Reklama

Dráždění pomocí tření žaludu

Janča (St, 6. 4. 2022 - 13:04)

Zjistila jsem, že syn si ho taky tak mastí. Stalo se mi, že jsem ráno k němu vešla a krátce před tím si určitě musel udělat dobře. Byl úplně vedle, chvíli mě ani nevnímal. Je mu teprve 13 a jakou už musí zažívat rozkoš.

leoš (Po, 21. 3. 2022 - 12:03)

onanovat lze i bez stahování předkožky.třeba mačkáním celého těla penisu, a ano třeba přes látku slipů nebo trenek. vrchol je silný a doporučuji

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 20:03)

To jo, přes látku spodního prádla to mám rád. Snažit se natáhnout kůži na žalud mě tolik nebere

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 16:03)

Tohle jsem dělával ve škole při vyučování. Nevýhoda toho je, že všichni poznali, že jsem se udělal, protože flek od semene se nedal utajit. Samozřejmě, že to po příchodu domů poznala i matka a vynadala mi, že jsem čuně.

Dzerdy (Čt, 26. 3. 2020 - 00:03)

Nosim uz par let predkozku stazenou natrvo ale drive se mi stale vracela ted uz drzi.zalud uz muzu trit nasucho treba hodinu i pres uzdecku a to sem se ho kdysi nemohl ani dotknout a ted klidne i nehtama.na obrizku nechci ale vadi jeste kuze za zaludem kterou pri honeni musim drzet u korene druhou rukou tru i vnitrni predkozku a hl.hranu zaludu jo kdyby nekdo poradil jak zafixovat predjozku v teto fazi bylo by to super.po vystriku neni take uz tak citlivy drazdim co nejdele semeno je dobry lubrikant jde pak o to jen udrzet myslenim stav vzruseni a muze se pokracovat a pak to zacina byt neco

Pavel (Po, 20. 4. 2020 - 15:04)

Taky si stahuju předkožku na max. Aby byl žalud úplně obnazeny a mohl jsem drazdit i vnitřní stranu předkožky používám kousek duše z kola, protahnu tím penis a když ztvrdne je ta guma úplně dole a drží zbytek kůže. Žalud natece a já mám k němu přístup oběma rukama. Vnitřní strana předkožky je neuvěřitelně citlivá, koruna žaludu a napnuta uzdicka připravená k intenzivnímu dráždění

tmf (Pá, 3. 4. 2020 - 17:04)

já to dříve měl taky tak že jsem se ho kdysi nemohl ani dotknout. a teď mi přijde super dlouho třít holý žalud a i po výstřiku ho tak nechat. jinak mi krásně drží za hranou žaludu a už se nevrací, když u honění usnu tak už se vždy ráno vzbudím s obnaženým žaludem

Eliza (Čt, 30. 1. 2020 - 04:01)

S přítelem jsme spolu krátce a ještě jsme styk neměli. Hodně experimentuje me, hlavně on na mě. Chce to dělat tak jak si to dělám já. Prostě jenom kroužit a třít prstem.

Tony (Čt, 30. 1. 2020 - 01:01)

To se ale dělá chlapům, kteří jsou zamčení v pásu cudnosti..

Aleš (St, 29. 1. 2020 - 14:01)

Já si žalud dráždím dámskými svetry, hlavně těmi chlupatými,je to taky dobré.

Dave (St, 29. 1. 2020 - 14:01)

Jo a taky je ještě dobrý úplně si stáhnout předkožku proto, aby byl žalud pěkně napnutej a na uzdičku přiložit ukazováček. Ale jenom takovou malou plošku skoro u nehtu. No a na místě jím pohybovat. Trvá to dýl, ale jsou to fakt muka jak to pomalinku přichází.

Daniel (St, 29. 1. 2020 - 14:01)

Ty jsi ten s tím bráchou cos ho to učil? Kolik mu bylo a kolik je tobě teď. Dělávali jste to spolu?

Dave (St, 29. 1. 2020 - 15:01)

Jo to jsem já. Bylo mu tak 10 a mě o dva víc. Začaly mu právě poluce a tak jsem si ho vzal do parády. Já už jsem tenkrát honil pořád a bráška už měl taky semeno. Akorát jsme to museli tajit před našima i když mamka to myslím věděla že ho zasvěcuji do sexu.

Šárka (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

S přítelem jsme krátkou dobu a zatím si tak spolu hrajem, zkoumáme se. Když dojde na onanii, tak to chce taky jen tímto způsobem. Prostě ukazováčkem na kůžičce prejíždět přes žalud. Vždycky jsem myslela že kluci si tu předkožku jen stahují, ale je hodně způsobů masturbace.

Kačena (St, 29. 1. 2020 - 12:01)

Já při honění přítele používám kokosový olej. Předkožku držím staženou ze žaludu, aby byl odkrytý. Vždy je z toho celý šílený. Nespěchám, honím ho třeba hodinu. Kokosák je na to super,protože nezasychá. Normální lubrikant bych vyplácala celý během jedné honičky.

Jana (Čt, 30. 1. 2020 - 00:01)

Rychlejší je ho vydojit přes prostatu,kolikrát stačej dvě minuty.A během ejakulace mu prstama lehce tlačte na prostatu, bude úplně hotový a ten den je úplně KO a máte klid.

Mik (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

Mně stačilo ráno když jsem se probudil a byl velkej jen stáhnout kůžį až dolů ke kořenu žaludu a počkat pár vteřin takto našponován a neudržel jsem a šlo to ven několikrát za sebou hned.

Jakub (St, 29. 1. 2020 - 11:01)

Při onanii jsem používal mnoho způsobů. Pokud jsem to někdy potřeboval urychlit, zasunul jsem prst pod předkožku a obkružoval žalud. Vzrušení nastoupí rychle, výstřiky semene lze pak snadno zachytit do dlaně.
Pokud má někdo problém s těsnou předkožkou, musí si tam tem prst zasunout ještě před začátkem erekce. Po naběhnutí žaluda to pak slouží i k roztahování předkožky - spojení užitečného s příjemným.

tmf (Ne, 2. 2. 2020 - 18:02)

Dát prst pod predkozku a obkruzovat zalud, bylo super. I Dneska to mam nejradši jen s tim rozdílem že na žaludu už ta predkozka u toho není

H. (St, 29. 1. 2020 - 09:01)

Udělal jsem to. Do minuty to bylo,ale tak napnutý,že to stejně vystříklo několikrát až na prostěradlo.

Reklama

Přidat komentář