Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

CD95 (Pá, 27. 3. 2020 - 12:03)

Ahoj, Lubu samozřejmě z fóra znám. Napíšu mu a díky. Já fakt psát neumím, fantazii mám sice bujnou, ale maturitní slohovka prošla velmi těsně. :D.

123 (Čt, 26. 3. 2020 - 17:03)

Casto si predstavuji holku s pemprskou a v leginach,je to nadherna predstava.jednou jsem videl na vlastni oci zenu cca 40 let,ale musim rict fakt hezkou a sexy,mela cerne leginy,kratkou bundu a na zadecku mela krasne vyrisovanou plenku.s kamaradem jsme nevericne staly a koukaly na sebe a jen pokrcily rameny.pamatuji si ze tenkrat me to hrozne vzrusilo.vy holky plenku vzdy maskujete nebo chodite i v obtahlejsich vecech?

Evka (Čt, 26. 3. 2020 - 15:03)

CD95 - jak myslíš nasměrovat? jak jako to vysvětlit,...?

CD95 (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

Nasměrovat ve smyslu toho, že když rodiče to budou chtít řešit, tak navrhneš sama plenky.

123 (Čt, 26. 3. 2020 - 14:03)

Holky v plenkach jsou sexy,je to roztomile.ale lidi ktery tuhle uchylku nesdilej to chapat nebudou.je tezke najit partnera ktery to pochopi a bude tolerovat.

Kuba (Čt, 26. 3. 2020 - 15:03)

Souhlasím s tebou máš naprostou pravdu holky v plenkách jsou sexy hlavně pro ty dominantní chlapy

Lily (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Tak jsem se k tomu včera zase neodvážila. Mamka mi včera ty plenky přinesla odpoledne když přijela z nákupu a pak někdy večer kolem devátý přišla jestli už je mám na sobě. Říkala jsem že ne a že to zvládnu bez nich tak mamka říkala že aspoň na pár dní pro jistotu ať si je vezmu. Tak mě poslala ať si zajdi na záchod a když jsem se vrátila tak už čekala s plenkou. Pořád jsem dělala jakože je nechci aby to nebylo podezřelý ale mamka mi jenom řekla ať si sundám pyžamo že mi pomůže. Ještě jsem jí řekla že ještě nejdu spát že si je teda vezmu pak a ona že ať si zkusím jestli mi nějak nevadí. Jako bylo to fakt hustý když mě přebalovala přesně tak jsem to chtěla. Ještě říkala že mě přijde skontrolovat jak mi sedí tak když odešla tak jsem si ji ještě schválně sundala. Když pak asi za hodinu přišla a zjistila že jsem si ji sundala tak byla docela naštvaná a zabalila mě do ní znova ale vzala mi kraťasy od pyžama ať kdyžtak vidí jestli jsem si ji nesundala. Tak doufám že mě teďka bude kontrolovat častějc. Dlouho jsem nemohla usnout dost jsem nad tím přemýšlela a užívala si to. Pořád to u nemůžu uvěřit. Ještě jsem se docela dost napila nakonec než jsem usnula někdy po půlnoci tak už se mi chtělo docela dost čůrat. Pak jsem se někdy v noci vzbudila když už jsem to nemohla vydržet a počůrala jsem se a bylo to úžasný. Ráno mě pak mamka přišla skontrolovat, když viděla že jsem vzhůru tak mi odhrnula peřinu a skontrolovala plenku. Hned mi to říkala že ještě že si toho všimnula že jsem si ji večer sundala protože jinak bych zase počůrala postel. Dneska asi už konečně zkusím tu nehodu přes den, doufám že dostanu ty plenky i na den.

Kikina (Čt, 26. 3. 2020 - 09:03)

