Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 29. 3. 2020 - 18:03)

Libor odjel a já mám neskutečnou depku, ne z toho, že odjel, ikdyž taky trochu, ale dívali jsme se spolu na film o africké přírodě a safari a zvířátkách a mně se moc stýská, já jsem u toho to nemohla překonat a utekla jsem do koupelny a plakala jsem a nešlo s tím nic dělat ikdyž přišel hned Libor i mamča za mnou. Nevím co se to se mnou stalo, ale já tam stašně chci se vrátit zpátky. Musím. Nikola je se mnou tady a budeme u mně v pelíšku, napíšu víc asi až zítra. Asi ta karanténa a všechno na mně nějak padlo, i to,že mamča má starost a tak.

Marek (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

Kláro, mně je 48 roků a byl jsem na Safari dvakrát, jednou v Keni na národních parcích Tsavo a Masai mara a podruhé stejně jako ty v Tanzanii na Ruaze. Vím, proč to v tobě zanechává tyto hluboké prožitky, zjednodušeně řečeno, poznala jsi a navnímala jsi prapůvodní energii Země a pochopila jsi jak obrovský je pro člověka prožitek a poznání, když se stane součástí divoké přírody a dokáže ji naslouchat a pochopit své místo a hlas planety. Ty tam nebudeš jen jednou ,o tom jsem přesvědčen a dost ti to v dobrém ovlivní další život.

Marku, (Ne, 29. 3. 2020 - 22:03)

ty jsi přírodovědec nebo jen cestovatel? Co tě tam zaujalo ze zvířat nejvíc? Daniel.

Majka (Ne, 29. 3. 2020 - 19:03)

Klárko já jsem z toho smutná taky.I jak si někteří tady tebe berou do úst a snaží se tě zostudit. Ignuruj to. Tahle doba je náročná a já měla taky odpoledne takovou prázdnotu v sobě a hodně mi vadí, že nemůžeme třeba s partnerem na pivo nebo do kina a za kamarády. Zkouším se vcítit do toho, proč to tak prožíváš a co se v tobě hnulo, nevím, asi jsou to jen vzpomínky, ale cítím tam něco víc a zásadního, ale nedokážu to popsat, budu o tom ještě přemýšlet. Nebuď smutná a hezky se vyspinkej a zítra bude líp.

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 18:03)

No to si teď nějaký čas ani neškrtneš. Koukej mazat do práce, na tyhle snobárny máš času dost. jednou ti to bohatě stačilo, někdo se tam nepodívá za celej život a tys tam byla jako princezna ještě neplnoletá a to s celou rodinou díky Liborovi. Tak si toho koukej považovat!

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 19:03)

Jdi do prdele, ty hovado!!!!

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 19:03)

A do čí prdele? Do Klárkoliborovy? Zvážím i tuto možnost

Silvestr (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

Do tvý prdele buziku -

budiž pestr (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

HiHi

Radim (Ne, 29. 3. 2020 - 18:03)

Tohle je jen sprostá závist. Hnusný a zlý. Máš mindráky a nepřeješ nikomu dobro. Kláro tohle spláchni, ten člověk nestojí za žádnou křivdu nebo slzy. Radši napiš něco o tom jak to bylo hezký s Liborem a jak ti čůrá pipinka. Máš talent.

úúúúú (Ne, 29. 3. 2020 - 16:03)

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDocela hezky

Inka (Ne, 29. 3. 2020 - 13:03)

Já chci taky nabíječe, 32 roků a jsem dva roky bez vztahu, Karviná, je tu někdo poblíž, sympatický,štíhlý, dám i piss, mám to ráda situačně. Jsem štíhlá, RNDr.

69 (Ne, 29. 3. 2020 - 12:03)

Jo jedině babu a chlast,je tahle doba na palycy.

Radim (Ne, 29. 3. 2020 - 11:03)

To je hezký, zapomeňte na karanténu a sexujte! Na Zanzibaru je hezky....

Dominik (Ne, 29. 3. 2020 - 10:03)

Miško a máš a koncepci? Asi ti to nedělal přes gumu,když uvádíš ,že do tebe vytek .

Miška (Ne, 29. 3. 2020 - 09:03)

Já to teda napíšu. Včera mne ten kluk viděl jak čurám, ikdyž mi to nešlo hned před ním pustit, ikdyž jsem potřebovala nutně, ale styděla jsme se chvíli i svlečená na bobečku a šlo to až za chvíli ven. On byl hodně vzrušenej ale nic si nedovolil jen se vyčural taky, protože mi to slíbil a já se taky dívala jak to z něj proudí a jak dělá oblouček proudu do trávy a taky mu to moc nešlo, protože byl hodně velikej . Tak jsme se ještě chvíli procházeli a pak v lese po mně chtěl abych se ještě vyčurala a to už jsem se nestyděla, ale nepotřebovala jsem tolik, ale udělala jsem ještě trochu a čurala jsem a on se pak úplně neovládl a do baculky mi se snažil proniknout, byl trochu nešikovný a moc se nedokázal trefit asi proto, že jsme to zkoušeli ve stoje za stromem a já jsem si nakonec stáhla kalhotky a silonky celý a zůstala mi jen sukně a víc jsem roztáhla nohy a pak se to povedlo a za chvíli z něj vyteklo všechno do mně. Já jsem si to ale užila málo a byla jsem z toho víc nejistá ,ale bylo to moc kouzelný. Domluvili jsme se zase za týden. Doma jsem si tajně v koupelně hrála s baculkou jak už to znám a myslela jsem na něj tak silně, že jsem za chvíli byla holkou úplně udělanou až jsem se u toho počurala jak to bylo moc krásný. Stydím se trochu.

Pissík (Ne, 29. 3. 2020 - 14:03)

Miško ,jak ti čůrá pipinka dnes?

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 10:03)

Tak vidíš Míšo,jen tak dál. A Klárka bude mít pipinku plnou od Libora odpoledne. Závidím vám.

Klára (Ne, 29. 3. 2020 - 09:03)

Dnes přijede Libor a budeme spolu , ale nejdřív budu mamče pomáhat udělat oběd, toho králíka. Prochrněly jsme skoro celou noc, ségra musela jít čůrat kolem půl pátý a tak jsem šla taky. Tentokrát nebyla ani tak rozespalá a tak jen stáhla kalhotky a nastavila pipinku na záchod a hned hodně čůrala, já jsem to udělala taky a ještě jsme pak usnuly.Vím, jak Miška včera s tím klukem byla a co prožila, ale nebudu to za ni psát, jestli bude chtít, tak to napíše sama, ale moc se těším, že se o velikonocích uvidíme jestli ji mamča pustí ,jestli už nebude ten virus. Ségra si přinesla Ťufíka k nám a tak ještě budeme chvíli s ním.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Libor má rád davajky, kdo by to řekl, že

Reklama

Přidat komentář