinky jak u vás říkáte. Taky jsem vydržela do rána. Dnes mně bolí hlava a asi jsem se špatně probudila a jsem taková k ničemu, moc jsem nejedla a půjdu si ještě lehnout abych se srovnala.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Asi chytla coronu. Ta se projevuje bolestmi hlavy

Miška (Čt, 2. 4. 2020 - 11:04)

Jen jsem dostala měsíčky a tak mi nebylo dobře. Jsi zlý ,moc zlý a ubližuješ.

Klára (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Tohle je fakt blbá sranda. Ani nevíš jak tím ubližuješ.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Aby ses z toho neposrala, zbohatlická chudinko.

David (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Vidím,že ti z tý karantény jebe a napadáš slušný lidi. Kliď se odtud. A furt jen Kláře závidíš. Nemysli, čtu to pozorně a vím,co jsi zač.

Klára (Čt, 2. 4. 2020 - 08:04)

Liborův otec je negativní! Teď mi to poslal Libor a tak to jsem moc šťastná a slíbil, že se zastaví. Mamča včera rozhodla, že pojedeme na chaloupku a budeme tam minimáně do neděle a to je skvělý,prý má být teplo. Já ji pomůžu s tím e shopem to trochu navrhnout a rozjet a Libor to taky umí a dáme hlavy dohromady. Měly jsme celkem noc klidnou,ségra nepanikařila a jen jsme večer trochu dělaly kraviny a ještě jí její kámoška poslala nějaký srandovní videa a tak bylo lépe. Čůraly jsme až ráno a vydatně s plnýma bříškama jako vždycky a Niki si po snídani vlezla zase do pelíšku a tak se ještě budeme povalovat. Chce zase někam vyjet na kole a tak to odpoledne zkusíme. Snad už nebude mít ty zadečkový problémy, ikdyž si každá vozíme s sebou hygienické kapesníčky. Zkusíme třeba vyjet na opačnou stranu a navšívit tetu. Radime na Zanzibaru je už skoro hezky, taky jsem se dívala. Když mně se ale vzdycky začne stýskat.

Jana Hrušková (Čt, 2. 4. 2020 - 07:04)

Já jsem už čůrala .Měla jsem to pomalu a pak rychle čůrání a na záchodě a už jsem vyčůraná a pak chodím nejdřív kolem desátý a když vydržím tak později,

Radim (Čt, 2. 4. 2020 - 07:04)

Dobré ráno děvčata, pojdtě se vyčůrat! Já už čůral. Klárko, Miško, Nikolo, Jano a další...čůrejte a napište jaký jste to měly. Hezký den! Na Zanzibaru to vypadá po ránu na bouřku opět.

Pavlína (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Holky trochu pozdě, tak spíše dobré ráno do vyhřàtých pelíšků. Taky si jdu lehnout.

Návštěvník (St, 1. 4. 2020 - 21:04)

Dáme to, bude líp. Je to sice blbej virus,ale nafouklá propaganda taky.

Reklama

Přidat komentář