Vidím že Sabi mi tu dělá pěknou reklamu v mé nepřítomnosti :0) no co bych zastírala když jsem ještě tak před rokem byla single tak jsem se držela zásady když něco dělám dělám to pořádně a byla jsem zvyklá jet nadoraz. Po svých celonočních a někdy i skoro celodenních akcích jsem končila tak zřízená že moje pipina a rýha mezi půlkami někdy pod tím hnědým nánosem ani nebyla vidět :0) a obvykle jsem se při takových akcích tak 2x až 3x udělala někdy jsem byla tak vzrušená že i samovolně ani jsem si to nemusela dělat rukou :0) jo dát se pak dohromady je někdy docela nářez a je třeba na to mít náturu a nebýt úplná cimprlich slečinka jak se tu Anežka ptala tak teda já z toho taky nikdy nic nechytla a pokakavam se od svých 15 bude mi 23 takže skoro už osm let. Není to žádná věda stačí se pak jenom umět důkladně umýt hlavně na těch intimních místech. Po delším pobytu v pokakanem oblečení namazat zadeček krémikem proti opruzeninam na ty jsem ze začátku když jsem se pokakala a byla v tom moc dlouho docela trpěla ale pak už si moje kůže tak nějak zvykla. Nemám naštěstí nijak citlivou pokožku můžu se v létě bez obav vykoupat v řece nebo rybníce. No s mými hardcore akcemi mám teď stejně utrum. Naposledy jsem se totálně zprasila v noci ze silvestra na nový rok to se mnou ještě můj přítel nebydlel. Teď už se pokakavam jenom tak decentně a žiju ze své staré slávy :0)

Anonyn (St, 25. 3. 2020 - 18:03)

Napada me holky otazka,kdyz vas takhle vzrusuji plenky,vzrusuji vas taky vlozky kdyz mate sve dny?v podstate je to podobne a kdyz vemu vlozky na noc maxi tak je to podobny pocit mezi nohama.nebo?

Denča (St, 25. 3. 2020 - 19:03)

Tohle fakt dokáže vymyslet jenom chlap. Když máme své dny tak je tohle to poslední na co myslíš

Kikina (St, 25. 3. 2020 - 19:03)

Asi tak nějak :0) naštěstí už jsem to dlouho nedostala a doufám že hned tak ani nedostanu. Anežko těším se co mi napíšeš pěkného. A copak hezkého jsi měla dneska v plínce? Jenom čůrání nebo i to druhé? :0) jinak nedělej si žádné výčitky že jsi uspokojila nadržená svou zkakanou pipinu. Já chápu že je to pro tebe něco nového a rozumím že se za to stydíš ale je to zcela přirozené. Jak myslíš že jsem si to do svých 22 let dělala já než jsem jenom náhodou kapla na toho perfektního kluka se kterým teď jsem? Prostě nemáš momentálně přítele a potřebuješ vyventilovat své sexuální potřeby a tak jsi holt zvolila náhradní variantu :0) aneb proč nespojit příjemné s užitečným? :0) z toho si výčitky vůbec nedělej a buď v pohodě.

Anežka (St, 25. 3. 2020 - 21:03)

Promiň, že to dneska asi odfláknu, moc se necítím na delší román. Jsem docela zklamaná, protože jsem sice zašla do obchodu, ale pampersky měli jenom dětské. Teda jako hodně dětské, ty největší jsem nesehnala :( strašně jsem se na ně těšila. No asi si budu ještě muset počkat. Koukala jsem, kde se dají koupit na internetu, tak to kdyžtak koupím tam. Nestydím se za to, že jsem si to udělala, teda trochu jo, protože jsem se udělala daleko víc než normálně kvůli tomu, že jsem byla úplně počůraná a pokakaná. Hlavně jsem se styděla za to, že jsem to psala sem. Takže se fakt dost stydím i teď :D A ano dneska jsem měla v plence úplně všechno. Ležela jsem na posteli a jak jsem psala tu předchozí zprávu, už se mi chtělo čůrat a pak na mě přišla i velká potřeba a tak jsem to tam rovnou poslala obojí :) Nešlo to tak lehce, ale nakonec jsem to zvládla vleže. Ach jo, proč jsem s tím musela začít zrovna teď :D Musím to omezit, ale tohle mě opravdu chytlo. Ten pocit, když se o nic nemusím starat a můžu pustit úplně všechno, to je prostě paráda. No ale teď už půjdu spát, dneska jsem opravdu nějaká unavená, zítra se snad zmůžu na něco delšího :)

Kikina (Čt, 26. 3. 2020 - 10:03)

