Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

Musím se zastat Kikiny. Tohle je příběh o čůrání až v následném významu a je to příběh pravdivý ao tom to je. Jen přízemní hňup se nedokáže od fikce odpoutat k nadhledu. No comment.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Kikina žádné tvoje zastání nepotřebuje. Je to inteligentní dívka a přebere si to sama

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

takže podle tvoje filosofie potřebuje zastání jen blbeček. Naopak já si vážím inteligentních a moudrých lidí a klidně podpořím jejich názor.

no (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

výborně, to už je lepší. Takže se zklidni, nenadávej a nahraď slovo nadhled za slovo vhled. Pak se na příběh podívej znova

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 15:03)

Vhled mi ukazuje tebe jako zamindrákovanou osobnost s hysterickými sklony a s nezvládnutou ženskou polaritou. Sexuálně anomální až pedofilně perverzní se zaměřením na nedospělé jedince v důsledku dominantní matky a otce,který chyběl ve výchově. Mám pokračovat paní magistro?

no (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

ještě takhle. Co tě vedlo k napsání těchto slov? Je to pocit z Liborova psaní? Jestli nechceš neodpovídej.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

moje "pšouky" jsou několikrát ověřené dle reálných skutečností. A můj pocit z Liborova psaní? Nadprůměrně inteligentní osobnost s velkým vnitřním pocitem samoty ,citovou plochostí díky nenaplnění ve vztahu a v dětství. Velké vnitřní trauma transformované do jeho práce i do příběhu. Libora jsem si také "proťukla" a dokonce jsem se s ním opakovaně setkala ale v jiné záležitosti než této. Není naprosto vhodné jej zde konfrontovat,protože by mu to velmi až fatálně ublížilo,proto je vhodné nechat věci tak jak jsou.

no, (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Já ale netvrdím, že píšeš pšouky, jen že pokud někoho hodnotíš, měla bys to zargumentovat. A ty jsi psala něco o pedofilech a dominantní matce, nepřítomnosti otce. To mě zarazilo. Pokud jsi Liborova známá z reality, těžko ti odporovat, jistě víš co píšeš. Přeji hezký zbytek odpoledne.

Zdena (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Ta první věta patřila tobě, zbytek je o něm. Hezký podvečer.

no (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

Pak tomu nerozumím, ale chápu je blbá doba, nemá smysl řešit neřešitelné. A děkuji

Návštěvník (Po, 30. 3. 2020 - 19:03)

Bavíš se s autorovou postavou. To jsou ti co ho znají taky. I když divný jsou ty urážky

Haha (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

Máš sice výdrž a trpělivost, ale občas si řekni je to marné, je to marné, je to marné :)

no (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

výborně, to sice není vhled ale Ok, trochu jsem se probral. Můžeš svůj názor, protože toto je názor, nějak zargumentovat? jistě víš, že názor sice může mít každý, ale bez argumentů je to jen pšouk.

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 10:03)

Já jsem ráno taky čůrala moc a stále to šlo až mně to trochu bolelo, taky jsem se vzbudila někdy k ránu a chtělo se mi,ale ještě jsem to zaspala a pak jsem čůrala dlouho.

69 (Po, 30. 3. 2020 - 10:03)

Chtěl bych čůrat s tebou dohromady. Chceš?

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 12:03)

To se stydím. Když jsme byli v létě na houbách s kamarádem co tam jezdíme k babičce tak jsem se vyčůrala v lese u stromu,ale on mně nehlídal jak čůrám,počkal kousek vedle až budu a šli jsme dál. Jen s kamarádkama někdy čůráme.

69 (Po, 30. 3. 2020 - 14:03)

se mnou by ses stydět nemusela. Čůrání holky je krásný.

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 16:03)

Styděla bych se. Ne čůrání je krásný když se můžeš vyčůrat když se ti chce a pak už je ti dobře a nemusíš se kroutit a dávat nohy k sobě.

69 (Po, 30. 3. 2020 - 17:03)

To ano,ale je krásné dívat se jak to prýští z holky jak čůrá a z těch míst z pipinky.

Jana Hrušková (Po, 30. 3. 2020 - 18:03)

To mi někdy taky prýští když se mi chce hodně taky dlouho ,ale radši když můžu si dojdu dřív a čůrám v klidu normálně.

Reklama

Přidat komentář