Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Klarka (So, 4. 4. 2020 - 18:04)

To jako aby se mi vycakal do zadecku?to jsem neskousela,anal,asi by to trochu bolelo si myslim

Klarla (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Tak a dnes jsem ho vytrestala,doufam ze uz si bude honit v soukroni a ne predemnou. V 18,00h zacinam kojit,zacal si hned honit a ja mu rekla at pocka a pockal a po nakojeni holcicky jsem si zvadla kosilku a polozila ko na postel,sedle si tak ze jsem ho umlcela pipinou prez tvar a brnkla mu po zaludu,zacal sebou skubat a uz srikal,nechala jsem ho az prestal tak jsem hned zacala s honenim a za minutku cakal zase a bez prestavky jsem honila dal a za chvili cakal potreti ale uz min a kdyz jsem honila dal tak uz se snazil mne zvednout ale nema moc sily tak prestal a za delsi chvilku uz jenom malicko kapal a potom jsem ho pustila,jo a ja se udelala dvakrat a ze tecu fest tak mnel mokre i vlasy,malam brecel a utekl do koupelny,tak doufam ze uz da pokoj,smrad jeden.

Z (Čt, 2. 4. 2020 - 19:04)

Z

Majo (Čt, 2. 4. 2020 - 17:04)

O tom nepochybuj,je to pro ni jako nova krev v zilach,vydela by budoucnost v jinych barvach.

.. (St, 1. 4. 2020 - 22:04)

Vím, říkala to, ale určitě ji nic navrhovat nebudu

Majo (St, 1. 4. 2020 - 23:04)

Tak mas smulu,pral bych ti to

.. (Čt, 2. 4. 2020 - 15:04)

Možná i jí, třeba by byla ráda

.. (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Jak mi bylo 12 tak určitě jsem nemyslel to udělat matce, začalo to tak cca kolem 16-17 hlavně když jsem ji slyšel řvát při sexu no to se honilo a vystříkal jsem se dřív jak tata, no a teď je matce přes 60 a už nesexuje a teď bych ji to mile rád udělal

Majo (St, 1. 4. 2020 - 16:04)

Proc nesexuje,jeste neni tak stara

Klarka (St, 1. 4. 2020 - 09:04)

To kleci vy vazne chcete soulozit s vlastni mamou? Na mne to zkousi muj 12 lety syn a branim se co muzu,je pravda ze jsem z toho vzrusena a dovolila jsem mu jenom vylizat a tim jsem se odsoudila protoze to bude chtit stale a možná i vic a to vazne nejde i kdyz ted jak jsme spolu stale,nejde ven ani do skoly nikam,tak je to tezke a ma v hlave jenom to honeni a kdyz kojim tak si honi normalne predmnou a zira mi na prsa,vim ze je to strasne ale co mam delat,nenecha si nic rict a chvilema mam strach jak divne se diva.

Z (St, 1. 4. 2020 - 12:04)

Z

Cvok (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

Nejlepsi na tom je vsechno,mam to doma,rozumime si perfektne,nehrozi nic,tehotenstvi ani nemoci,je to dokonale a je vazni stastna,stale se usmiva a ja chci stale lizat,moc mi chutna a nejlip kdyz stoji u kuch.linky a ja si pod ni sednu a mam ji plnou pusu tak vrni a prirazi ze nemuze ani varit,pry kvuli mne asi umreme hladyse smnejeme.

Z (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Z

Cvok (Po, 30. 3. 2020 - 13:03)

Ja to nemnel tak tezke,mamka je vdova a je fakt ze se nikdy nestydela a casto chodila v nocni kosilce jen tak ale nenapadlo mne nic,az jednou kdyz uz jsem byl nadrzeny jak prase tak jsem si honil u pc a videla mne strikat a kdyz se jenom usmala tak mi to zustalo v hlave a vlastne jsem si ji zacal vsimat a vzdy kdyz se treba predklonila tak mi nastavila zadek s pipinkou tak krasne ze jsem toho vyuzil a prisal se k mni,udelala se za chvilicku az si z toho klekla a plakala stestim,aspon mi to rekla a kdyz se zvedla tak jsem ji predklonil a zasunul az jsem se vystrikal do ni,je uz po prechodu tak muzu naplno a zustalo nam to tak,proste jsem rad ze mam maminku a jeste stastnou.

Z (Út, 31. 3. 2020 - 11:03)

Z

Patrik (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

Jak svést a přesvědčit mamku k sexu???

Radek (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

Už se ti to povedlo? Kolik je vam

Cvok (Ne, 29. 3. 2020 - 12:03)

Ted jsem cetl na syn a masturbace,jak tam nejaka maminka pise jak po ni jde jeji 12ti lety syn,taky lituju toho se jsem na mamku neskocil driv,kdyz vidim jak je spokojena ted tak mne to docela mrzi.

Cvok (Ne, 29. 3. 2020 - 11:03)

Nachytala te si honit?Jestli ti treba ustila postel tak tam nech jeji pouzite pradlo,hlad ji po zadecku,snaz se.

Cvok (Pá, 27. 3. 2020 - 23:03)

A kdyz ji to bavi jeste ted v 68letech tak to par let jeste dame,vubec na to nevypada,tak na 55 nejvic.

Reklama

Přidat komentář