Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Tak se budu těšit na vaše čůrání zítra taky já.

Majka (Po, 30. 3. 2020 - 19:03)

Klárko a MIško posílám vám pohlazení na dobrou noc do pelíšků. Miško tomu klukovi nic nenahrávej a neposílej, ještě se tolik neznáte a tohle bych nedělala. Koukám,že tady kluci podrobně popisují jak holky vykonávají potřebu, máte dost dobrý odhad, to asi hodně holek šmírujete....

Klára (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Majko děkuji a tobě taky hezkou dobrou noc. Budeme se pelíškovat a ještě něco doděláme s tou fotoknihou. Trochu se dohadujeme který obrázky a jak tam vložit,ale ono to půjde. Snad zítra nebude taková zima,chtěly bychom zase více ven. Ani jsme dnes venku vůbec nebyly a tak to zítra napravíme a třeba se někde hezky vyčůráme. Dnes jsme čůraly jen na záchodě normálně.

Miška (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Teda ten kluk z Jemnice mne uhání a chce se sejít a zase se chce sbližovat ,ale on je jen takový pudový, nevnímám z něj cit a prý má ještě jednu kamarádku, ale neřekl mi jestli s ní taky čurá. Nechám to asi na později i Klára mi to radila. On chce abych mu to jak čurám natočila na mobil a přeposlala ,ale to já nechci, já to chci jako včera . Dnes mi baculka taky hodně čurá jako tady i jiný holky píšou i Klára a Nikola. Já jsem ráno vydržela a pak jsem to měla taky proudem přes celou baculku a hodně. Pak jsem čurala dopoledne jen normálně a před chvílí na zahradě v rohu jak máme přístřešek pro nářadí a to už mi šlo prudce, protože jsem měla po obědě kafe a plný močák a to pak musím rychle. Maminka mě asi za Klárkou nepustí o velikonocích a jsem z toho špatná, prý bude ještě karanténa a já bych ji chtěla hodně vidět a podpořit, protože včera byla smutná a stýskalo se jí i po Africe. Nikdo to neví, ale já jsem večer tajně plakala pro ní, protože jsem měla už ten zákaz za ní jet a tak jsem chtěla být sama a bulila jsem tajně pod peřinou. Já ji mám moc ráda a je moc daleko. Půjdu něco dělat nebo bych zase měla slzičky, už radši teď víc nenapíšu.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Musím se zastat Kikiny. Tohle je příběh o čůrání až v následném významu a je to příběh pravdivý ao tom to je. Jen přízemní hňup se nedokáže od fikce odpoutat k nadhledu. No comment.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Kikina žádné tvoje zastání nepotřebuje. Je to inteligentní dívka a přebere si to sama

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

takže podle tvoje filosofie potřebuje zastání jen blbeček. Naopak já si vážím inteligentních a moudrých lidí a klidně podpořím jejich názor.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

výborně, to už je lepší. Takže se zklidni, nenadávej a nahraď slovo nadhled za slovo vhled. Pak se na příběh podívej znova

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Vhled mi ukazuje tebe jako zamindrákovanou osobnost s hysterickými sklony a s nezvládnutou ženskou polaritou. Sexuálně anomální až pedofilně perverzní se zaměřením na nedospělé jedince v důsledku dominantní matky a otce,který chyběl ve výchově. Mám pokračovat paní magistro?

no (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

ještě takhle. Co tě vedlo k napsání těchto slov? Je to pocit z Liborova psaní? Jestli nechceš neodpovídej.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

moje "pšouky" jsou několikrát ověřené dle reálných skutečností. A můj pocit z Liborova psaní? Nadprůměrně inteligentní osobnost s velkým vnitřním pocitem samoty ,citovou plochostí díky nenaplnění ve vztahu a v dětství. Velké vnitřní trauma transformované do jeho práce i do příběhu. Libora jsem si také "proťukla" a dokonce jsem se s ním opakovaně setkala ale v jiné záležitosti než této. Není naprosto vhodné jej zde konfrontovat,protože by mu to velmi až fatálně ublížilo,proto je vhodné nechat věci tak jak jsou.

no, (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Já ale netvrdím, že píšeš pšouky, jen že pokud někoho hodnotíš, měla bys to zargumentovat. A ty jsi psala něco o pedofilech a dominantní matce, nepřítomnosti otce. To mě zarazilo. Pokud jsi Liborova známá z reality, těžko ti odporovat, jistě víš co píšeš. Přeji hezký zbytek odpoledne.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Ta první věta patřila tobě, zbytek je o něm. Hezký podvečer.

no (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Pak tomu nerozumím, ale chápu je blbá doba, nemá smysl řešit neřešitelné. A děkuji

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 19:03)

Bavíš se s autorovou postavou. To jsou ti co ho znají taky. I když divný jsou ty urážky

Haha (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Máš sice výdrž a trpělivost, ale občas si řekni je to marné, je to marné, je to marné :)

no (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

výborně, to sice není vhled ale Ok, trochu jsem se probral. Můžeš svůj názor, protože toto je názor, nějak zargumentovat? jistě víš, že názor sice může mít každý, ale bez argumentů je to jen pšouk.

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 10:03)

Já jsem ráno taky čůrala moc a stále to šlo až mně to trochu bolelo, taky jsem se vzbudila někdy k ránu a chtělo se mi,ale ještě jsem to zaspala a pak jsem čůrala dlouho.

69 (Po, 30. 3. 2020 - 10:03)

Chtěl bych čůrat s tebou dohromady. Chceš?

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

To se stydím. Když jsme byli v létě na houbách s kamarádem co tam jezdíme k babičce tak jsem se vyčůrala v lese u stromu,ale on mně nehlídal jak čůrám,počkal kousek vedle až budu a šli jsme dál. Jen s kamarádkama někdy čůráme.

Reklama

Přidat komentář