Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Honza (Út, 31. 3. 2020 - 10:03)

Kláro já bych s tebou čůral až bych brečel. Ten tvůj proud z pipinky bych si nechal celý stříkat naobličej a pak ti ji vylízal až do sucha a další tvý čůrání to už bych vypil celý. Závidím Liborovi ,ani nevíš jak.

Martin (Po, 30. 3. 2020 - 23:03)

Každá čůrací holka mně dokáže vykolejit, že se udělám. Když je hezká a jde jī to dlouho,tak to je můj vrchol.

Dodo 11 (Po, 30. 3. 2020 - 22:03)

Vidět čůrat anonymní dívku je sice vzrušující,ale když to praktikuju s někým kdo pro mne není anonymní,a miluju ho pak to má teprve ten správný prožitek. Jinak je to jen fyziologická potřeba se na tento podnět vybít a uvolnit ze sebe napětí tím,že si u toho budu onanovat až do ejakulace nebo budu mít tak silný motivační impuls,že svyvrcholím samovolně. Tedy u těch, co jim piss učaroval. Já se k té skupině také hlásím a drží mne to od školních let.

Quick (Po, 30. 3. 2020 - 21:03)

teď co nechodíme do školy,čůráme s patnerkou každý den a i na sebe.jednou jsem ji vypil, měla to takový slaně hořký,ale šlo to.

Šišmiš (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Tak se budu těšit na vaše čůrání zítra taky já.

Majka (Po, 30. 3. 2020 - 19:03)

Klárko a MIško posílám vám pohlazení na dobrou noc do pelíšků. Miško tomu klukovi nic nenahrávej a neposílej, ještě se tolik neznáte a tohle bych nedělala. Koukám,že tady kluci podrobně popisují jak holky vykonávají potřebu, máte dost dobrý odhad, to asi hodně holek šmírujete....

Klára (Po, 30. 3. 2020 - 20:03)

Majko děkuji a tobě taky hezkou dobrou noc. Budeme se pelíškovat a ještě něco doděláme s tou fotoknihou. Trochu se dohadujeme který obrázky a jak tam vložit,ale ono to půjde. Snad zítra nebude taková zima,chtěly bychom zase více ven. Ani jsme dnes venku vůbec nebyly a tak to zítra napravíme a třeba se někde hezky vyčůráme. Dnes jsme čůraly jen na záchodě normálně.

Miška (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Teda ten kluk z Jemnice mne uhání a chce se sejít a zase se chce sbližovat ,ale on je jen takový pudový, nevnímám z něj cit a prý má ještě jednu kamarádku, ale neřekl mi jestli s ní taky čurá. Nechám to asi na později i Klára mi to radila. On chce abych mu to jak čurám natočila na mobil a přeposlala ,ale to já nechci, já to chci jako včera . Dnes mi baculka taky hodně čurá jako tady i jiný holky píšou i Klára a Nikola. Já jsem ráno vydržela a pak jsem to měla taky proudem přes celou baculku a hodně. Pak jsem čurala dopoledne jen normálně a před chvílí na zahradě v rohu jak máme přístřešek pro nářadí a to už mi šlo prudce, protože jsem měla po obědě kafe a plný močák a to pak musím rychle. Maminka mě asi za Klárkou nepustí o velikonocích a jsem z toho špatná, prý bude ještě karanténa a já bych ji chtěla hodně vidět a podpořit, protože včera byla smutná a stýskalo se jí i po Africe. Nikdo to neví, ale já jsem večer tajně plakala pro ní, protože jsem měla už ten zákaz za ní jet a tak jsem chtěla být sama a bulila jsem tajně pod peřinou. Já ji mám moc ráda a je moc daleko. Půjdu něco dělat nebo bych zase měla slzičky, už radši teď víc nenapíšu.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Musím se zastat Kikiny. Tohle je příběh o čůrání až v následném významu a je to příběh pravdivý ao tom to je. Jen přízemní hňup se nedokáže od fikce odpoutat k nadhledu. No comment.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Kikina žádné tvoje zastání nepotřebuje. Je to inteligentní dívka a přebere si to sama

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

takže podle tvoje filosofie potřebuje zastání jen blbeček. Naopak já si vážím inteligentních a moudrých lidí a klidně podpořím jejich názor.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

výborně, to už je lepší. Takže se zklidni, nenadávej a nahraď slovo nadhled za slovo vhled. Pak se na příběh podívej znova

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Vhled mi ukazuje tebe jako zamindrákovanou osobnost s hysterickými sklony a s nezvládnutou ženskou polaritou. Sexuálně anomální až pedofilně perverzní se zaměřením na nedospělé jedince v důsledku dominantní matky a otce,který chyběl ve výchově. Mám pokračovat paní magistro?

no (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

ještě takhle. Co tě vedlo k napsání těchto slov? Je to pocit z Liborova psaní? Jestli nechceš neodpovídej.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

moje "pšouky" jsou několikrát ověřené dle reálných skutečností. A můj pocit z Liborova psaní? Nadprůměrně inteligentní osobnost s velkým vnitřním pocitem samoty ,citovou plochostí díky nenaplnění ve vztahu a v dětství. Velké vnitřní trauma transformované do jeho práce i do příběhu. Libora jsem si také "proťukla" a dokonce jsem se s ním opakovaně setkala ale v jiné záležitosti než této. Není naprosto vhodné jej zde konfrontovat,protože by mu to velmi až fatálně ublížilo,proto je vhodné nechat věci tak jak jsou.

no, (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Já ale netvrdím, že píšeš pšouky, jen že pokud někoho hodnotíš, měla bys to zargumentovat. A ty jsi psala něco o pedofilech a dominantní matce, nepřítomnosti otce. To mě zarazilo. Pokud jsi Liborova známá z reality, těžko ti odporovat, jistě víš co píšeš. Přeji hezký zbytek odpoledne.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Ta první věta patřila tobě, zbytek je o něm. Hezký podvečer.

no (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Pak tomu nerozumím, ale chápu je blbá doba, nemá smysl řešit neřešitelné. A děkuji

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 19:03)

Bavíš se s autorovou postavou. To jsou ti co ho znají taky. I když divný jsou ty urážky

Haha (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Máš sice výdrž a trpělivost, ale občas si řekni je to marné, je to marné, je to marné :)

Reklama

Přidat komentář