V pohodě já taky dneska nemůžu tvořit úplné grafomanske story. Každopádně co říct gratuluji k postupu na vyšší level :0) jak v tomhle najdeš zalíbení a hodíš definitivně za hlavu ty předsudky typu ježiš co blbnu pokaděná dospělá holka atd tak si to začneš teprve užívat ale bacha musím tě varovat z toho už obvykle není cesta ven je to jako legální droga kterou potřebuješ znovu a znovu a jak s tím začneš už toho nenecháš to vím podle sebe a já ani když teď mám kluka toho nedokážu úplně nechat a je mi to i trochu blbý vůči němu protože ho fakt miluji ale prostě ten klasický sex mě tolik neuspokojuje jako když se udělám pokakaná sama ze sebou ale co už nadělám tohle mám prostě v sobě holt jsem jiná než většina ostatních holek a už jsem se s tím dávno smířila. S tím klukem jsme si především sedli tak nějak kompletně po lidské stránce máme hodně společného a sex není to hlavní. Líbí se mi mít někoho s kým se můžu držet za ruce pomazlit se přitulit se k sobě a spát spolu v postýlce. No je toho hodně co bych ti chtěla napsat a úplně to sem nepatří osobně se divím jaký je tu teď klid a čekám kdy nám tu nějaký jakože slušný a normální jedinec začne kázat že jsme úchylove. Životnost podobných diskuzí je omezená a tak mě napadlo. Nechtěla by jsi se mnou a Sabčou jít do diskrétní a soukromé komunikace? Uměla bych to vybavit tak aby jsi tu nemusela uvádět žádné svoje soukromé údaje všechno by proběhlo bezpečně přes diskrétního zprostředkovatele a i pak by bylo jenom na tobě co by jsi mi byla nebo nebyla o sobě ochotná prozradit nevyžaduji žádné posílání fotek apod nemusíš mi nijak dokazovat svou fyzickou existenci i já i Sabča jsme rády radši v anonymitě protože máme špatné zkušenosti se stalkovanim přes internet od nadržených kluků ale píšu si soukromě s komunitou takových pohodových lidí všeho všudy asi osm osob z toho je nás pět holek a každá to má ráda trochu jinak mimo Sabinky si píšu ještě s jednou plenkařkou a další dvě holky to zase pro změnu rády do kalhotek. No já podle nálady kombinuji obojí každopádně všichni jsme v pohodě a bez jakýchkoliv předsudků a pokud by sis třeba pro začátek chtěla psát jenom se mnou a pak časem poznat i ty ostatní tak není problém. Sice už mám kontaktů až dost a nové už vesměs nepřibírám ale ty se mi líbíš a o soukromou komunikaci s tebou bych moc stála dřív než zase zmizís na víc než rok z této diskuze. Já mimojine svou bohatou fantazii uspokojuji tak že píšu povídky s tématikou pokakavani něco je fikce a něco moje skutečné zážitky. Každopádně jednu svoji povídku jsem věnovala i tobě a tomu tvému bruselskému plenkovému dobrodružství a moc bych chtěla aby sis to přečetla eventuálně bych ti toho mohla poslat ještě spoustu ze své bohaté tvorby. Tak se rozmysli jestli by jsi o tu soukromou komunikaci měla zájem tak to můžu zařídit třeba hned. Pochopitelně že pokud se na to necítíš a odmítnes tak se nic neděje a já to budu respektovat jak říkám lidí naladěných na stejnou vlnu jako já mám až dost ale o tebe bych vyloženě stála tak se rozmysli a dej mi tu vědět. No nic slíbila jsem žádnou grafomanskou story a už jí zase píšu tak už budu radši končit :0) navíc už se mi chce docela dost kakat a dneska musím být hodná a jako slušně vychovaná dívka to jít udělat na záchod tak už radši půjdu aby se mi nestala nehoda :0) tak pak napiš jak ses rozhodla. Zatím ahoj. Kiki.

Anežka (Pá, 27. 3. 2020 - 23:03)

