Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Steve (Pá, 27. 3. 2020 - 16:03)

Tak co ... kde je Tony? Už někdo o něm něco ví?

Impokatouš (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Hele Rakatouši, jak už jsem kdysi psal, pro mě je v životě důležité: líbit se mladým holkám a spát s nimi, takže až už mi nebude stát nebo budu mít vrásky a budu starý a hnusný ( i když do jistého věku ještě vrásky nejsou tak nepřitažlivé, viz. George Cloony), už nevím proč bych tu měl opruzovat lidstvo. Jen překážet a brát zdroje. Když už nebudu mít pevnou erekci aspoň jednou dvakrát do týdne (nevím jak to mají chlapi kolem 50tky, jsem ještě mladý), když už po mně nepůjdou mladý holky, jako nevěřící nemam co tu opruzovat. Zabiju se. Samozřejmě pokud bych zbohatl, tak bych si platil hezké mladé kurvičky až do pozdního věku, kupoval bych si hormony a tak. Ale jen kdybyc na to měl prachy, jinak konec, šlus

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Píšeš pičoviny.

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Podle rodičů a prarodičů vím, že názory na život (a smrt) se mění od dětství po starobu. Takže ty jsi jen v určité fázi, dané věkem. Ve starobinci to budeš vidět zase jinak.

Impotent-kato (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Starý Rakatouš už se těší do rakve, co tady, když už mu nestojí? To raději důstojně zemřít na koronavirus

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Pod kámen, pomatený hejhulo!

duch matky (Pá, 27. 3. 2020 - 00:03)

Přišla jsem na toto fórum, abych ti odpustila, Touho, smiř se s Višnou, je to jediný pravý bůh vedle Šivy

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 00:03)

Zalez skřete zpátky do slipů Pavla z Čech.

Rakato (Čt, 26. 3. 2020 - 21:03)

Tak mám pocit, že těch skřetů je tady více.

Rakato (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

End is never the End.

ateista (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

kdyby ke mně umírajícímu přišel kněz nebo imám, stačím mu ještě plivnout do ksichtu

Rakato (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

Dočasně odcházím. Nemám čas. Jdu roztáčet zeměkouli.

Návštěvník (Čt, 26. 3. 2020 - 18:03)

Někdo říká: Spánek je dobrý, smrt je lepší, ale vůbec nejlepší je se nenarodit. ------------------------------------------------------------------- tak to je bomba..... stoprocentní souhlas

Touha (Čt, 26. 3. 2020 - 17:03)

Ještě bych dodala k tomu, jak Jirka psal, že by u umírání měl být přítomen kněz, případně předčítány náboženské texty. S tím velmi souhlasím a pochopitelně nejen u křesťanů ale u jakéhokoli náboženství. Dle přání umírajícího....ony to tak nějak nemocnice proklamují, ale stejně to pak dopadne jinak

Rakato (Čt, 26. 3. 2020 - 23:03)

Asi jsi nikdy neviděla pokoj s ležáky. Velká cimra, pět osm postelí, na všech umírají staří lidé. Když někdo sebou škubá v předsmrtné křeči, jeho postel naráží na sousední, takže sousedka přesně ví, co se vedle děje.... No není to pěkné místo. A do toho mají chodít faráři a prozpěvovat co pátý den modlitby, aby ti ostatní nezapomněli, že jsou na řadě? ----------------------------------------------------------
No a je tady další problém - těžko se trefí, kdo zrovna umírá. Byly případy, že někoho dali do takového pokoje umřít, a on se vzpamatoval, a žil ještě několik let. ----------------------------------------------Takže když nějaká zpovykaná feministka vykládá, že se jí někdo pokusil znásilnit a že má z toho frustraci na celý život, že na to myslí každý den a je psychicky na dně, co má říkat člověk, co byl na pokoji pro ležáky, a na pár let se z nemoci vyhrabal.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 07:03)

Co má říkat člověk co byl na pokoji pro ležáky? Bude šťastný, že spadl hrobníkovi z lopaty.

Touha (Čt, 26. 3. 2020 - 23:03)

jojo, nezažila, ale zažila jsem umírání svých rodičů v nemocnicích a nikdy s nezbavím pocitu viny, že jsem to s tím lhostejným personálem nezvládla. Chce se mi brečet ještě teď,

Rakato (Pá, 27. 3. 2020 - 13:03)

Jsou to smutné věci. Bohužel si každý musí prožít smrt svých rodičů, a pak svou vlastní.

zneužít všecko (Čt, 26. 3. 2020 - 16:03)

někteří lidé se dusí a nechtějí roky žít na drogách a ležet a čumět do stropu kvůli vaší pitomé nedokázané víře v bohy :)

zneužít všecko (Čt, 26. 3. 2020 - 16:03)

Jirko, někteří lidé ale ty pozitivní myšlenky nemají nebo už je nic nezkého nečeká, jsou staří, nevěří v bohy a jsou v bolestech, proč by ti se nemohli sami zabít?

Reklama

Přidat komentář