Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

budiž pestr (Ne, 29. 3. 2020 - 20:03)

HiHi

Radim (Ne, 29. 3. 2020 - 18:03)

Tohle je jen sprostá závist. Hnusný a zlý. Máš mindráky a nepřeješ nikomu dobro. Kláro tohle spláchni, ten člověk nestojí za žádnou křivdu nebo slzy. Radši napiš něco o tom jak to bylo hezký s Liborem a jak ti čůrá pipinka. Máš talent.

úúúúú (Ne, 29. 3. 2020 - 16:03)

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDocela hezky

Inka (Ne, 29. 3. 2020 - 13:03)

Já chci taky nabíječe, 32 roků a jsem dva roky bez vztahu, Karviná, je tu někdo poblíž, sympatický,štíhlý, dám i piss, mám to ráda situačně. Jsem štíhlá, RNDr.

69 (Ne, 29. 3. 2020 - 12:03)

Jo jedině babu a chlast,je tahle doba na palycy.

Radim (Ne, 29. 3. 2020 - 11:03)

To je hezký, zapomeňte na karanténu a sexujte! Na Zanzibaru je hezky....

Dominik (Ne, 29. 3. 2020 - 10:03)

Miško a máš a koncepci? Asi ti to nedělal přes gumu,když uvádíš ,že do tebe vytek .

Miška (Ne, 29. 3. 2020 - 09:03)

Já to teda napíšu. Včera mne ten kluk viděl jak čurám, ikdyž mi to nešlo hned před ním pustit, ikdyž jsem potřebovala nutně, ale styděla jsme se chvíli i svlečená na bobečku a šlo to až za chvíli ven. On byl hodně vzrušenej ale nic si nedovolil jen se vyčural taky, protože mi to slíbil a já se taky dívala jak to z něj proudí a jak dělá oblouček proudu do trávy a taky mu to moc nešlo, protože byl hodně velikej . Tak jsme se ještě chvíli procházeli a pak v lese po mně chtěl abych se ještě vyčurala a to už jsem se nestyděla, ale nepotřebovala jsem tolik, ale udělala jsem ještě trochu a čurala jsem a on se pak úplně neovládl a do baculky mi se snažil proniknout, byl trochu nešikovný a moc se nedokázal trefit asi proto, že jsme to zkoušeli ve stoje za stromem a já jsem si nakonec stáhla kalhotky a silonky celý a zůstala mi jen sukně a víc jsem roztáhla nohy a pak se to povedlo a za chvíli z něj vyteklo všechno do mně. Já jsem si to ale užila málo a byla jsem z toho víc nejistá ,ale bylo to moc kouzelný. Domluvili jsme se zase za týden. Doma jsem si tajně v koupelně hrála s baculkou jak už to znám a myslela jsem na něj tak silně, že jsem za chvíli byla holkou úplně udělanou až jsem se u toho počurala jak to bylo moc krásný. Stydím se trochu.

Pissík (Ne, 29. 3. 2020 - 14:03)

Miško ,jak ti čůrá pipinka dnes?

Návštěvník (Ne, 29. 3. 2020 - 10:03)

Tak vidíš Míšo,jen tak dál. A Klárka bude mít pipinku plnou od Libora odpoledne. Závidím vám.

Klára (Ne, 29. 3. 2020 - 09:03)

Dnes přijede Libor a budeme spolu , ale nejdřív budu mamče pomáhat udělat oběd, toho králíka. Prochrněly jsme skoro celou noc, ségra musela jít čůrat kolem půl pátý a tak jsem šla taky. Tentokrát nebyla ani tak rozespalá a tak jen stáhla kalhotky a nastavila pipinku na záchod a hned hodně čůrala, já jsem to udělala taky a ještě jsme pak usnuly.Vím, jak Miška včera s tím klukem byla a co prožila, ale nebudu to za ni psát, jestli bude chtít, tak to napíše sama, ale moc se těším, že se o velikonocích uvidíme jestli ji mamča pustí ,jestli už nebude ten virus. Ségra si přinesla Ťufíka k nám a tak ještě budeme chvíli s ním.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Libor má rád davajky, kdo by to řekl, že

Steve (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Ok ,první zkušenosti a jdou do toho zbrkle. Je to jinak než za našich časů. Klára ale se zdá stabilní.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Miška asi opravdu dostala do baculky naplněno. Jen nevím, že by hned na to šla na první schůzce, ale psala, že si s ní často hrála sama a tak to asi potřebovala jako prase drbání.

Tom (So, 28. 3. 2020 - 23:03)

Já bych ji naplnil taky,kdyby byla ochotná čůrat,tak bych se neudržel.

Pavlína (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Já se holky přidávám. Tedy ty zlý sliny na vás házel ten z Krnova,ale nic si z toho nedělejte- Krásnou dobrou noc!

Klára (So, 28. 3. 2020 - 20:03)

Před chvilkou jsme přijely z chaloupky a užily jsme si tam krásný den a tak jsme trochu unavený. Hrabaly jsme listí a opekly si buřty,sousedka nám přinesla naštěstí už naporcovanýho králíka ke zpracování a tak mamča ho hned zítra udělá se špenátem a knedlíkem a my ji rády pomůžeme a bylo nám moc hezky. Počůraly jsme na pozemku trávu dokonce dvakrát, jednou hned když jsme přijely a pak tajně za boudou chvíli před odjezdem a řekly jsme si, že bychom tam rády byly i déle, ale má se ještě ochladit a tak jsme daly ptáčkům slunečnici do krmítka a odjely domů. Asi půjdeme hned do pelíšků, jen se osprchneme a vypustíme naše pipinky, aby nám vydržely do rána pojmout tekutinu tak abysme jsme se nemusely budit a budeme chrnět.

Majka (So, 28. 3. 2020 - 20:03)

to vám moc přeju a kéž by nám to na ty velikonoce vyšlo. Nechci vás nijak moc obtěžovat, jen na chvíli kdyby to bylo možné. Holky krásný pelíškování. Já se taky už chystám do postýlky a partner taky a tak budeme spolu. Miška je samá záhada, já si ale myslím,že to dopadlo dobře ,protože jinak by to řekla hned, tak asi to bylo hezký a tak Miško ti talky posílám přání krásné dobré noci.

Miška (So, 28. 3. 2020 - 16:03)

Ten kluk odjel před chvílí. Byli jsme se projít,byl sympatický a já se nakonec vyčurala,chtělo se mi hodně,ale styděla jsem se ,že mi to na bobečku nešlo hned vůbec a až jsem to nějak nemohla udržet a pustila to všechno a bylo mi to jedno. A dál se stydím. Napíšu to,ale teď ne hned.

Dominik (So, 28. 3. 2020 - 18:03)

Tak Míšo nestyď se,že ti naplnil pipinku ?

Reklama

Přidat komentář