Ahoj, no čím bych začala. V první řadě, pampersky ještě nemám, což mě neuvěřitelně štve. Tak strašně jsem se na ně těšila a pořád jsem se k tomu ještě nedostala. Teď o víkendu, když budem se ségrou obě doma, tak se do toho pouštět nebudu, tak snad v pondělí. Mamce jsem slíbila, že příští týden už na pár dní přijedu, tak jsem dneska zkoušela, jestli to dám bez plenky. Na noc jsem si nevěřila a udělala jsem dobře, ráno jsem byla počůraná docela slušně. Noční počůrávání holt jen tak neomezím, ale s tím počítám a ani se to zatím nehodlám odnaučovat. Líbí se mi to, a těch pár dní přežiju. Přes den jsem to zkusila, tak jsem si v podstatě poprvé za poslední skoro měsíc vzala kalhotky. No moc dobře to nedopadlo, hned první šanci ukázat, že jsem velká holka jsem promarnila a počůrala jsem si tepláky :D Dál už jsem to neriskovala a vzala si pro jistotu plenku. Ale snažila jsem se na to myslet a podařilo se mi to uhlídat a jít na záchod. Teda bylo to docela divný, ten pocit když jsem začala čůrat a necítila jsem jak se ti "ohřeje" plenka a začne nabírat objem. To stejný bylo, když jsem si vzala ráno kalhotky. Připadala jsem si jak nahá :) Když mluvíš o tom vztahu, trochu mi to chybí, ale po tomhle rozchodu se do ničeho moc nechci pouštět, navíc se bojím, že najít kluka, kterýmu by nevadilo, že se počůrávám, je téměř nemožný úkol. Teda pokud se nespokojím s nějakým pochybným individuem, co sem občas napíše, jako například ten gentleman, co se ptal jestli nás vzrušují vložky :D K těm povídkám, občas mám taky chuť něco napsat, ale nevím kam. Občas jsem četla něco na wattpadu v angličtině, ale když jsem tam chtěla něco napsat, tak jsem si řekla, že moje angličtina není na takový úrovni, abych dala dohromady něco smysluplnějšího :D btw když už o tom mluvím, nečetla jsi tam příběh, myslím, že se jmenoval diapers for Jessica? Ten se mi celkem líbil, spíš teda ta první půlka. Ale pak někam zmizel a já už ho nemůžu najít. Většina povídek co tam je, jsou strašně úchylný nesmysly. Já mám ráda, když je to aspoň trochu uvěřitelné. No to je jedno. Teď k tomu poslednímu. Teď se na mě prosimtě nezlob, neříkám, že se s Tebou nechci bavit soukromě vůbec, ale asi jsi pochopila jak to se mnou je. Jsem v tomhle dost stydlivá, to jsi mohla pochopit z toho, jak pořád střídám nálady, když se pokakám a tak :) Prostě se toho docela bojím. Tady mi to přijde takový nezávazný, pochybuju, že je aspoň čtvrtka příběhů, co se tady za ty roky objevily, pravdivá. Každý si sem může napsat, co chce. Tím chci říct, že soukromé zprávy mi přijdou moc osobní a trochu se jich bojím. Nechci tvrdit, že si s Váma nebudu psát, asi se k tomu dostanu, ale ještě na to nejsem připravená :) Já vím, že to zní trochu divně, ale nevím jak bych se jinak vyjádřila. Promiň, že se dneska vyjadřuju trošku divně, měla jsem teď večer takovou ne úplně příjemnou konverzaci s jedním klukem. Ale to tady nechci řešit. Tak ještě jednou promiň, že Ti zatím dám košem, ale neboj, snad na to rychle najdu odvahu, přece jenom už o mě víš v některých ohledech daleko víc než moje ségra nebo nejlepší kamarádka :) tak zatím a ještě jednou, nezlob se :)

CD95 (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

Ahojky Anežko, chápu, že to že ještě nemáš pampersky tě štve. A ty už teda na noc plenku musíš mít bezpodmínečně? A s těmi pocity-já když si poprvé zkusil plenku-měl jsem taky tu Drynites-tak se mi to moc líbilo. Ale pak jsem si řekl-sakra je mi 17, co to blbnu? A podobně to bylo, když jsem se do ní poprvé pokadil. Líbilo se mi, jak byla plná a tlačila mě. Přiznám se, že mě to i vzrušilo. Promiňte, že vám lezu do diskuze, ale takhle intimně vím, že se ani přítelkyni nemůžu svěřit. Plenky akceptuje, ale ne jejich používání. Mějte se fajn

Kuba (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Ahoj Anežko jestli hledáš kluka kterému to nevadí tak jsem tady. A já nejsem žádné individuum takže se nemusíš ničeho bát
Klidně se mi ozvi
[email protected]

Kikina (So, 28. 3. 2020 - 08:03)

V pohodě já se nezlobím a zcela rozumím. Obvykle taky nikoho neuhanim takhle rychle na soukromé dopisování ale ty jsi mě opravdu zaujala :0) no nebudu tě do toho tlačit dáme tomu čas já třeba s některými těmi lidmi co si s nimi píšu tak jsem tu před tím s nimi komunikovala více než rok na té naší kakací diskuzi. Ale my jsme se do toho mailu přemístit museli protože už nás nebavilo číst urážky anonymních mrzáků na naši adresu tak tady si to můžeme taky nechat jako alternativu. Kdyby to tu taky šlo do kopru tak bych jenom o psaní s tebou nechtěla přijít už jak jsi poprvé zmizela tak mě to trochu mrzelo. Teď k tomu co píšeš. No já to z pochopitelných důvodů musím mít pod kontrolou ani bych to tak úplně nechtěla být na ty plenky odkázaná a poznat že čůrám až když čůrám :0) no a všeobecně tyhle záliby nejdou moc dohromady s nějakými vztahy. Můžeš si pochopitelně najít kluka kterého to bude taky brát budeš se mu líbit v plenkách a třeba tě bude i přebalovat ale je to dvojsečné protože když se něco pokazí a vztah skončí rozchodem přes který se ten kluk nepřenese tak pak o tobě ví něco hodně intimního a společností moc netolerovaneho a může ti udělat peklo ze života. O tom ví něco Sabča a i další holku se kterou si píšu její bývalý kluk takto vydíral. Takže já jsem vlastně ráda že toho mého tohle nezajímá a oproti mě je tak relativně normální :0) a ani bych takto zaměřeného kluka nechtěla takže Holt před ním musím tajit svoje záliby nebo se jich vzdát ale to nejde zkoušela jsem s tím pokakavanim přestat a bez šance :0) takže pro mě je to teď zase trochu vzrušo že podobně jako v době mého dospívání musím své akce plánovat tak abych nebyla přistižena a stihla včas uklidit. Když jsem byla sama tak jsem tohle pochopitelně řešit nemusela a mohla jsem se pokakat kdy se mi zlíbilo holt vždycky je to něco za něco. Jinak k těm povídkám pokud ti jde o nějaké uvěřitelné příběhy které může přinést život sám tak si troufám tvrdit že by se ti moje tvorba líbila jednak něco z toho o čem píšu jsem i reálně zažila no a když píšu fikci tak se snažím v ní mít pevně vystavěny příběh. Já nepíšu péčko sice je v každé mojí povídce vždy minimálně jedno povinné pokakání do kalhotek nebo do plínky ale vždy se snažím aby v tom příběhu vyplynulo ze situace a nepůsobilo samoúčelně. Co se tohoto diskuzního fóra a jemu podobných týče tak jsi to vystihla přesně. Většina těch příběhů je tu podle jedné šablony často je to tak strojově napsané že z toho necítíš žádné emoce pocity ani dojmy což neplatí rozhodně pro tebe a tvé příspěvky. Proto jsi mě zaujala už když ses tu poprvé objevila. Já na tyhle fóra chodím hlavně protože sbírám podobné storky a občas hledám i nápady a inspiraci pro svoji tvorbu. A upřímně řečeno řečeno nic proti ostatním holkám ale jestli se taky nechtějí začít pokakavat tak pro mě nejsou zase až tak úplně zajímavé :0) ježiš to zas vypadá že tě zase úplně hrozně moc přemlouvám tak už toho radši nechám :0) tak zatím ahoj a užívejte se ségrou víkend. Kiki.

Zita (St, 25. 3. 2020 - 14:03)

Holky vy máte super rodiče, závidím vám. Já se do takových nehod taky jednou pustila ale tátovo ponižování jsem nezvládla a po rozvodu našich jsem zase měla výčitky, že mamce přidělávám starosti.

Pepa (St, 25. 3. 2020 - 11:03)

Lily kdiž je mamina už rozhodnutá to řešit nějakým opatření tak bych klidně šel i do další nehody. Skuz se zeptat jestli můžeš jet nakoupit sní a pak až se budete vracet domu tak se třeba pokakej nebo počurej těsně před barákem jako že jsi to už nevydržela a ještě bych na to upozornil maminu v autě nebo jestly chodíte pěšky že se ti docela chce na WC. A já si myslim když máš už maminu tak rozhodnutou že by mohla plína být i přes den.

Lily (St, 25. 3. 2020 - 13:03)

To se mi právě nechce spíš teď se teď budu nákupů vyhejbat aby to vypadalo že se fakt stydím za tu nehodu minule a bojím se aby se mi to nestalo znova. Takže se spíš počůrám teďka. Teda ještě nevím jak to odůvodnit když se pokakám tak můžu říct že to na mě přišlo z ničeho nic a já to nestihla, občas se mi to tak stane opravdu teda jenom jako že to na mě přijde rychle ale u toho čůrání to takhle rychle nepřijde tak nevím. Zase bych se chtěla hlavně počůrávat.

Reklama

Přidat komentář